Kterou Play Doh sadu vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzanec
Kecalka 252 příspěvků 18.10.18 13:36
Kterou Play Doh sadu?

Zdravím a prosím o radu. Ráda bych dceři koupila nějakou Play Doh sadu na Vánoce, míoc se jí líbí napr. zubař nebo zmrzlinovac, ale chtěla bych poprosit o vaše zkušenosti a doporučení, jdou opravdu snadno vyrábět ty tvary atd.mala má 4 roky u známé jsem zkoušela dělat zmrzlinu z modelíny a měla jsem co dělat já jako dospělá, jak to šlo těžko, nevím ale jisté jestli to bylo přímo play Doh nebo nějaká levnější varianta. Proto orism doporučte, kterou sadu koupit.

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

FenekUsaty
Závislačka 4253 příspěvků 18.10.18 13:45

Za mne koupit urcite PlayDoh a vubec nevyhazovat penize za jinou znacku, bud jsou tuhe, nebo rychle vyschnou, nebo mazou… Takze modeliny urcite original. A PlayDoh dela vic typu modelin, ty normalni jsou takovy normalni,lehce tuzsi kdyz zestarnou, ale pak jsou specialnejsi a ty se hodi napriklad do tech zmrzlinovacu. Zkusim najit odkaz, ale obecne jsou to takove ty co jsou se trpytkama, nebo maji tmavomodry kelimek a barevne jen vicko, nebo maji trpytive vicko, atd. Ty jsou mekci a jdou jim lip vymacknout. Jinak obecne to jde tezko, ja vymackavam i dceri, ktery je sest let. Ale zrovna sada s tim velkym zmrzlinovacem je dobra, tam je na to velka paka, to zvladne. Pak je super snidanovy set s takovym vaflovacem / toustovacem.

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 42 inzerátů 18.10.18 13:47

Moje děti nejvíc baví sady, kde se dá dělat nudle nebo had, nebo jak to nazvat. Prostě lisem se vytlačuje modelína do různých dlouhých nudlí, profil vlnka, hvězdička, kulatý. Čím starší modelína tím hůř to jde. Dobrá je docela trouba, kam se dá forma s modelinou, zatahne se páku a ono se to jako upeče, vyleze z formy jako upečene muffiny, mrizkovy koláč.
Taky máme hamburgrovač a to lisuje jednotlivé komponenty hamburgru …taky zabaví.
Syna baví dělat „jídlo“, ale to pak lepí jednotlivé barvy na sebe a vedle sebe a jde to špatně od sebe, takže modelína je různo barevná.

FenekUsaty
Závislačka 4253 příspěvků 18.10.18 13:50

Tohle je napriklad ta modelina, co je mekci:
https://www.mrakyhracek.cz/…vatka-p73292

jinak presne jak pise @Katerina308 , cim starsi, tim hur, takze opravdu svedomite zavirat krabicky po pouziti. A ty v tmavomodrem kelimku jsou nejake prirodni, bambusove, takze jsou extra mekke, ale casem plesnivi (holt eko bio :lol: ).

edit: a tohle ten snidanovy set, ktery jsem myslela:
 https://www.mrakyhracek.cz/…i-set-p71908

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 14:08

Máme zubaře, ale ten bavil dceru jen chvíli a pak máme sadu na výrobu pizzy, s tím si hraje určitě víc.

Michalka80
Kelišová 5639 příspěvků 18.10.18 14:10

My meli plastelinovou sadu na vyrobu zmrzliny z Lidlu Playtive Junior nebo tak nejak je ta znacka. A to se opravdu dela moc spatne. Ani mne to moc neslo protlacit tu plastelinu tim zmzrlinovacem. :( Takze deti si s tim nehraji. :? Od Play-doh mame sadu na vareni (je tam dvouplotynkovy varic, nadobi…) a s tim si hrajou moc radi a jeste play-doh tvary (vykrajovatka tvaru- ctverec, srdce, oval, kolecko…) to je taky moc oblibene a jeste play-doh my little ponny, to je taky moc pekne vymyslene a dobre se s tim tvori. :mavam:

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 14:14

@Katerina308 Mohu se zeptat, to máte tuhle troubu? Děkuji
 https://www.mrakyhracek.cz/…fekty-p72034?…

tulipán
Závislačka 3178 příspěvků 18.10.18 14:25

Zubar byly vyhozene penize.

andelinka1
Kecalka 134 příspěvků 18.10.18 14:42

dostali jsme autíčko na zmrzlinu - to mi přijde celkem nanic, jde to dost těžko, pak poníky a ti mi přijdou taky nanic, protože to ještě ve 3,5 letech neumí vymodelovat.

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 42 inzerátů 18.10.18 15:21
@zuzukobylka píše:
@Katerina308 Mohu se zeptat, to máte tuhle troubu? Děkuji
https://www.mrakyhracek.cz/…fekty-p72034?…

ano

Zuzanec
Kecalka 252 příspěvků 18.10.18 17:36
@FenekUsaty píše:
Tohle je napriklad ta modelina, co je mekci:
 https://www.mrakyhracek.cz/…vatka-p73292

jinak presne jak pise @Katerina308 , cim starsi, tim hur, takze opravdu svedomite zavirat krabicky po pouziti. A ty v tmavomodrem kelimku jsou nejake prirodni, bambusove, takze jsou extra mekke, ale casem plesnivi (holt eko bio :lol: ).

edit: a tohle ten snidanovy set, ktery jsem myslela:
https://www.mrakyhracek.cz/…i-set-p71908

Diky, ten snidanovy set vypadá moc dobře , a zmrzlinovac myslíte ten „zmrzlinový palác“?

FenekUsaty
Závislačka 4253 příspěvků 18.10.18 17:38

My máme „továrna na zmrzlinu“, něco takového
http://www.veselyklaun.cz/…rzlinu-2071/
ale asi trochu starší edici, ale princip stejný. Ale jinak jsou super jakákoli sada, která dělá cokoli jedlého, největší zábava je s modelínou, když se z ní vaří.

a12
Vesmírná mluvilka 32279 příspěvků 10.11.18 16:38

:mavam: syn by si pral k vanocum play doh, rikal mi o zubari ale to jsem se dočetla, ze je na nic.. Pak jeste v reklame videl naky vareni, ale vubec nevim co to bylo :roll: jsou jenom tyhle sady co jsou tu odkazy, zmrzliny atd. Nebo nejaka vetsi s varenim? Vubec nemuzu to z reklamy najit poradne jsem to nevidela :roll: ale urcite se necim protlacovala modelina.. Nasla jsem naky mlynek na testoviny tak vubec nevim jestli to bylo ono.. V ty reklame mi prislo, ze toho bylo vic :mrgreen: tak jestli to byla reklama na vic sad :think:

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 10.11.18 16:43
@a12 píše: :mavam: syn by si pral k vanocum play doh, rikal mi o zubari ale to jsem se dočetla, ze je na nic.. Pak jeste v reklame videl naky vareni, ale vubec nevim co to bylo :roll: jsou jenom tyhle sady co jsou tu odkazy, zmrzliny atd. Nebo nejaka vetsi s varenim? Vubec nemuzu to z reklamy najit poradne jsem to nevidela :roll: ale urcite se necim protlacovala modelina.. Nasla jsem naky mlynek na testoviny tak vubec nevim jestli to bylo ono.. V ty reklame mi prislo, ze toho bylo vic :mrgreen: tak jestli to byla reklama na vic sad :think:

Já jsem to pochopila jako reklamu na víc sad :think:

Jogrr
Závislačka 4325 příspěvků 10.11.18 16:46

@a12 ted jsem skoro dvouletemu k Vanocum objednala zakladni sadu, kde je 8 barev a par formicek na tvary a valecek a hladitko, ci co.
Pokud ho to bude bavit, postoupime do vyssiho a bohatsi sady.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >