Antigenní test před pohovorem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
135
5.1.22 10:09

antigenní test před pohovorem

Antigenní test před pohovorem, když ho firma vyžaduje, ale zvaná osoba je proti tomuto testování a zaměstnání stejně nemá jisté. Jsou nějaké firmy, které ho nevyžadují, jak se postavit k této situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2936
5.1.22 10:15

Zacit podnikat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3144
5.1.22 10:21

Zacit podnikat asi… Určitě se všichni poperou o zaměstnance, kterej dělá potíže ještě před pohovorem… nechápu, co všechny tak strašně obtěžuje na tom nacpat si tyčinku do nosu, pusy nebo plivnout do kelímku… pokud nemáš dostupné testovací místo domluv se, že si na místě uděláš samotest, který si sam/a prineses. My taky nemáme v blízkosti žádné testovací místo, ale neodpiskala bych kvůli tomu pohovor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11648
5.1.22 10:31

No, pokud by zaměstnanec odmítl testování, pak by pro mě nemělo smysl ho přijímat, protože o tu práci asi fakt nestojí, když není schopen splnit takovou banalitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
5.1.22 10:44
@Aduš8 píše:
No, pokud by zaměstnanec odmítl testování, pak by pro mě nemělo smysl ho přijímat, protože o tu práci asi fakt nestojí, když není schopen splnit takovou banalitu.

Presne. No ja bych nevzala ani neockovaneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22954
5.1.22 10:48

Se bojíš, že ti tou tyčinkou zdravotník vyšťourá mozek nebo co je za problém? Taky bych nechtěla zaměstnance, který dělá ofuky ještě před nástupem :nevim: A je celkem jedno, zda jde o testy, dress code nebo třeba jazyk, ve kterém pohovor probííhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24730
5.1.22 11:10

Tak když jsi proti tomu, tak tam nechoď a hledej místo tam, kde to nevyžadují :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
5.1.22 12:14

Ty jo, ty máš fakt smůlu na ty zaměstnavatele, buď tě šikanují, nebo tě nechtějí. Fakt máš pech. :lol: :lol:

https://www.emimino.cz/…tele-435130/

https://www.emimino.cz/…tnat-430958/
@aanndys píše:
Antigenní test před pohovorem, když ho firma vyžaduje, ale zvaná osoba je proti tomuto testování a zaměstnání stejně nemá jisté. Jsou nějaké firmy, které ho nevyžadují, jak se postavit k této situaci.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
5.1.22 13:19

@Obeli ale já bych dělal ale ona není práce ty dy.lina chápeš to more :mrgreen:
Chápu že někdo má problém třeba na stavbě k testování na alkohol :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12524
5.1.22 13:30

Tam nechoď no, ale pak nefnukej že nemůžeš najít práci. Ale já vím, všichni jsou na tebe hnusný :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
5.1.22 13:31
@Obeli píše:
Ty jo, ty máš fakt smůlu na ty zaměstnavatele, buď tě šikanují, nebo tě nechtějí. Fakt máš pech. :lol: :lol:

https://www.emimino.cz/…tele-435130/

https://www.emimino.cz/…tnat-430958/

Takže Vy se mi budete ještě posmívat :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10858
5.1.22 13:37
@aanndys píše:

Vzhledem k tomu, že testováni teď budou povinně i plně naočkovaní zaměstnanci, je značně nepravděpodobné, že by odmítače někdo akceptoval už na pohovoru. Snad jen s výjimkou velmi specifické a vzácné kvalifikace. A to určitě není profese typu telefonní operátorka, po které ty ses výhledově poohlížela.

Příspěvek upraven 05.01.22 v 13:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
5.1.22 13:41
@aanndys píše:

No, spíš jestli ty si z nás neděláš srandu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
5.1.22 13:50
@aanndys píše:

TO spíš ty si znáš děláš pr.del a nebo máš ručičky dozadu a práce ti nevoní :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
5.1.22 15:33

Kristovo noho, kam to lidstvo dospělo, že dospělý člověk není schopný udělat takovou banalitu jako nechat se otestovat? Mě prostě baví, jak polovina těch řvounů za svobodu běžně směňuje svůj volný čas za minimálku, nechají na sebe řvát od neurotického šéfa, doma je zesměšňuje manžel/manželka, dělají svačiny a perou svým dospělým dětem - ale přece nejsou ovce, aby si nechali omezovat vlastní svobodu nějakým půl minutovým testem! :lol: :lol: :lol:

Občas mám pocit, že si lidi dělají legraci :zed: :zed: :zed:

Jinak testování určitě odmítněte. Potenciálnímu zaměstnavateli tím jen prospějete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat