Tamagotchi zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikela
Závislačka 3116 příspěvků 10.10.18 10:24
Tamagotchi zkušenosti

Má prosím někdo z dřívějška zkušenost s touto hračkou? Prý se zase vrací, myslím, že by to moje děti mohlo zaujmout, ale nevím, nevím, raději bych nějakou radu či zkušenost, případně co podobného k Vánocům? Děkuji moc

Reakce:

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 10.10.18 10:29
@mikela píše:
Má prosím někdo z dřívějška zkušenost s touto hračkou? Prý se zase vrací, myslím, že by to moje děti mohlo zaujmout, ale nevím, nevím, raději bych nějakou radu či zkušenost, případně co podobného k Vánocům? Děkuji moc

uzasna detska hracka, moje decka ji milujou

mikela
Závislačka 3116 příspěvků 10.10.18 10:30

@Mrakotinka2018 jé, tak to ráda slyším, je ovládání jednoduché? máme 6 let.

Bídžej
Kecalka 210 příspěvků 10.10.18 10:32

@mikela tak zkušenost tu nás má asi spousta, já na něm ujížděla kolem 10 let věku. Ale přijde mi, že v dnešní době není problém si do mobilu stáhnout appku, co umí totéž :nevim: navíc dítě to baví jen chvíli, musí se starat každý den a jednou se vynechá a zvířátko umrelo :roll:
Asi spíš podle věku dítěte a ceny hračky.

mikela
Závislačka 3116 příspěvků 10.10.18 10:42

holky ještě mobily nemají, náhodou jsem na to narazila na netu a vzpomněla jsem si na dobu, kdy to frčelo, já ho ale nikdy neměla, tak právě nevím, co od toho očekávat. když zvíátko umře je konec? nedá se začít znovu?

Boeing737
Stálice 86 příspěvků 10.10.18 10:49

Byla to pro mě jediná možnost, jak mít zvířátko. :lol: Když zvířátko umře, začíná se znovu od začátku. :)

mikela
Závislačka 3116 příspěvků 10.10.18 10:53

tak super, asi to risknu a koupím, třeba to zaujme :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10830 příspěvků 10.10.18 11:11

Mne vždy chciplo. Nebavilo mne to :mrgreen:

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 10.10.18 11:28

byla to moje nejoblíbenější hračka v té době. Hrozně mě bavilo se o kuře (to jsem měla) starat, krmit ho, hrát si s ním, uklízet mu atd. Já bych si s tím vyhrála i teď :lol: :lol: :palec:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 10.10.18 11:33

Jej, po tom jsem jako malá hrozně toužila, ale nikdy jsem ho neměla. To je nostalgie. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >