Leukocyty

16
10.2.07 19:50

leukocyty

ahoj všechny,

tak jsem to asi zakřikla, myslela jsem si, že když jsem ve 23tt, že už mám vyhráno a tedˇmusím nastoupit v pondělí ráno do nemocnice.Jednak se mi zkracuje děložní čípek, nějak moc rychle, během týdne o 4, ikdyž jsem se dost šetřila a polehávala, tvrdne mi břicho a povolila mi děloha a hlavně, z neznámého důvodu mám 19000 bílých krvinek.
Termín našeho miminka byl až 2.4. tedˇmi říkají, že musím vydržet ještě alespoň 4 týdny.
Měla jste některá takovéhle potíže, můžu tomu nějak pomoci?
Díky všem Kanito

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
10.2.07 23:21

Nejsi spis ve 32 tt? Podle terminu mi to tak vychazi.
No, miminka narozena tako brzy byvaji v poradku - s v nemocnici tomu mohou hodne pomoci. Urcite dej na doporuceni lekaru a neklesej na mysli, psychika udela taky svoje.

Budu drzet palce, ju?

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.12 17:11

Ahoj holky. Omlouvam se ze anonymne. Pred 4 mesici jsem byla u dr. leukocyty v krvi 16,7. Dr se moc netvarila. Nebyla jsem ani tehu ani nemocna. Dala mi nejaky cas a pristi tyden jdu na krev znova. Mam se neceho bat? co to znamena? uplne jsem na to zapomnela, ale ted jak se blizi dalsi odber tak nad tim premyslim a bojim se i kdyz nevim ceho :nevim: dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
2049
12.12.12 17:19

Zvýšené leukocyty značí zánět v těle. Ale je to dost nespecifický. Může to být po nemoci, při nemoci, nebo třeba jen ze zubů. Uvidíš, na ten kontrolní odběr, ale nemusíš se bát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.12 17:30

@eetel dekuju moc. snad to nebude nic hrozneho. Prave ze ja nejsem nikdy nemocna :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3389
12.12.12 19:15

Tak norma je tak do 10…může to být po nemoci, ale je to dost vysoké, může to značit nějaký větší zánět. Dělali Ti i CRP?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.12 22:07

No, já když byla těhotná, tak mi bylo řečeno, že zvýšené leukocyty má každá těhotná… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.12 22:32

Nee prave ze mi nic nedelali ale dr mne rikala ze to tak nenecha. Takze jdu ted na tu krev a podle toho se uvidi. Nebyla moc nadsena. Jinak prave ja ani tehu a ni nemocna nebyla…taky se mne ptala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Jennie
12.12.12 22:44
@Anonymní píše:
Nee prave ze mi nic nedelali ale dr mne rikala ze to tak nenecha. Takze jdu ted na tu krev a podle toho se uvidi. Nebyla moc nadsena. Jinak prave ja ani tehu a ni nemocna nebyla…taky se mne ptala :roll:

Já mám zvýšené leu od těhotenství(tam se udává že do 20 tisíc to není nenormální, bývá zvýšená sedimentace),ukazatelem zánětu v těhotenství je crp(do 5).Po porodu se čekalo, že mi leu klesnou na normu, neklesly. Mám pořád okolo 14 tisíc a to mi vyšetřili všechno, co se dá, i velmi specifické odběry na imunologii a nic se nenašlo.Dr.mi řekl, že to někdy může být. Bylo to v Motole, nebyl to žádný obvoďák…takže neklesej na mysli…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.12.12 23:11

Ok holky dekuju moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama