Leukémie?

4
26.3.21 21:19

Leukémie, podobnost.

Zdravím, předem se omlouvám, nemám mimčo ale neznám fóra internetu a tohle mi našlo i podobné diskuse. Než mě ukamenujete, berte v ohled že jsem si příznaky přečetl pozdě, nebyly nesnesitelné( tudíž bez mojí pozornosti) a ano vím že jsem blbej že jsem to přehlížel. Napíši stručně : noční pocení i denní, nebolestivá zvětšná uzlina na krku, roste pivajz( přestože moc nejím ale škopek si dám), chrmlam ráno hromadu hnědáků a čerňáků, spal bych stále ( kdo ne?)- cca dva roky. Ale poslední dobou : modřiny na nohách ( bez bouchnutí?), po 5ti jedenáctkách mám dost, a ty tečky malé červene. Kouřím mám ch. Bronch. Existuje nějaká podobná nemoc se stejnými příznaky? Co jsem četl o leukémiích tak po 2 letech příznaků bez léčení to totiž asi dle mého nemá cenu už řešit a jen čekat kdy si s Mistrem podám ruku tam hore a pak šup dolů. :lol: :lol: Děkuji za odpověď. Mějte se famfárově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
26.3.21 21:31

Můj 5ti letý syn je v léčbě s leukémii a 2 roky bez léčby by si určitě neprežil.
Tahle nemoc tě může zabít během několika tydnů.. Když se neléčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
26.3.21 21:35

Může ti být spousty věcí, ty příznaky spolu nemusí ani nutně souviset. Klidně můžeš mít něco s játry. Zajdi k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68450
26.3.21 21:36
@Eame píše:
Můj 5ti letý syn je v léčbě s leukémii a 2 roky bez léčby by si určitě neprežil.
Tahle nemoc tě může zabít během několika tydnů.. Když se neléčí.

Dyť je typů spoustu. S CLL můžeš žít bez léčby klidně 10 let. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
26.3.21 21:55

Jasná tubera :zed: a nebo můžeš prostě stárnout :nevim: ale k lékaři doporučují vyrazit bez on-line diagnózy, můžou být objektivnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31860
26.3.21 21:58

Nech si vzít krev a uvidíš. Mě na to přišel obvodní. :nevim: Ale měla jsem bolesti kostí. Můžeš být klidně jen přeražený. A ta únava byla o dost šílenější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27700
26.3.21 22:01

@Tinuvien předražený :mrgreen: dobry preklep.
Jinak souhlasím s doktorem, co jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31860
26.3.21 22:16
@vokishka píše:
@Tinuvien předražený :mrgreen: dobry preklep.
Jinak souhlasím s doktorem, co jineho.

No jo, trocha vína a už měli z cesty. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
26.3.21 22:17

Masakr!

Brut! Ano ksem nečekal tolik rekcí hned! Díy! Jdu číst. Nevím jestli to souvisí, ale tmavej chcanec, občasně bolí pod pravejma i levajma žebrama, pravá ledvina( ale záda mám k. o. fakt k. o,), levý rameno ( myslel jsem že splašená piha, kožní neg.) Tyjo tu vanu mám fakt obrovskou! A chcanec z nosu (trpěl jsem jako malej) teď spíše míň než dříve. Ale je fatk že moc nejim, znáte to sám se psem krátkej, dlouhej, kdo se s tím má kuchtit pro jednoho, dneska rychle na jedno dvě ke kamarádovi abych stihl vycházky. :roll: a det odběrů 5 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
26.3.21 22:21

Pardón

Omlouvám se za překlepy, rozbitý displej(y) :) dělá si co ch e,.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
26.3.21 23:41

@TrnBlbej tipuji na játra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31860
27.3.21 07:02

Dek si do pořádku životosprávu, hlídej pitný režim, omez alkohol a zlepši stravování. To dělá zázraky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
27.3.21 09:09

Podle příznaků bych spíš tipovala jaterní problém. A nebo více v jednom. Běž se ukázat k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
28.3.21 17:02

@Tinuvien přeražený jsem byl a kolikrát :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu