Reklama

Jaké vánoční dárky pro ročního chlapečka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monika0912
Stálice 91 příspěvků 12.10.18 08:58
Jaké vánoční dárky pro ročního chlapečka?

Ahoj :mavam: v prosinci bude malému rok a vůbec nevím jaké dárky k vánocům. Narozeniny máme vyřešené, ale k vánocům vůbec nevíme. Máme o 4 roky starší holčičku, takže všechny hračky má po ní. Různé vkládačky, kalíšky, dřevěný puzzle, interaktivní hračky atd…
Co budete kupovat vy? A ti co mají dvě děti a děti hračky dědili, co jste kupovali.
Moc děkuji za typy ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 2 inzeráty 12.10.18 09:06

ahoj,no vánoce… to je moje noční můra, :( :? řeším stejný problém, jako ty… příjde mi že mají všechno smraďoší :lol: no já mám 3r a 1r kluky a zatím to řeším postupně,… oboum jsem objednala knížku kde jsou hlavními hrdiny, mladšímu obrárkovou s farmou a staršímu s pohádkou.
dál jim koupim světla k postýlkám a mladšímu asi tříkolku. jinak fakt nevím, nápady nemám a pí..viny se mi kupovat nechce :(

Mango_Lassi
Extra třída :D 13386 příspěvků 12.10.18 09:18
@Monika0912 píše:
Ahoj :mavam: v prosinci bude malému rok a vůbec nevím jaké dárky k vánocům. Narozeniny máme vyřešené, ale k vánocům vůbec nevíme. Máme o 4 roky starší holčičku, takže všechny hračky má po ní. Různé vkládačky, kalíšky, dřevěný puzzle, interaktivní hračky atd…
Co budete kupovat vy? A ti co mají dvě děti a děti hračky dědili, co jste kupovali.
Moc děkuji za typy ;)

Nebudu kupovat nic

Monika0912
Stálice 91 příspěvků 12.10.18 09:22

Jo tyhle knížky znám, ty byli i za mě, já jich mám 5 :)
My máme obě děti prosincový, takže to je na palici.
Taky se mi nechce kupovat blbosti, jsou to akorát vyhozený peníze a dítě si toho pak ani nevšimne.
Máme doma od kiddielandu ten traktor se zvířátky, ten je ještě po malý a ten ho fakt baví, s tím si vyhraje, takže jsem přemýšlela nad nějakým autem na baterky, že zmáčkne tlačítko a auto pojede. A co ho ještě baví, tak hračky co vydávají zvuk, ale těch je doma taky plno, takže asi nedostane nic :mrgreen: :lol:

Gosi
Kelišová 5635 příspěvků 12.10.18 09:31

Rocni dite bude mit nejvetsi radost z hodne zabalenejch s hodne maslama i prazdnejch krabic… :lol: jako mala je listopadova a jedinacek a uz si nepamatuju, co dostala, ale nejvic ji bavilo rozbalovani…

Pidulka1991
Závislačka 2822 příspěvků 12.10.18 09:32

Kupovali jsme interaktivni stan, ucici vez, magnetickou stavebnici, mega blocs, kostky, jidelni set, fp robot, piano, svojtka knizky,

Svistice
Neúnavná pisatelka 17152 příspěvků 7 inzerátů 12.10.18 09:35

@Monika0912 Tatrovku, auta od Lena nebo Brudera na písek, houpacího koně, vláčkodráhu, duplo, nějaké odrážecí autíčko nebo motorku, koulodráhu (jednu prodávám), něco na hraní do vody.
Je toho dost, co se dá vybrat, záleží dost na tom, co už doma máte.

Monika0912
Stálice 91 příspěvků 12.10.18 10:07
@Pidulka1991 píše:
Kupovali jsme interaktivni stan, ucici vez, magnetickou stavebnici, mega blocs, kostky, jidelni set, fp robot, piano, svojtka knizky,

to je ten stan od yookidoo?
mega bloks kostky a piano máme, ale ten robot od fp, to je ten beatbo? toho chceme koupit :palec:

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 12.10.18 10:07

mame syna Adama narozeneho tesne po Vanocich :mrgreen: ;) :lol:
uz mam drevene kostky, quiet book objednanou, koupime tatru, odrazedlo a nejake drobnosti.

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 12.10.18 10:08

ale jak vas ctu vidim spoustu napadu.
Lego a houpaciho kone.
 Dekuji

Monika0912
Stálice 91 příspěvků 12.10.18 10:10
@Svistice píše:
@Monika0912 Tatrovku, auta od Lena nebo Brudera na písek, houpacího koně, vláčkodráhu, duplo, nějaké odrážecí autíčko nebo motorku, koulodráhu (jednu prodávám), něco na hraní do vody.
Je toho dost, co se dá vybrat, záleží dost na tom, co už doma máte.

tatrovku máme po malý, ale ty auta vypadají pěkně a odrážedlo se nám hrozně líbí od little tikes, to autíčko. můžu poprosit o fotku té koulodráhy? zadávala jsem si na googlu koulodráha pro děti a vyjela mi koulodráha pro kočky :lol: :lol:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17152 příspěvků 7 inzerátů 12.10.18 10:13
@Monika0912 píše:
tatrovku máme po malý, ale ty auta vypadají pěkně a odrážedlo se nám hrozně líbí od little tikes, to autíčko. můžu poprosit o fotku té koulodráhy? zadávala jsem si na googlu koulodráha pro děti a vyjela mi koulodráha pro kočky :lol: :lol:

Mám ji v inzerátech.

https://www.emimino.cz/…rse-1762034/

Jandulka
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 12.10.18 10:16

Ročnímu dítěti v pohodě stačí jeden či dva dárky, dokonce to praví nějaká moudrá kniha (nevím už jaká), že počet dárků by měl být podle let (samozřejmě v dětství, že :D). Takový prckek se stejně dokáže pořádně soustředit na jednu či dvě věci, zbytek bude v koutě. Nepřeháněla bych to. Víc dárků pořiďte, až bude větší, tak v 7mi či 8mi letech začnou počet náležitě oceňovat.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17152 příspěvků 7 inzerátů 12.10.18 10:16

@Monika0912 Tím odrážecím autíčkem jsem myslela neco takového:

https://www.slusneceny.cz/odrazedlo-auto

To Little Tikes znám z heren (jestli myslíš,takové to, jak v tom dítě sedí a dole se odráží nohama) a doma bych to nechtěla a na ven je to k prdu.

Případně klasickou plastovou motorku typu Enduro.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17152 příspěvků 7 inzerátů 12.10.18 10:29
@Mango_Lassi píše:
Nebudu kupovat nic

A nebude staršímu dítěti divný, že mladší nic nedostane?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >