Originálnější hračky do vany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limi123
Závislačka 3331 příspěvků 11.10.18 23:29
Originalnejsi hracky do vany

Mile maminky,

Mate nejake tipy na originalni hracky nebo veci do vany?

My mame Yookidoo kouzelny kohoutek. Vodolepky, libi se nam fazolky do vany, olejicky ve tvaru kulicek, barvicky do vany. Napada vas neco dalsiho?

Ja si pamatuju, ze jsem jako dite treba milovala takovou velrybu, ktera plavala :-)

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 11.10.18 23:49

Ahoj.

Předpokládám, že už to nejsou miminka, protože do jednoho roku je jim to stejně jedno, co v té vodě mají.

Takže navrhuji zeptat se přímo ratolestí, co by ve vodě rády měly. Třeba konkrétně na youtube, najít inspiraci - je tam spoustu videí, jak si děti s hračkami hrají. A potom sledovat reakce potomků, jestli se jim to líbí.

https://www.youtube.com/watch?…

Ale hlavně bych dětem nebránila v rozvíjení fantazie. Například teď jsme vařili z vody, protože jsem klukům jejich oblíbené hračky do vody zapomněla na víkend mimo domov sbalit. A narychlo jsme koupili bublifuk a Kinder vajíčko. S tou skořápkou a bublinami si vyhráli až až. :)

Ale víš jak, co se líbí jednomu dítěti, nemusí se líbit druhému.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 62 inzerátů 11.10.18 23:51

My máme kyblík od zavináčů, víčka, odměrky a dvě roboryby z Číny. Cokoli co plave a vejde se do byblíku. Parník si můžu strčit…

peta81
Ukecaná baba ;) 2051 příspěvků 12.10.18 00:05

@Limi123 taky jsem mela jako mala velrybu a milovala jsem ji. natahla se a honila rybicku, kterou mela na provazku privazanou k tlame :srdce: koupila jsem detem obdobnou a nijak je nezajima :lol:
u nas frci sada kelimku do pyramidy, ruzne si je prelivaji, vari v nich z mydla a topi tam gumova zviratka. pak roboryby. a nejvic strikacky od detskeho panadolu a vymyte lahvicky od moji barvy na vlasy :mrgreen:

MaM
Stálice 78 příspěvků 16 inzerátů 12.10.18 00:24

Od Yookidoo jsme měli „kachničky“ a „lodičky“ - byly naprosto úžasné a oblíbené, ale déle jak rok nevydržely, i když jsme o ně pečovali dle návodu. Na fazolky veliký pozor, aby nějaké dítě nespolklo, pak je to o malér, s barvami a olejíčky zase pozor na alergie.

Hoa Mai
Kelišová 5655 příspěvků 16 inzerátů 12.10.18 00:36

Naši kluci si ve vaně dokonale vyhrají se zvířátky od Schleichu, Duplem, gumovými autíčky Playskool, stickeez z Lidlu (ani jedno z toho není hračka určená do vody, ale pokud se tím hračka neničí, dovolím jim vzít, co chtějí), kelímky, cedníky a trychtýři z kuchyně. Občas chtějí udělat pěnu, občas si vezmou brýle a šnorchly a závodí v potápění.

Malike
Extra třída :D 11663 příspěvků 12.10.18 00:47

@Limi123 syn dostane do vany voskovky do vany…bude si tam kreslit.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32136 příspěvků 12.10.18 01:44

Hodně oblíbený je takový ten „mlýn“ na vodu/písek, který je skoro u každé sady hraček na písek.
A teď je v kurzu velká loď z Lega a k tomu krokodýli, žraloci.

warita
Echt Kelišová 7798 příspěvků 12.10.18 07:23
@Limi123 píše:
Mile maminky,

Mate nejake tipy na originalni hracky nebo veci do vany?

My mame Yookidoo kouzelny kohoutek. Vodolepky, libi se nam fazolky do vany, olejicky ve tvaru kulicek, barvicky do vany. Napada vas neco dalsiho?

Ja si pamatuju, ze jsem jako dite treba milovala takovou velrybu, ktera plavala :-)

presne tu vylrybu mame. Tyhle plastove hracky z detstvi jsem videla v bambuli a koupila je dceri.

Pokud chces fakt neco origos, tak pridej nejake plastove nadobi typu trychtyr, varecka, odmerka z UM do vany. Tohle je u me dcery TOP! Odmerkou nabira vodu, leje do trychtyre a plni tak nejakou nadobku a je uplne nadsena. A baji ji to cele mesice beze zmeny.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17188 příspěvků 26 inzerátů 12.10.18 07:58

Jakékoliv kelimky a petlahve na cejhani a vaření, stříkací zvířátka (ty ale vevnitř plesnivy), vodní mlynek, barvičky na pomalovani vany/dlazdicek, duplo loď, co plave, od Avonu barevny sprchach, co s ním jde trochu pokreskit dite.
Moje děti milují delat omáčku z rodicovskych šampiónů a sprchacu (ja už to milují o poznání mene).

Limi123
Závislačka 3331 příspěvků 12.10.18 09:38
@tininas píše:
Ahoj.

Předpokládám, že už to nejsou miminka, protože do jednoho roku je jim to stejně jedno, co v té vodě mají.

Takže navrhuji zeptat se přímo ratolestí, co by ve vodě rády měly. Třeba konkrétně na youtube, najít inspiraci - je tam spoustu videí, jak si děti s hračkami hrají. A potom sledovat reakce potomků, jestli se jim to líbí.

https://www.youtube.com/watch?…

Ale hlavně bych dětem nebránila v rozvíjení fantazie. Například teď jsme vařili z vody, protože jsem klukům jejich oblíbené hračky do vody zapomněla na víkend mimo domov sbalit. A narychlo jsme koupili bublifuk a Kinder vajíčko. S tou skořápkou a bublinami si vyhráli až až. :)

Ale víš jak, co se líbí jednomu dítěti, nemusí se líbit druhému.

Dekuji :-) Take mame ve vane dve skorapky a bublifuk :-)

Mne ani tak nejde o to, koupit neco noveho do vany… Ale o to, ze mam skorotriletaka a desetimesicni mimino. A to mimino nepotrebuje nic. Ma vsechno po brachovi. Ale neco k Vanocum dostat musi, aby to brachovi nebylo divne. Obleceni take ma. Tak jsem premyslela, co koupit, aby to k necemu bylo a moc to nestalo (kdyz to vlastne neni potreba) a hracky do vany mi prijdou jako fajn napad. Ale vlastne je take nepotrebujeme. Prijde mi to strasne kupovat neco zbytecne. Tak neco typu ty barvicky do vany, olejicky kulicky nebo tak, co je fajn obcas pouzit, mi prijde jako ideal.

Limi123
Závislačka 3331 příspěvků 12.10.18 09:44

Diky vsem :-) Neco asi vyberu. Ach jo holky, to je tak tezke vybirat neco pro desetimesicniho, ktery proste nebude tak do 2 let potrebovat nic, protoze vsechno uz ma po brachovi. Kdyz mu clovek k tem Vanocum proste NECO dat musi. Nebo mu Jezisek prinese dalsi koleje k vlackodraze :-D Stejne je rad kouse :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >