Letuška smartwings pohovor

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
NH2
8
6.1.22 18:01

Letuška smartwings pohovor

Dobrý den, byla jsem pozvána na pohovor na letušku u Smartwings.
Jak probíhá pohovor? Nebyl jste někdo v poslední době?
Byl mi zaslán harmonogram a je tam zahájení výběrového řízení a administrativní úkony. Znamená to že je to pohovor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11927
6.1.22 18:12

Pokud ti to není jasný, tak se si to ujasni u toho, kdo ti tyto informace poslal :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
6.1.22 18:15

@Cenarius stejně v téhle době poletí leda tak do Prčic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
NH2
8
6.1.22 18:22

@JiříkMazlík Měla jsem dotaz ohledně pohovoru. Nikdo se Vás neptal na zbytečný komentář..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11927
6.1.22 18:23
@JiříkMazlík píše:
@Cenarius stejně v téhle době poletí leda tak do Prčic :mrgreen:

Přesně! Odpovídej na přesnou podobu pohovoru nebo mlč. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6404
6.1.22 18:28

@JiříkMazlík Proč sem prostě nedáš ty otázky, jaké padnou a pro jistotu i vhodné (a nevhodné) odpovědi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14535
6.1.22 18:41

Ježíšmarja, všichni chytří a nikdo neporadí

Kamarád byla kdysi přijata k ČSA, roky letala. Potom propuštění, zkoušela to jinde a už se nedostala.

Připravila bych se na pohovor v angličtině, potom vím, že se ptali, jestli by byla ochotná časem přejít na vedoucí pozici…

Hlavně buď v klidu, milá, usmívají se, ne pořád, ale snaž se úsměv nahodit, když bude příležitost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
6.1.22 18:48

Byla jsem na pohovoru u jiné společnosti ale asi to bude podobné. První kolo byl dotazník a test (v aj), poté pohovory s jednotlivými uchazečkami. U této společnosti hledali vždy určitý typ (slovanský, asiatky, Afričanky…) Tedy pokud jsi byla jiný „typ“ tak jsi měla minimální šanci… Hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
6.1.22 18:49

Tak je to teprve pohovor. Pokud ovládáš AJ, tak se nemáš čeho bát. ;) Potom probíhají kurzy, kde tě vše naučí. Předpokládám, že se jedná pouze o sezonní práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6406
6.1.22 19:58
@Mia25 píše:
Byla jsem na pohovoru u jiné společnosti ale asi to bude podobné. První kolo byl dotazník a test (v aj), poté pohovory s jednotlivými uchazečkami. U této společnosti hledali vždy určitý typ (slovanský, asiatky, Afričanky…) Tedy pokud jsi byla jiný „typ“ tak jsi měla minimální šanci… Hodně štěstí

tak v tom případě mám pocit, že Smatwings už hledají výhradně typ „chlap“ :lol: Já už ženskou letušku u nich neviděla, ani nepamatuju :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.22 23:54

@NH2 ahoj, taky jdu na pohovor a z toho harmonogramu to chapu tak, ze osobni pohovor v prvním kole nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat