Lego - napodobenina

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jary1
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 28.10.18 09:40
Lego- napodobenina

Ahoj, kupujete někdo napodobeninu lega ( vypadá úplně stejně, jen tam nemá to logo)? Vypadá jako lego, dle recenzí i na originál lego pasuje, ale co nevím, jak je to kvalitní. Vydrží to něco? Nepraská to?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21435 příspěvků 28.10.18 09:43

Máme sluban a nemáme s ním problém. Dílky nepraskají, jen jdou trošku hůř od sebe než lego.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 28.10.18 09:45

Doma máme toto: http://www.zuriel.cz/…nkem-1543181 a řekla bych uplně stejně kvalitou jako lego duplo. Starší dceři jsme kupovali stejné značky nějaký zámek a taky v pohodě. Kamarádky syn má hasiče. Já určitě doporučují.

jary1
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 28.10.18 09:49

No mně spíš jde o vyloženě napodobení lega. Viz obrázek.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6983 příspěvků 28.10.18 09:50

Já kupuju lego na aliexpress, je srovnatelné s legem, pasuje na něj, akorát cena je úplně jinde. Taky sem koupila pár takových jakoby lego autíček v pepcu, Maj je za pár korun, taky normálně pasují na klasické lego.

jary1
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 28.10.18 09:56

@Kriss Tina a kvalita toho lega z Ali? Nepraská to?

uf-ounek
Extra třída :D 12504 příspěvků 28.10.18 09:57

my máme lego duplo z aliexpresu. A dobrý, kostičky jdou hezky na sebe, nepraskají.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6983 příspěvků 28.10.18 10:01

@jary1 nepraská, a to si s tím syn hraje poměrně brutálně, dostal první někdy ve 2 letech, takze cit nic moc a vydrží to všechno. Brala jsem různé sety, takové ty podložky jak se na to stavi, od od toho friends máme asi 2 menší Sady. Jediné co z toho malý rozbil je autíčko, které mi v nestřeženém okamžiku hodil do sušičky, ta vyšší teplota ty kostky jakoby srazila takže už do sebe nezapadli, ale nevím jestli by se to nestalo i s normálním legem :)

lucenka
Vesmírná mluvilka 33638 příspěvků 28.10.18 10:10
@uf-ounek píše:
my máme lego duplo z aliexpresu. A dobrý, kostičky jdou hezky na sebe, nepraskají.

Tohle nepochopím… Kvůli pár korunám riskovat zdraví dětí a kupovat napodebininy z Číny, kde se naprosto kašle na nějaké zdravotní atesty, a děti pak spokojeně žužlají kdo ví co :poblion:

Z napodebinin máme tanky Cobi, mělo by se to vyrábět v Polsku a procházet atesty. Ale i tak jsme to kupovali až školákovi.

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 28.10.18 10:30

My máme vybornnou zkušenost se stavebnicí Unico, je nerozeznatelná od lega.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 28.10.18 10:55
@lucenka píše:
Tohle nepochopím… Kvůli pár korunám riskovat zdraví dětí a kupovat napodebininy z Číny, kde se naprosto kašle na nějaké zdravotní atesty, a děti pak spokojeně žužlají kdo ví co

Zrovna toho bych se nebála. Lego (originál i padělky) se dělá z ABS a to je materiál na kterém se toho nedá moc zkazit, navíc je dost pravděpodobné, že i pravý výrobce lega nakupuje granulát v Číně, takže všichni vyrábějí ze stejného materiálu :-)

Fazulina
Závislačka 4146 příspěvků 28.10.18 11:59
Ahoj, mám z Aliexpressu spoustu Lega a je to k nerozeznání, nepraská a je to super. Hlavně ta cena.
@jary1 píše:
No mně spíš jde o vyloženě napodobení lega. Viz obrázek.

Konkrétně toto máme a je to naprosto k nerozeznání. Ty ceny originálu jsou děsné, proto volím tyto levnější varianty.

Fazulina
Závislačka 4146 příspěvků 28.10.18 12:01
@lucenka píše:
Tohle nepochopím… Kvůli pár korunám riskovat zdraví dětí a kupovat napodebininy z Číny, kde se naprosto kašle na nějaké zdravotní atesty, a děti pak spokojeně žužlají kdo ví co :poblion:Z napodebinin máme tanky Cobi, mělo by se to vyrábět v Polsku a procházet atesty. Ale i tak jsme to kupovali až školákovi.

Není to pár korun a moje dcera lego nejí :lol:. A o tom, že by v tom byl takový rozdíl, pochybuji. Podle mě je to to stejné, akorát na originálu platíme za značku…

peta81
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 28.10.18 12:01

mame par kousku „lega“ z ali a vse ok, vypada uplne stejne, pasuje, nic nepraska. zatim jsem tedy porizovala jen jednotlive figurky, na nejakou sadu se chystam asi k vanocum, ale co tam ctu recenze, tak vsechny jsou vesmes pozitivni.

Fazulina
Závislačka 4146 příspěvků 28.10.18 12:05
@peta81 píše:
mame par kousku „lega“ z ali a vse ok, vypada uplne stejne, pasuje, nic nepraska. zatim jsem tedy porizovala jen jednotlive figurky, na nejakou sadu se chystam asi k vanocum, ale co tam ctu recenze, tak vsechny jsou vesmes pozitivni.

Tak to abys už objednala, aby to došlo :lol: . Já mám na vánoce už jednu sadu objednanou taky.
A máš pravdu, na Ali je super, že se dají kupovat jen ty figurky, což u nás vůbec nejde. Máme takhle princezny, Mickey mouse, všechny postavy z lego friends atd…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >