Levná, ale funkční jezdecká přilba pro dítě

478
24.11.15 15:28

levná, ale funkční jezdecká přilba pro dítě

Ahoj,
sháním levnou, ale funkční jezdeckou helmu pro 7 leté dítě.

Nemáte někdo tip, kde se podívat? E - shop, obchod řetězec?

Nebráním se ani bazarové, pokud bude za opravdu dobrou cenu. Samo nepoškozená a pokud neprodělala vážnější pád na „hlavu“ (taková se má vyhodit). Tak pokud by někdo nabídl, prosím SZ.

Obvod hlavy cca 52 cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1224
24.11.15 15:38

@hanula23 ahoj.vsechny helmy jsou uz regulovatelne koleckem. nedoporucuji kupovat na blint? ale vyzkouset osobne v obchode na osobe, ktera ji bude nosit. z bazaru nevim.oni toho lidi namluvi…pro dite bych koupila novou. levne prilby jsou casco zakladni rada tech obycejnych.cena kolem 1000 myslim. vsechny dnesni helmy uz jsou tribodove. jinak kde koupit…koukni kolem bydliste, kde jsou konoobchody. jinak rudna u prahy equiservis treba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Papuchalka
24.11.15 15:43

O levne nevim, ale primlouvam se za novou. Jako decko jsem hodila salto a jen kvalitni draha helma zabranila necemu veselejsimu, dokonce praskla.

• Nahlásit
  • Citovat
5086
24.11.15 22:10

Prodejen s jezdeckým vybavením je dnes hodně, hledej ve své lokalitě. Decathlon má docela levné, kvalita ceně odpovídající. Kupovala bych spíš novou, pokud zrovna neprodává někdo v okolí zachovalou, ale někdo koho znáš. Ne přes inzerát. Je to bezpečnostní prvek, raději bych nešetřila. Na rajtkách klidně, ale na helmě, to fakt ne. Zrovna Casca v nejnižší řadě jsou pěkné křupky :cert:
Já ráda nakupuju zde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 18:15

V létě jsem 6 leté kupovala v Decathlonu, ale pokud ho máš z ruky, mužeš i po netu od nich objednat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama