Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Máte někdo zkušenost?
Zajímá mě především reakce na vyšší vlhkost, i když dnes jsou jistě lazury a různé oleje k úpravě dřeva kvalitní a „vychytané“, ale přeci jen…
Vlastně v saunách je to taky bez problémů ![]()
Díky
Příspěvek upraven 24.06.13 v 15:11
Nábytek
nic nedělá ale máme jen pár let uvidíme co bude třeba za 10let. co se týče obložení nevím asi bych se bála…jedině že by na tom bylo x vrstev laku nebo něčeho proti vlhkosti ![]()
My máme dřevěnou skříňku a zrcadlo s poličkou, malinkou koupelnu bez okna, takže vlhkost fakt vysoká a nábytek upa v poho ![]()
bořková píše:
Máte někdo zkušenost?
Zajímá mě především reakce na vyšší vlhkost, i když dnes jsou jistě lazury a různé oleje k úpravě dřeva kvalitní a „vychytané“, ale přeci jen…
Vlastně v saunách je to taky bez problémůDíky
Určitě to jde, viděl jsem už i dřevěnou lepenou podlahu v koupelně (něco jako parkety), ale pokud to chceš, tak bych určitě volil kvatitní a k tomu vhodně dřevo, třeba teakové dřevo a ně něco obyčejného impregnovaného.
Mame a v pohodě, ale dělal nám truhlář z dubového dřeva. jak už tady bylo napsáno, chce to hodně kvalitní dřevo. pak bych se nebála ![]()