Alternativa Baby Anabel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nini77
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 8 inzerátů 24.10.18 13:04
Alternativa Baby Anabel

Poradí někdo, jestli existuje alternativa baby Anabel? Cenově přijatelnější. Syn by si ji moc přál, ale nechce se mi za ní dávat takový peníze…
Díky moc

Reakce:
Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 8904 příspěvků 18 inzerátů 24.10.18 13:36

@nini77 a jake bys chtela funkce? Nasla jsem treba takovou https://m.heureka.cz/…ruska-46-cm/

nini77
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 8 inzerátů 24.10.18 13:53

@Káťa19 Asi čůrání, umět se napít, možná aby šla brát do vany. Našla jsem jednu, není teda asi vhodná do vany, ale to by snad nevadilo. Spíš mi jde o nějaké zkušenosti, jestli má doma někdo něco konkrétního.
 Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >