Psychotesty k PČR

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 21:32

Psychotesty k PČR

Ahoj všem,

rozhodla jsem se ze zaměstnaneckého poměru vstoupit do služebního poměru k PČR a mám otázku. Jsou psychotesty opravdu tak těžké? Je tu někdo kdo čerstvě nastoupil?
Díky za odpověď… :kytka: :mavam: Prosím anonym…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6699
3.1.22 22:20
@Anonymní píše:
Ahoj všem,rozhodla jsem se ze zaměstnaneckého poměru vstoupit do služebního poměru k PČR a mám otázku. Jsou psychotesty opravdu tak těžké? Je tu někdo kdo čerstvě nastoupil?

Nechceš si raději najít práci, na kterou máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
857
3.1.22 22:34
@Anonymní píše:
Ahoj všem,rozhodla jsem se ze zaměstnaneckého poměru vstoupit do služebního poměru k PČR a mám otázku. Jsou psychotesty opravdu tak těžké? Je tu někdo kdo čerstvě nastoupil?

Tak ono úplně nejde o to, že by byly těžké. Záleží jak vyhodnotí psycholog tvou osobnost. Může ti přijít, že jsi to dala s prstem v nose a nevezmou tě a naopak. Prostě to zkus a uvidíš. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 06:43

@Umík děkuji za normální odpověď. Za zkoušku nic nedám 😊 :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 06:45

@Zumpa udělej mi laskavost. Vrat se zpátky do sekce exekuce a dluhy a své názory a odpovědi piš tam… Tvoje odpověď je totiž naprosto scestna…diky a hezky den :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 06:49

Tvrdí se, že jsou nejtěžší ze všech. Za mě mohu říct, že jsem je absolvovala v roce 2018 a lehké nebyly. Navíc trvalý delší dobu (7:30 až do 13h +-) než třeba u AČR (1.5hodiny). Navíc pak máš ještě jedny psychotesty… Šla jsem tam s tím, že to jdu jen zkusit, žádné naděje si nedávala :mrgreen: vyplňovala podle toho co mě první napadlo.

A pak koukala na psycholožku jak těle na nový vrata :mrgreen:, že mě pustila 8o ME. 8) 8o :mrgreen:
No, nic nenastoupila jsem, protože mě to celý život táhne k AČR. Tak jsem poprvé prošla s přehledem ( stejný přístup. Nepřemýšlet, dát první co napadne, být nervózní ),nastoupila a bohužel ve zkušebně se zranila na výcviku, konec. Podruhé jsem je totálně projela :roll: :pocitac: ( přístup: přece to dám, klídek, pohodička ). Tak snad do třetice :srdce:

Držím palce. Uč se IQ části a v osobnostní výplň první co tě napadne. A hlavně nechod na ně v nemoci, blbé náladě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 06:55
@Anonymní píše:
Tvrdí se, že jsou nejtěžší ze všech. Za mě mohu říct, že jsem je absolvovala v roce 2018 a lehké nebyly. Navíc trvalý delší dobu (7:30 až do 13h +-) než třeba u AČR (1.5hodiny). Navíc pak máš ještě jedny psychotesty… Šla jsem tam s tím, že to jdu jen zkusit, žádné naděje si nedávala :mrgreen: vyplňovala podle toho co mě první napadlo.

A pak koukala na psycholožku jak těle na nový vrata :mrgreen:, že mě pustila 8o ME. 8) 8o :mrgreen:
No, nic nenastoupila jsem, protože mě to celý život táhne k AČR. Tak jsem poprvé prošla s přehledem ( stejný přístup. Nepřemýšlet, dát první co napadne, být nervózní ),nastoupila a bohužel ve zkušebně se zranila na výcviku, konec. Podruhé jsem je totálně projela :roll: :pocitac: ( přístup: přece to dám, klídek, pohodička ). Tak snad do třetice :srdce:

Držím palce. Uč se IQ části a v osobnostní výplň první co tě napadne. A hlavně nechod na ně v nemoci, blbé náladě.

Super za skvělou odpověď. Jdu tam s tím, že to bude buď a nebo. Já jsem u státní už dva roky, ale vedoucí mě pořád lámou, abych přestoupila. Tak jsem řekla, že to zkusím 😊 💪.

Preji ať se ti to do třetice podaří 🌺 😊 💪

• Citovat
  • Nahlásit
6699
4.1.22 08:03
@Anonymní píše:
@Zumpa udělej mi laskavost. Vrat se zpátky do sekce exekuce a dluhy a své názory a odpovědi piš tam… Tvoje odpověď je totiž naprosto scestna…diky a hezky den :pankac:

Jdu. Nemám potřebu se bavit s někým, kdo absolutně nechápe rozdíl mezi psycho a vědomostními testy. Snad se policistou nikdy nestaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 12:57
@Anonymní píše:
Super za skvělou odpověď. Jdu tam s tím, že to bude buď a nebo. Já jsem u státní už dva roky, ale vedoucí mě pořád lámou, abych přestoupila. Tak jsem řekla, že to zkusím 😊 💪.Preji ať se ti to do třetice podaří 🌺 😊 💪

Jestli chceš a můžeš obětovat pár tisíc, zkus komplexní diagnostiku u paní psycholožky Šárky Faltove. Když jsem neuspěla u AČR, u druhých psycho, tak shodou náhod jsem na ni narazila a tak jsem si řekla, proč ne, aspoň budu vědět názor někoho, kdo mě nikdy neviděl, kdo spolupracuje s MO/MV/HZ a hlavně vyšetření trvá déle, než v VN. Celkově šlo o dvě dopoledne po 2 a 2.5 hodinách, po pár dnech pohovor, kdy jsme se už viděly.

Nechápala na základě mého hodnocení, že jsem psychologické vyšetření neprošla :mrgreen: :nevim: Osobně :palec: a inteligenčně na tom nejhůř nejsem - jen o něco horší prostorová představivost, paměť na obrazce, ale ne nic co by se nedalo procvičovat. A prý se slovy: někdy to holt nevyjde. A naopak někdy to vyjde lidem, kteří tam být nemají. A rozpovídala se o zkušenostech, které má :lol: s některými lidmi v AČR

Držím palce. Hlavně se připrav, na inteligenční část.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat