Lego - napodobenina

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jary1
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 28.10.18 09:40
Lego- napodobenina

Ahoj, kupujete někdo napodobeninu lega ( vypadá úplně stejně, jen tam nemá to logo)? Vypadá jako lego, dle recenzí i na originál lego pasuje, ale co nevím, jak je to kvalitní. Vydrží to něco? Nepraská to?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20759 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 09:43

Máme sluban a nemáme s ním problém. Dílky nepraskají, jen jdou trošku hůř od sebe než lego.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 28.10.18 09:45

Doma máme toto: http://www.zuriel.cz/…nkem-1543181 a řekla bych uplně stejně kvalitou jako lego duplo. Starší dceři jsme kupovali stejné značky nějaký zámek a taky v pohodě. Kamarádky syn má hasiče. Já určitě doporučují.

jary1
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 28.10.18 09:49

No mně spíš jde o vyloženě napodobení lega. Viz obrázek.

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 28.10.18 09:50

Já kupuju lego na aliexpress, je srovnatelné s legem, pasuje na něj, akorát cena je úplně jinde. Taky sem koupila pár takových jakoby lego autíček v pepcu, Maj je za pár korun, taky normálně pasují na klasické lego.

jary1
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 28.10.18 09:56

@Kriss Tina a kvalita toho lega z Ali? Nepraská to?

uf-ounek
Extra třída :D 12463 příspěvků 28.10.18 09:57

my máme lego duplo z aliexpresu. A dobrý, kostičky jdou hezky na sebe, nepraskají.

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 28.10.18 10:01

@jary1 nepraská, a to si s tím syn hraje poměrně brutálně, dostal první někdy ve 2 letech, takze cit nic moc a vydrží to všechno. Brala jsem různé sety, takové ty podložky jak se na to stavi, od od toho friends máme asi 2 menší Sady. Jediné co z toho malý rozbil je autíčko, které mi v nestřeženém okamžiku hodil do sušičky, ta vyšší teplota ty kostky jakoby srazila takže už do sebe nezapadli, ale nevím jestli by se to nestalo i s normálním legem :)

lucenka
Vesmírná mluvilka 32459 příspěvků 28.10.18 10:10
@uf-ounek píše:
my máme lego duplo z aliexpresu. A dobrý, kostičky jdou hezky na sebe, nepraskají.

Tohle nepochopím… Kvůli pár korunám riskovat zdraví dětí a kupovat napodebininy z Číny, kde se naprosto kašle na nějaké zdravotní atesty, a děti pak spokojeně žužlají kdo ví co :poblion:

Z napodebinin máme tanky Cobi, mělo by se to vyrábět v Polsku a procházet atesty. Ale i tak jsme to kupovali až školákovi.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 28.10.18 10:30

My máme vybornnou zkušenost se stavebnicí Unico, je nerozeznatelná od lega.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 28.10.18 10:55
@lucenka píše:
Tohle nepochopím… Kvůli pár korunám riskovat zdraví dětí a kupovat napodebininy z Číny, kde se naprosto kašle na nějaké zdravotní atesty, a děti pak spokojeně žužlají kdo ví co

Zrovna toho bych se nebála. Lego (originál i padělky) se dělá z ABS a to je materiál na kterém se toho nedá moc zkazit, navíc je dost pravděpodobné, že i pravý výrobce lega nakupuje granulát v Číně, takže všichni vyrábějí ze stejného materiálu :-)

Fazulina
Závislačka 3684 příspěvků 28.10.18 11:59
Ahoj, mám z Aliexpressu spoustu Lega a je to k nerozeznání, nepraská a je to super. Hlavně ta cena.
@jary1 píše:
No mně spíš jde o vyloženě napodobení lega. Viz obrázek.

Konkrétně toto máme a je to naprosto k nerozeznání. Ty ceny originálu jsou děsné, proto volím tyto levnější varianty.

Fazulina
Závislačka 3684 příspěvků 28.10.18 12:01
@lucenka píše:
Tohle nepochopím… Kvůli pár korunám riskovat zdraví dětí a kupovat napodebininy z Číny, kde se naprosto kašle na nějaké zdravotní atesty, a děti pak spokojeně žužlají kdo ví co :poblion:Z napodebinin máme tanky Cobi, mělo by se to vyrábět v Polsku a procházet atesty. Ale i tak jsme to kupovali až školákovi.

Není to pár korun a moje dcera lego nejí :lol:. A o tom, že by v tom byl takový rozdíl, pochybuji. Podle mě je to to stejné, akorát na originálu platíme za značku…

peta81
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 28.10.18 12:01

mame par kousku „lega“ z ali a vse ok, vypada uplne stejne, pasuje, nic nepraska. zatim jsem tedy porizovala jen jednotlive figurky, na nejakou sadu se chystam asi k vanocum, ale co tam ctu recenze, tak vsechny jsou vesmes pozitivni.

Fazulina
Závislačka 3684 příspěvků 28.10.18 12:05
@peta81 píše:
mame par kousku „lega“ z ali a vse ok, vypada uplne stejne, pasuje, nic nepraska. zatim jsem tedy porizovala jen jednotlive figurky, na nejakou sadu se chystam asi k vanocum, ale co tam ctu recenze, tak vsechny jsou vesmes pozitivni.

Tak to abys už objednala, aby to došlo :lol: . Já mám na vánoce už jednu sadu objednanou taky.
A máš pravdu, na Ali je super, že se dají kupovat jen ty figurky, což u nás vůbec nejde. Máme takhle princezny, Mickey mouse, všechny postavy z lego friends atd…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >