Kouzelnická sada

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulačka007
Povídálka 16 příspěvků 19.10.18 08:41
Kouzelnická sada

Vybírám už dárky na vánoce… a ráda bych pořídila dětem nějakou kouzelnickou sadu… máte nějakou doma, se kterou jste, teda hlavně děti byli spokojený… na netu jsou hlavně sady od pan Kožíška, ale on je mi tak nesympatický… a má na krabici vždy svou fotku, a to nevím jestli skousnu :)

Reakce:

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 19.10.18 09:01
@Tulačka007 píše:
Vybírám už dárky na vánoce… a ráda bych pořídila dětem nějakou kouzelnickou sadu… máte nějakou doma, se kterou jste, teda hlavně děti byli spokojený… na netu jsou hlavně sady od pan Kožíška, ale on je mi tak nesympatický… a má na krabici vždy svou fotku, a to nevím jestli skousnu :)

koupili jsme skatuli pro kouzelniky z Tesca, ale nestala za nic, darovali jsme ji detem do klokanku.
Pak jsme si koupili bednu z Ptakovin http://www.tisicajedenfor.cz/ptakoviny/ a dokupujeme si tam balicek pro jednotilva kouzla.
Top je lepsi ale taky nic moc.
Chceme si koupit neco v nemecku ve vyprodeji.

Tulačka007
Povídálka 16 příspěvků 19.10.18 09:17

@Mrakotinka2018 já koukám po této, ale příjde mi celkem drahá, je tam 10 triků, ale vše dřevěné a snad i kvalitní https://hry-na-profese.heureka.cz/…sada-deluxe/?…

Tulačka007
Povídálka 16 příspěvků 19.10.18 09:19

já bych teda v německu asi nemohla, potřebujem český návod :)

Petája
Kecalka 437 příspěvků 19.10.18 09:39

@Tulačka007 Dost nakupuji v Německu na MyToys, mají hodně slevy a čemu nerozumím, hodím do překladače…

Aliik
Echt Kelišová 8314 příspěvků 19.10.18 11:04

Já vůči němu mám neutrální postoj, tak jsem vzala tuhle, mám na ní od kamarádky doporučení: https://hry-na-profese.heureka.cz/…ii-50-triku/?… ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 11:36
@Tulačka007 píše:
Vybírám už dárky na vánoce… a ráda bych pořídila dětem nějakou kouzelnickou sadu… máte nějakou doma, se kterou jste, teda hlavně děti byli spokojený… na netu jsou hlavně sady od pan Kožíška, ale on je mi tak nesympatický… a má na krabici vždy svou fotku, a to nevím jestli skousnu :)

Kouzelnické sady od Pavla Kožíška jsou pro úplný začátek právě nejlepší - syn s ní taky začínal, teď už kouzlí hodně, kupujeme už jen jednotlivé triky - hodně levných triků je na alliexpresu, ale to už se dítě musí trošku orientovat. Ta nová sada pro učně II vypadá moc dobře a za super cenu, my máme tu starší s králíkem, na začátek taky dobrá.

Jinak Pavel Kožíšek je fajn, naše děti jezdí pravidelně na jeho kouzelnický tábor, má moc milou a příjemnou manželku, která se mu o vše kolem stará. Jejich děti jsou taky moc fajn. Mediální obraz možná dost zkresluje.

Uživatel je onlineStánina
Generální žvanilka 20052 příspěvků včera v 08:33

Ahoj, taky se přidám :mavam:
Vybírám mezi sadami na fotkách… máte někdo zkušenost? Líbí se mi obě… cena přibližně stejná, ta bílá krabice je o pár stovek dražší…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >