Alternativa Baby Anabel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nini77
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 8 inzerátů 24.10.18 13:04
Alternativa Baby Anabel

Poradí někdo, jestli existuje alternativa baby Anabel? Cenově přijatelnější. Syn by si ji moc přál, ale nechce se mi za ní dávat takový peníze…
Díky moc

Reakce:

Káťa19
Kelišová 7342 příspěvků 20 inzerátů 24.10.18 13:36

@nini77 a jake bys chtela funkce? Nasla jsem treba takovou https://m.heureka.cz/…ruska-46-cm/

nini77
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 8 inzerátů 24.10.18 13:53

@Káťa19 Asi čůrání, umět se napít, možná aby šla brát do vany. Našla jsem jednu, není teda asi vhodná do vany, ale to by snad nevadilo. Spíš mi jde o nějaké zkušenosti, jestli má doma někdo něco konkrétního.
 Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >