Vysavač pro každodenní vysávání

1219
22.6.13 13:12

Vysavač pro každodenní vysávání

Ahoj, protože vysávám skoro každý den a brzy budeme mít dalšího potomka, chci mít úklid co nejsnažší a nejrychlejší. Doporučíte mi podle vás nejlepší vysavač? Docela mě zaujal Phillips tyčový vysavač DailyDuo. Co si o něm myslíte nebo s jakým jste vy nejvíc spokojené? O robotickém vysavači zatím neuvažuji, spíše něco levnějšího… Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17297
22.6.13 13:15

Jo, tyčák je dobrej. My máme Electrolux Ergo Rapido Plus a spokojenost. http://vysavace.heureka.cz/…lus/galerie/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
22.6.13 13:21

Taky máme elektrolux Ergo Rapido a na vysávání hladkých ploch je super.
Na větší vysávání jsme si pořídili normální sáčkový vysavač http://www.slevyelektro.cz/…ve-vysavace/. Je lehký a dobře se s ní manipuluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
22.6.13 14:37

A co ten robotickej, co ho zapneš a on jezdí sám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
22.6.13 16:41

Máme vysavač jako @terulína a opravdu velká spokojenost :) Máme psisko a když vidím pod tím světýlkem kolik je tu chlupů :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zichisek
22.6.13 18:52

Taky máme vysavač jako @terulína a jsem moc spokojená. Hlavně ti nikde nezavazí kabel. Máme třípatrový barák tak s ním můžu běhat nahoru a dolů :mrgreen:
Zvládá v pohodě dlažbu, plovoučku i koberce.
A při dětech je super ten odnímatelný malý vysavač ruční. Dcera si po sobě po večeři už vysává sama :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6277
22.6.13 19:45

@terulína Ale v recenzích píší snad všichni, že není pro každodenní vysávání..? A že brzy odejde baterka, cca do dvou let a nová stojí stejně jako vysavač. :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17297
22.6.13 22:20

@rejžička Já s tím vysávám denně a určitě dýl jak 2 roky, už ani nevím kolik.
Na velký týdenní úklid používám jiný, ale na běžný domácí úklid, prach, chlupy, vlasy apod. je super. I to světýlko a malý ruční pro dítě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21475
22.6.13 22:37

Máme ergo rapido - ten levnější, ne ten oranžovej, co se rychlejc dobíjí - a zrovna jsme ho nedávno vyzvedávali po reklamaci (v září ho budem mít 2 roky). S tím, že bohužel s tím nic neudělaj, protože na vině je baterka a ta má záruku jenom 12 měsíců - výměna stojí 1800 :? On ne že by nešel vůbec, ale musí se x-krát nastartovat, než se chytne, mezitím se po vteřině vypíná. Jinak jsem s ním byla spokojená moc, tak teď řešim, co dál - jako typ výrobku super, opravdu jsem si na něj zvykla a doma ho „nutně potřebuju“ ale ta baterka - to si mám koupit novej s tim, že možná zas jenom na rok? :nevim: Navíc nevim, že bysme tu baterku nějak odrovnali - vysávám jak kdy, někdy denně, někdy jednou tejdně (že mezitím vezmu třeba smeták nebo velkej lux), nechávala jsme ho teda skoro pokaždý úplně vybít, tak nevim, proč šla baterka takhle do háje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17297
22.6.13 22:57

No já baterku nějak nešetřím, ani jsem na to nepomyslela. Prostě vyluxuju a šoupnu do stojanu, kt. je v zásuvce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
22.6.13 23:24

Co hoover pet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6277
23.6.13 07:38

@krtek93 Tak oni to tak nejspíš vyrábí schválně - když už je vysavač laciný, tak dají shitovou baterku a člověk za pár let musí kupovat další. Vydělají tak jako tak. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
24.6.13 19:27

Já bych si cenu vysavače představovala tak max kolem 5 tisíc, ale byl by to jediný vysavač v domě, tak aby to zvládal… A nevím, ale robotický vysavač by asi děti nenechali dost dobře „pracovat“, navíc jsou zřejmě docela drahé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
24.6.13 21:31

@Martikov o robotickém vysavači tu psala Kamča dalmatinka a nadávala na něj. Měla jich prý doma víc a nebyla s nima spokojená. Odešla s dětma ven, s tím že vysavač vysaje a ten se někde zasekl a nevysál nic. Osobně ho tam nedoporučovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
26.6.13 16:36

Fajn je centrální vysavač. :mrgreen:
Jinak bezsáčkový s filtrem, který se dá omývat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat