Levné zařízení do bytu - poraďte prosím

347
25.6.13 23:29

levne zarizeni do bytu poradte prosim

Ahoj lidicky. Na uvod se omlouvam ale jsem jedna z tych ktera si na gramatyku nepotrpy. Prosim potrebovala bych poradit. Znate urcite Vynohrady? Tak prestne tam se stehujem do centra Prahy. Do jednoho stych starych bytu z nadhernymi vysokimy stropy. Kde samozrejme potrebujem nabytek kde se hodi ten starsi. Vlastne potrebujem vse krome postele. Nevite o necem nebo nekym kdo by to prodaval za malou cenu? Po pripade daroval? Moc dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9020
25.6.13 23:36
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36560
25.6.13 23:38

Zkus proste prohlizet vsechny inzetce kde maji i podslozku „za odvoz“ ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31104
26.6.13 00:55

@zizalka20 na Libeňském mostě, ve Vršovicích (koh-i-noor) a ještě různě když pohledáš jsou bazary nábytku, koukni na Aukro, občas lidi prodávají za odvoz.
Na druhou stranu nevidím důvod proč by v bytě na Vinohradech musel být starožitný nábytek. Lze to jistě zařídit i moderně.
A je spousta možností jak si dopomoci za málo peněz. Například na chalupě budeme dělat kuchyňskou linku tak, že koupíme v ikea dřevěnou desku, kterou manžel přišroubuje na zeď.
Pod ní budou spotřebiče a o poličky z OSB desek. Zakryjeme to nějakou roletkou, nebo nějakým závěsem. Případně jedněmi, dvojemi dvířky uvidíme. Horní skříňky vyměníme za široukou polici.

Takto lze vyrobit dost věcí. Jídelní stůl máme třeba ze dveří od skříně. Křeslo máme jedno staré z půdy a jedno nové (ikea) a řekla bych, že se hodí.

Jinak, v jednom podnájmu jsme měla skříň z banánových krabic, polepila jsem si je hezkým „tapetovým“ papírem a měla jsem skříň jak z katalogu. Oblečení to udrželo v pohodě.

Na pověšení jsem měla jen takový ten stojan za japonskou stěnou. Prostě jde lecos, prohlížej časopisy obrázky na netu. Určitě na něco přijdeš.

Mimochodem, nevím, zda jsi tu gramatYku, chtěla podtrhnout, ale zajímavé je, že všude, kde patří měkké i jsi napsala tvrdé. To je skoro jak kdyby to byla recese :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
26.6.13 08:27

Jak uz tu radily holky.Kdyz jsem zarizovala chatu, tak jsem vse sehnala v Annonci v rubriceza odvoz.Vse bylo pekbe a v podstate za korunu, nebo cokosku pro deti :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat