Levně k moři 2019 - jak vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marda90
Nováček 5 příspěvků 07.01.19 14:46
Levně k moři 2019, Řecko, vyplatí se čekat na Last minute?

Zdravím, prosím Vás o rady a typy. Hledám, jak nejlevněji vybrat dovolenou u moře (preferujeme Bulharsko/ Řecko) na co se zaměřit, kde hledat, vybírat pres CK, nebo jinak? Upřesňuje dva dospělí a dvě děti 5, 3 roky. Děkuji za jakékoliv nápady, zkusenosti
Edit : levné asi 30 000 - 40 000, nejlépe s All inclusive, ale to jsem asi moc blahova.
Myslíte vyplatí se čekat na Last minute do Řecka? O kolik je to levnější?

Příspěvek upraven 08.01.19 v 19:29

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 07.01.19 14:52
@marda90 píše:
Zdravím, prosím Vás o rady a typy. Hledám, jak nejlevněji vybrat dovolenou u moře (preferujeme Bulharsko/ Řecko) na co se zaměřit, kde hledat, vybírat pres CK, nebo jinak? Upřesňuje dva dospělí a dvě děti 5, 3 roky. Děkuji za jakékoliv nápady, zkusenosti

Co to je levně? Poslal jsem SZ.

Příspěvek upraven 07.01.19 v 15:03

smutná máma
Kelišová 5151 příspěvků 48 inzerátů 07.01.19 15:03

@marda90 tak Řecko my kupujeme levně každým rokem ve first minut. Dva dospělí a jedno dítě , studia bez stravy cca 38 000 Kč na 10 / 11 nocí. To Bulharsko bude asi levnější a možno i na méně dní. Chceš to letecky?

pocker
Kecalka 349 příspěvků 07.01.19 15:29

pro někoho je levně 20tisíc třeba autem bez stravy pro všechny, pro někoho je levně 40tisíc.

pocker
Kecalka 349 příspěvků 07.01.19 15:30

Polsko je prý levné

vorry
Kecalka 126 příspěvků 07.01.19 15:35

Pokud bys měla možnost odvozu, tak hezky levně vychází dovči od německých cestovek, my už takhle byli několikrát, ale vždycky jsme letěli z Mnichova :-) koukni na nacesty.cz ;-) jinak i české kormidlo je ok, ale tam mám spíš zkušenosti se zimní dovčou :-)

Hanka1
Extra třída :D 13979 příspěvků 07.01.19 16:10

Za tyhle penize horko tezko v sezone sezenete max Bulharsko. Deti mas male, neskolni, tak hledej odlety v cervnu/zari. Neni plna sezona, nejsou narvana letadla, plaze a letoviska, mimosezonni nenapalene ceny v turistdesti­nacich. Nebo potom odlety z Nemecka a nemecke cestovky. Sestrenka kupuje v listopadu Turecko na druhou polovinu cervna a ma to vzdy za hubicku…my litame zasadne na last moment a vzdycky neco vyberem, deti jsou vetsi skolni, i kdyz od te doby, co mame more na zahrade alias bazen v zemi, tak krome mne nikdo z rodiny uz o more moc nestoji… :roll:

marda90
Nováček 5 příspěvků 07.01.19 16:18
@Hanka1 píše:
Za tyhle penize horko tezko v sezone sezenete max Bulharsko. Deti mas male, neskolni, tak hledej odlety v cervnu/zari. Neni plna sezona, nejsou narvana letadla, plaze a letoviska, mimosezonni nenapalene ceny v turistdesti­nacich. Nebo potom odlety z Nemecka a nemecke cestovky. Sestrenka kupuje v listopadu Turecko na druhou polovinu cervna a ma to vzdy za hubicku…my litame zasadne na last moment a vzdycky neco vyberem, deti jsou vetsi skolni, i kdyz od te doby, co mame more na zahrade alias bazen v zemi, tak krome mne nikdo z rodiny uz o more moc nestoji… :roll:

To mě určitě napadlo, jet mimo sezónu. A odlety z německa se vyplatí s tou cestou tam (u nás asi vlakem) ?

marda90
Nováček 5 příspěvků 08.01.19 19:30

Myslíte vyplatí se čekat na Last minute do Řecka? O kolik je to levnější? Máte někdo zkušenosti?

Hanka1
Extra třída :D 13979 příspěvků 08.01.19 20:04

Nevyplati, s takhl malyma detma, pokud chcete nejaky komfort ubytovani, tak treba rodinne pokoje uz mit nebudete, pac ty se prodaji vetsinou na first moment a v beznem pokoji s dvema pristylkama se nehnete. Ale pokud poletite v cervnu/zari tak byste sehnat mohli. Ono taky zalezi na pocasi, pokud bude hnusny uprseny kveten/cerven nebo pak rychly nastup podzimu a zima, tak na last leti lide, kteri by treba k mori v szone ani nejeli.
Neter je letuska u Travel Servisu, takze to ka zmapovany, treba v obdobi mimo sezonu, kdy tyden v Egypte stoji osm tisic, byva letadlo narvane urvanymi hnědočechy… :mrgreen:

Hanka1
Extra třída :D 13979 příspěvků 08.01.19 20:07
@marda90 píše:
To mě určitě napadlo, jet mimo sezónu. A odlety z německa se vyplatí s tou cestou tam (u nás asi vlakem) ?

Netusim, my to mame do Drazdan hodinu autem, coz kdyz je zavrena v Praze tunelBlanka nebo dopravne kolabuje prazsky okruh, tak na prazske letiste jedem srovnatelnou dobu…

smutná máma
Kelišová 5151 příspěvků 48 inzerátů 08.01.19 20:55
@marda90 píše:
Myslíte vyplatí se čekat na Last minute do Řecka? O kolik je to levnější? Máte někdo zkušenosti?

ne, nevyplatí. Bude to silně přebrané. První a poslední termíny skupují „řeckomilové“ a jak ti psala @Hanka1 je to prostě přebrané. Já Řecko kupuji vždy hned jak vyjde katalog a mám slevy aspoň ve FM.
Koukám, žes editovala. Ta cena 30 000 - 40 000 je tak pro 2 dosp. a 1 dítě a bez stravování. Za to přesně jezdíme.
Když jsem měla mimino, byli jsme 2× v Parze ( penzion Pavlos). Jezdíme s CK Melissa. Ta Parga má dítě ve FM za 1900 Kč, ale nevím, jestli to ještě stihneš… Chce to kouknout na stránky.
LM do Řecka jsou levnější pouze pro dospělé, dítě ti tam naopak napaří pomalu jako za dospělého.

marda90
Nováček 5 příspěvků 09.01.19 14:41

Byla jsem dnes v cestovce a hodně mě přemlouval ať jedeme do Turecka. Máte někdo zkušenost, jak jste byli spokojení? Dost mě vyvádí z míry , že když si vyhledám bezpečnost, jsou tam různá varování, Kurdové, útoky, ale že je zcela bezpečná :roll: 8o

Hanka1
Extra třída :D 13979 příspěvků 09.01.19 14:46

Turecko je fajn, my byli asi ctyrikrat a dvakrát v tom samym hotelu, jak se nam tam libilo. Citila jsem se tam naprosto bezpecne. Kamoska byla předloni, jak byl statni prevrat a na pobrezi ani mistni nic nevedeli, ji bombardovali rodice z Cech, co se deje a ona vůbec netusila, ze by se mělo něco dit.
ja třeba nemusim Chorvatsko, vadi mi mentalita Chorvatu, ta nechut nekomu slouzit a přitom chteji byt při penezich a i to jak třicet let po revoluci porad blbe nahlizeji na Cechy. Vadi mi kaminky v mori, male plaze, kaminky na plazi nebo betonova mola. Nebo se clovek proste prejedl, za minulého rezimu jsme jezdili ob leto. Pritom na krasny ostrov s pisecnyma plazema. Ten ale koupili Holandani a z chatiček udelali luxusni apartmány…

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 5135 příspěvků 3 inzeráty 09.01.19 14:52

@marda90 Řecko je poslední roky předražené, Bulharsko i s all inclusive s tvými požadavky ještě můžeš sehnat, akorát hotel bude dál od moře, červen a září Bulharsko nebrat - nemusí vyjít počasí, CK doporučuji Exim tours nebo Ancora
rodiče teda letí i s mou dcerou ve vrcholnou sezónu do Bulharska, all inclusive i s lehátkama na pláži v ceně a hotel přímo na pláži za 45000,–-

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Vidím velký zlatý! Slavná cikánka Jolanda je zpět a věští z piva

Fenomenální věštkyně Jolanda hlásí velkolepý návrat! Září v nové reklamě na... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >