Létání ve 3. trimestru

92
13.9.20 15:27

Létání ve 3. Trimestru

Ahojte, chci se zeptat letela jste nektera v 32 tt?
Ted v patek by jsem mela letet na Slovensko kde to trva hodinu a 20 minut… A chci vedet jestly jste v 3 trimesteru nektera letela?
Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2883
13.9.20 15:33

@Fitnesswife letěla jsem 29tt. Bez lékařského potvrzení myslím můžeš do 36 tt, ale je jen jedna nebo dvě pojišťovny co te pojistí max do toho 32tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
13.9.20 15:35

@hospodki ja letim domu na SK na otocku takze pojisteni nepotrebuju jde mi o to jesly je to ok nechci nic riskovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
13.9.20 16:00

Já ve 36tt dvouhodinový let v naprosté pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2883
13.9.20 16:21

@Fitnesswife jestli snad nějaké problémy, tak za me Ok, ale nejsem tvůj lékař. I kdyby jsi začala rodit, tak je let tak krátký nebo holt pristanete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
13.9.20 21:28

@Fitnesswife pojisteni bych si radsi zaplatila, u nas zijes tak si i platis ZP, ne? Kdyz porodis nahodou na Slovensku, tak aby ses doplatila… nevim jak to mate

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
13.9.20 21:36

@Micaella22 vubec prave nevim jak to mame na Slovensku ale uz je to asi jedno dnes manzel rozhodl ze nebude a nechce riskovat a nikam neletime :( jednak jsem v 8 mesiaci a klima plna viru v letadle momentalne taky neni nic ok :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
13.9.20 21:53

V letadlech vzduch prochází přes Hepa filtry, je to tedy, co se týče potencionálního nakažení se Covidem, nejbezpečnější doprava. Bála bych se spíš reakce na tlak při startu a přistání, ale předpokládám, že ten krátký let nepoletí Boeing v 10000m, ale spíš nějaký menší stroj typu ATR atd v nižší letové hladině…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
13.9.20 22:26

@Jana3452 nevim nerozumim se do toho ale mam kamaratku letusku a zrovna ona bola prvni co mi let rozmlouvala kuli vzduchu v letadle z klimatizace… Vzduch tam kumuluje a vir se rozsiruje rychleji a hlavne v tom malem letadilku co lita do Košic :nevim: ale hodne me to odradilo asi i tym ze mam tvrdou delohu a zbyle necele 2 mesiace musim uz jedom odpocivat tak jsem si ten let asi rozmyslela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
827
15.9.20 00:03

@Jana3452

Inspirovaná tvým příspěvkem (a motivovaná tím, že jsem těhu a chtěla bych za pár týdnů letět) jsem se dohledávala další informace a našla toto:

https://www.labor-aktuell.cz/…na-vime-proc

Bohužel to nevypadá zas tak bezpečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
15.9.20 00:31

@Callista no ja radeji neletim nikam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
15.9.20 10:49

Letela jsem loni nejak mezi 28.-30. (Uz si to presne nepamatuju) a znovu bych uz takto neletela. Vubec mi nebylo dobre, porad jsem mela zizen, ctyri hodiny v jedne poloze, vsechno me uz bolelo hodne, po pristani tam jsem necitila skoro dva dny pohyby, nastesti vse ok, ale byla jsem z toho uplne vystresla a jako vrchol vseho pri zpatecni ceste jsme nesedeli s manzelem vedle sebe (coz by samo o sobe nevadilo), vzala jsem si listek s mistem do ulicky (potrebovala jsem chodit na wc a navic uz jsem mela dost bricho a cpat se s nim nekam k okynku se mi nechtelo) a musela jsem se jeste dohadovat s chlapem, ktery mi na tom miste sedel, jako neochota vyjit vstric a ani to navic nebylo jeho misto…jako vyhadala jsem si to, ale fakt to nebylo prijemny cestovani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
15.9.20 10:59

@Veruko24 boze to muselo byt hrozne. Tak ja som mala letiet iba 1:20 hod. ale som nakoniec rada ze stejne to vlada vyriesila zamna a nepoletime pretoze by sme museli do karanteny na 5 dni a to my sme chceli letiet na otocku na oslavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
15.9.20 11:02

@Fitnesswife :palec: nekdy je to lepsi, kdyz se to vyresi samo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
827
16.9.20 00:24

@Fitnesswife

Už jsem dlouho neviděla rodinu a očekávám, že na zimu se opatření zpřísní, takže ani na vánoce se domů nedostanu. Tak proto chci teď.
Ta filtrace je otázkou, ale našla jsem teď v jednom článku toto, s čímž souhlasím. A jelikož jsem v posledním měsíci byla na večeři v plné restauraci 4× a jsem ok, tak si do letadla vezmu respirátor a budu věřit, že to bude taky v pořádku :)

Overall, planes are probably safer than poorly ventilated pubs, where similar densities of people do not wear masks and talk a lot and loudly,” says Julian Tang at the University of Leicester in the UK.

“Overall, planes are probably safer than poorly ventilated pubs, where similar densities of people do not wear masks and talk a lot and loudly,” says Julian Tang at the University of Leicester in the UK.

https://www.newscientist.com/…on-a-flight/#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama