Léto 2021

Anonymní
23.6.21 10:39

léto 2021

Dobrý den
Prosím o radu. Kolem 12.7. bych chtěla na dovolenou za teplem ještě se dvěmi kamarádkami. Nejdříve mě napadla Itálie, líbilo by se mi spojit koupání u moře s památkami, navštívit Řím, Veronu, Benátky, Positano. Nebo Řecko plus navštívit třeba Athény, Santorini. Jde mi o to, aby byla cena tak do 15000. Čím levnejsi tím lepší. Pokud by se nic takového nenašlo na léto, pak bych klidně vyrazila i do Bulharska, Španělska, na Krétu nebo i jinam, tak sháním typy. Nejlépe aby to bylo all inclusive, kousek od moře a blízko nějakého hezkého města. Doprava je mi jedno- vlak, autobus nebo letadlo, ale aby to byl nějaký zájezd. Nikdy predtim jsem letadlem neletěla:) Děkuji všem předem za veškeré info :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10884
23.6.21 10:44

Tak za tuhle cenu s All-inclusive u moře tak leda Turecko Superlastminute. Itálie a Chorvatsko all inclusive moc nenabízí a zbytek zemí je fakt docela drahý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2129
23.6.21 10:44

Hele, nezlob se, ale tady ocekavas, ze ti budeme googlit zajezdy? :lol: normalne si zadej tyhle parametry do eximtours nebo na invii a jeď :P ale bacha, hrozne rychle to mizi, mam ted zbesile hledani za sebou a teda nic moc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2129
23.6.21 10:45

Turecko, Egypt, Albanie.

Jo a bacha, hodne se rušej lety :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 10:47

@FlorenceF Jenkins to neočekávám, spíš jestli nemáte nějaké zkušenosti 😄

• Citovat
  • Nahlásit
22462
23.6.21 10:55

A na jak dlouho chceš jet? My za tuhle cenu letíme dva na víkend do Říma a ještě po vlastní ose (bez cestovky) a bez stravy. Za tu cenu, co chces, mi to přijde celkem nereálné. Možná pár dní v Chorvatsku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2129
23.6.21 10:56
@Anonymní píše:
@FlorenceF Jenkins to neočekávám, spíš jestli nemáte nějaké zkušenosti 😄

No, mam. Za tu cenu ty destinace, co jsem vypsala, zapomnela jsem na Bulharsko, na 8 dni. Videla jsem nejake Toskansko, ale doprava vlastni (takze pripocti benzin) a jeste jen se snidani treba.

Vubec, Itoška moc allinclusive nenabizi.

Byt Tebou, tak upravim ocekavani -bud se budu soustredit na slusny hotel u more s AI, nebo to cestovani. Ale to bych zkusila spis booking a pocitala s naklady na jidlo a benzin :think:

Jo, a jeste- treba Italie teprve ted otevrela nejake parky a atrakce a znamy vykladal, ze masakr, vsude mraky nadrženych lidi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11303
23.6.21 10:59

V té ceně má být letecká doprava, ubytování s all inclusive a výlety do těch turisticky exponovaných míst, která jsi zmínila? Tak možná prodloužený víkend.
Vždyť jen v tom Římě, kdyby jsi chtěla opravdu něco vidět, tak za vstupné dáš několik tisíc Kč. Obvykle se tedy dělá ten zájezd obráceně - jede/letí se do Říma, a pak se třeba na den jede koupat k moři. Jet od moře do Říma na otočku mi přijde škoda, protože když už tam člověk je, tak chce i něco vidět, nejen se vyfotit před Koloseem a jet pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 11:04

@Kriss Tina na týden a aby to bylo do těch 15000 na jednoho nejlépe 😃

• Citovat
  • Nahlásit
22462
23.6.21 11:07
@Anonymní píše:
@Kriss Tina na týden a aby to bylo do těch 15000 na jednoho nejlépe 😃

Hodne štěstí, s tvými požadavky je to nereálné :lol: to je tak na prodloužený víkend v tom Římě a projít si památky, ale bez all inclusive, nebo teda týden ležet někde v levnější destinaci u moře. Navíc si zjisti o konkrétní zemi, v Itálii se teď třeba nesmí cestovat mezi některými okresy a ta místa co jmenuješ jsou celkem daleko od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25231
23.6.21 11:31
@Anonymní píše:
Dobrý den
Prosím o radu. Kolem 12.7. bych chtěla na dovolenou za teplem ještě se dvěmi kamarádkami. Nejdříve mě napadla Itálie, líbilo by se mi spojit koupání u moře s památkami, navštívit Řím, Veronu, Benátky, Positano. Nebo Řecko plus navštívit třeba Athény, Santorini. Jde mi o to, aby byla cena tak do 15000. Čím levnejsi tím lepší. Pokud by se nic takového nenašlo na léto, pak bych klidně vyrazila i do Bulharska, Španělska, na Krétu nebo i jinam, tak sháním typy. Nejlépe aby to bylo all inclusive, kousek od moře a blízko nějakého hezkého města. Doprava je mi jedno- vlak, autobus nebo letadlo, ale aby to byl nějaký zájezd. Nikdy predtim jsem letadlem neletěla:) Děkuji všem předem za veškeré info :mrgreen:
Řím - Verona - Benátky - Positano - koukala si se na mapu jo?
Tak samo Athény a Santorini.
Na tohle ti děvče s All Inclusive 15 stačit vážně nebude.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat