Jaké vysílačky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34756 příspěvků 21.10.18 07:44
Jaké vysílačky?

Sháním vysílačky, které nechrastí, je rozumět slovu. A nějaký použitelný dosah. Dejte mi prosím tipy na značky, které fungují - chrastítka už doma máme :-) Díky.

Reakce:
Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 21.10.18 08:04

Motorola je nejlepší :-) Třeba DP1400. Stojí kolem 8000 za kus. Ale jestli ti jde vyloženě o cenu, mají i vysílačky za 80,000 :-)

S dosahem se asi budeš muset smířit. Je to dané pásmem UHF a musíš to brát jako daň za to, že je to provozované v bezlicenčním pásmu (přesněji podle generální licence), jinak by vás bylo na pásmu moc a rušili byste se.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26297 příspěvků 21.10.18 08:35

Taky bych brala tip na vysilacky, co nejak rozumne funguji, ale cena tak 1500 kc :mrgreen:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34756 příspěvků 21.10.18 15:10

Já se samozřejmě podívám po bazarech, přijde mi to rozumnější, než kupovat nové z číny. Ale ani 1500 do toho nedám, je to pro děti.

cocomoon
Kecalka 260 příspěvků 27.10.18 21:10

https://www.alza.cz/…-d246131.htm?…

Tyhle celkem ujdou a rozumět jím celkem je. Jen se nesmí dát hlasitost naplno, pak to začne chrastit.
A nekupujte vysílačky bez možnosti nabíjení. Co ušetříte, potom utratíte za baterky. Nebo budete ještě nucena koupít nabíječku + nabíjecký tužkovky. Koukal sem, nejlevnější s možností dobíjení jsou asi za 1000 kč. Bazarovný samozřejmě ještě levněji.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1538 příspěvků 26.01.19 11:50

Ahoj, chci se zeptat, zda máte někdo tip na nějaké vysílačky, které by se nechaly použít zároveň venku třeba při lyžování a zároveň jako chůvička. A jste s nimi spokojeni. Cena do 3 tis.

M_Vladim
Echt Kelišová 8810 příspěvků 26.01.19 15:55

Poznámka: vysílačky na klasické baterie bych nezavrhoval. Proprietální (vlastní, firemní) se pak špatně shání. Vysílačka by měla fungovat i na nabíjecí jinak se provoz prodraží. A ještě: Konektor nahlavní sady (tzv.bondovka) se dost hodí. Stejně jako mohutný knoflík ovládání, když je možnost, že to budete potřebovat ovládat v rukavicích, nebo pod oděvem.
A nakonec: existují zóny, kde se vysílačky používat nesmí a jestli pojedete do zahraničí, ověřte si situaci.
:mavam:

Váš příspěvek
Reklama