Lékař - rizikové těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meredithé
Nováček 1 příspěvek 12.01.18 13:35
Lékař - rizikové těhotenství

Právě jsem zjistila, že čekáme miminko :srdce:. Máme z toho s mužem ohromnou radost, i když jsme teď těhotenství vyloženě neplánovali.

Ale bohužel to znamená, že budu, jakmile to bude trochu jistější, muset nějak řešit svoji pracovní situaci. Nedávno nám v oddělení změnili nadřízenou a začalo teda peklo :(. Fakt bych do sebe neřekla, že se budu před příchodem do práce pomalu klepat. Ale její chování je úplně neúnosné. Kolegyně už dala výpověď a já k tomu sbírala odhodlání.

Těhotenství ale všechno mění, jako těhotná výpověď samozřejmě podávat nebudu. Navíc je šance, že do doby, než se vrátím z mateřské, už v práci nová šéfová třeba ani nebude. Ty stresy jsou ale neúnosné.

Vychází mi z toho, že se budu muset nějak pokusit si zařídit rizikové těhontenství. Ach jo, zrovna tohle jsem nechtěla.

Nevíte někdo o gynekologovi, který by mi byl ochoten napsat rizikové těhotenství „jen tak“? Teď aktuálně nemám lékaře (odešel do důchodu). Potřebovala bych tip na někoho v Praze. Bohužel nemám žádnou kamarádku, které bych se mohla zeptat.

Děkuju hrozně moc! :kytka:

Reakce:

vertunka
Závislačka 4710 příspěvků 12.01.18 13:39

Nechapu proc chces takto zneuzivat rizikoveho tehotenstvi. :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10844 příspěvků 12.01.18 13:41

Moralizovat nebudu, takže - pokud budeš tvrdit, ze zvracis během celého dne, mas bolesti nebo spineni, tak ti neschopenku dají. Ale je otázka na jak dlouho. Abys to spíše neměla pak ještě horší v praci

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 23752 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 13:45

A víš ze budeš mít vycházky jen 6 hodin denne? To si teda dobre rozmysli, i na těhotné chodí kontroly (na me byli dvakrát během me dvouměsíční neschopnosti), já bych to tam zkusila tedy aspoň ještě par měsíců vydržet.
Jinak i docela pochybuju ze ti nějaký doktor který te vůbec nezná, da ihned neschopenku, pokud nebudeš mít nějaký problem… :nevim:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7877 příspěvků 12.01.18 13:46

@Meredithé Ahoj, napíšu ti tip do SZ :-)

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6617 příspěvků 12.01.18 13:55

Hele mám pro tebe něco jiného, pokud jsi těhotná, tak jí můžeš dávat pěkný kapky a ona ti nemůže skoro nic.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 12.01.18 14:10

@Sany80s
Nechceš to trochu rozvést? ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 21695 příspěvků 12.01.18 14:30
@Vlaďka 83 píše:
@Sany80s

My jsme měli těhotnou kolegyni, která na všechno říkala „tohle já dělat nebudu“ a nemohli jsme nic. Tam já nebudu, je náledí/moc horko/moc zima. Tříhodinové obědy s tím, že jí „nebylo dobře“. Ale teda neplánovala se vracet, to dítě měla s cizincem, co tu byl dočasně, a odešla pak do ciziny.

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6617 příspěvků 12.01.18 14:48
@Vlaďka 83 píše:
@Sany80s

Já to rozvedu, pokud zakladatelka napíše, co konkrétně jí vadí na té vedoucí. Obecně se dá říct, že jí do očí může říct, že s ní takhle mluvit nebude, protože je to nevhodné, že je to šikana, že to nepatří do náplně její práce…
Já nevím, co dělá ta vedoucí, že je to tak hrozné.

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 12.01.18 16:35

Zneuzivat rizikovku pokud k ni nemas indikaci je pres caru :(

Lucie486
Kecalka 320 příspěvků 13.01.18 10:32

Mne muj doktor napsal riziko hned. Ale ja mela vyssi tlak a narocne zamestnani v nepretrzitem provozu. Pokud delate kancelarskou praci a nemate zadne rizikove faktory, tak vam to nejspis nebude chtit napsat zadny. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >