Lehátko Chicco Dreams

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 24.01.10 22:22
Lehátko Chicco Dreams

Potřebovala bych poradit, zda se u tohoto lehátka dá sundat a vyprat potah. Docela by se mi to hodilo a nějak na to nemůžu přijít jak do toho. :-)

Reakce:
ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 24.01.10 23:00

Ahoj a jaky mate model (rok)? My mame tento:
http://www.nej-kocarky.cz/…ibraci-2009/
nebo respektive 2008 asi, ale je to stejne, takovy medved + potah. Sundat to jde cele, odcvaknes hrazdicku a potah stahnes :wink: Jestli je to u toho noveho stejny nevim…
Asi jsem to moc nevysvetlila, ale nejak nevim jak jinak 8-) Na to urcite prijdes, uvidis :wink:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 24.01.10 23:01

Hmm, 2× totez :roll:

Příspěvek upraven 24.01.10 v 23:02

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 24.01.10 23:02

Máme přesně tohle i tu barvu :mrgreen: Ale na tom to asi nezáleží. No hlavně že vím, že to jde. Abych to zbytečně nemordovala a pak nezjistila, že to nejde. :lol:

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 24.01.10 23:45

Tak už to mám sundané, díky moc. :-)

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 25.01.10 21:08
:wink: :potlesk:
Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 06.02.14 09:07

Holky koukala jsem, že potah by měl být praný ručně, zkoušela to některá z vás dát do pračky-ruční praní? aby z toho něco zbylo :mrgreen:

super mamča
Kecalka 104 příspěvků 13.12.14 11:24

Můžu se zeptat jak ste z lehátkem spokojené? a vibruje málo nebo hodně? přemýšlím o koupi

Martina14e
Nováček 3 příspěvky 28.12.14 18:25

Mám a jsem s tím spokojená :srdce:! Koupě rozhodně nelituji :potlesk:. No, nevibruje ani málo, ani hodně, zkrátka řekla bych tak akorát ;)

Martina14e
Nováček 3 příspěvky 28.12.14 18:26
@super mamča píše:
Můžu se zeptat jak ste z lehátkem spokojené? a vibruje málo nebo hodně? přemýšlím o koupi

Jak říkám, mám a jsem s tím spokojená :srdce:! Koupě rozhodně nelituji :potlesk:. No, nevibruje ani málo, ani hodně, zkrátka řekla bych tak akorát ;) Být tebou, koupím ho, zklamaná nebudeš a cena si myslím není tak hrozná ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >