Lepek reakce průjem

823
14.5.21 15:17

Lepek reakce prujem

Dobry den, diskuze jsem procitala, ale nenasla jsem uplne presne odpoved na moji otázku. Dcerka sest a pul mesice, zkusila jsem zavést lepek, lžička kus kusu do zeleninoveho prikrmu. Po zelenine mela mala trochu zacpu, takze jsem zacala delat prikrmy ridsi.
Predem se omlouvam za následující pro nekoho mozna nechutný popis.
Vcera lzicka lepku a žádná reakce, vecer stolice vcelku normalni, ale male mnozstvi. Dnes dopoledne dalsi stolice, nejdriv hustsi, konec tekutejsi. Na obed dalsi lžička lepku a potom tak za hodinu prujem, skoro vse se vsaklo do plenky. Jinak žádná vyrážka, nafoukla neni, neprdi nijak vic, je vesela, neplace.
Znamená to tedy, ze mala lepek spatne toleruje? Dalsi davku uz ji davat nebudu, ale jsem z toho takova prepadla.
V rodině žádné potravinové alergie nemame, starsi dcera spase kde co bez problemu.
Mohla by byt třeba jeste sance, ze lepek projde pozdeji? Nebo uz rovnou hledat alergologii?
Moc dekuji za vaše zkusenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1773
14.5.21 15:24

To má každý jinak. Neexistuje žádná všeobecná pravda. Může lepek vadit jen teď, že je ještě brzo. Nebo tak může reagovat na novou věc a srovná se. Nebo to je reakce na něco jiného a lepek je v tom úplně nevinně. Tak to můžou být zuby… těch možností je poměrně hodně. Zkusila bych teď nedávat lepek vůbec a až stolice na nějakou dobu upraví, tak to zase zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 15:55

Za tím vůbec nemusí být lepek, ale třeba mléko či nějaká zelenina. Ptej se spíš na facebooku - nějaké skupiny na potravinovou alergii. Že nemáte v rodině potr. alergii neznamená, že ji fakt nemáte. Jen dotyčný může být přenášeč a neví o tom. Až poté co u nás v rodině byla zjištěná potr. alergie - jedná u dítěte v těžké formě, druhá u dospělého člověka po x letech. Tak se šlo po starší a starší generaci a zjistilo se, že dotyčný ji v sobě má, neví o tom a je přenášečem

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat