Levný zubař Ostrava a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
beebee1
Povídálka 14 příspěvků 24.07.19 12:59
Levný zubař Ostrava a okolí

Ahoj všem z Ostravy a okolí,
přistěhovala jsem se do Ostravy, na doporučení mě jeden zubař vzal, udělal mi zákrok a na recepci na mě vybafla s částkou 3500 (šlo jen o komplikovanější kaz a starou plombu vyměnit za novou). Tohle tady je normální? ????
Se zuby mám docela problémy a při představě kolik do toho ještě vrazím… :nevim:
Znáte někdo levného doktora, kterému většinou stačí platba od pojišťovny (ministerstva vnitra)?? V kraji, kde jsem bydlela dřív jsem byla u zubařky často a platila jen za umělý zub…

Reakce:
pomme
Kecalka 337 příspěvků 24.07.19 13:05

Tak nevím jak je to běžné v ostravě, ale mně vždycky můj zubař upozorní na to kolik daný zákrok bude stát ještě před tím než se pustí do díla. Tohle mi přijde zvláštní jednání.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 24.07.19 13:11

Já jsem nejvíce za opravu zubu, kde byl prý větší rozsah, bilá plomba a platila jsem 1600.A věděla jsem částku dopředu

marka123
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 24.07.19 13:55

Rozhodne jsou mnohem drazsi moderni ambulace, s veskerym vybavenim, krasne noderni cekarny, zpravidla sidli vice zubaru+ dentalni hygiena v jednom. Taky jsem v Ostravě platila dost, pak se jeste prestehovali do novych prostor a za bilou plombu chtela 2500 a to bylo 7 let zpet. Ted chodim do Opavy a platim v rozmezi 800-1500 podle velikosti vyplne (bila plomba) a povazuji to za relativne levne, vzhledem k tomu, ze je to mlady zubar a pouziva taky veskere moderni metody.
Levni zubari jsou takove ty stare skoly, ktere nemaji v ordinaci ani rentgen, nedavaji blanu do pusy pri vykonu, a celkem nic moc neresi. Ale ti postupne odchazeji do duchodu.
Takze oslovit siroke okoli, pokud vas vubec nekdo vezme, tak zjistujte ceny, ale najit vubec zubare, ktery bere nove pacienty, tak to je zazrak

andelka83
Generální žvanilka 21149 příspěvků 24.07.19 14:04

No, tady je problém sehnat vůnbec nějakého zubaře, tak buď asi ráda, že nějakého máš. Mně zubařka skoro nic nedělá, dětem ano, ale nepamatuju si že bychom něco platili. Otci dětí průběžně spravuje zuby a ten už platí dost. Ne všechno jde na pojišťovnu v základním provedení.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 24.07.19 14:39

@beebee1 tak mate se dopredu zeptat kolik to bude stat a jake jsou jine moznosti. Ja to tak delam vzdycky. Dost veci co jsou v zakladu jsou na pojistovnu. Ale lepsi je si neco priplatit a mit lepsi kvalitu a delsi zivotnost.

Uživatel je onlineElzaaa
Kecalka 314 příspěvků 24.07.19 15:42

Ja hledala zubare rok v tomto regionu. Tak bud rada ze nejakeho mas. Ale cenu by mel rict vzdy predem. Teda co jsem zazila tak to tak vzdy bylo. Ta cena neni nejlevnejsi. Ale, bohuzel levnejsi zubari tu neberou

Váš příspěvek
Reklama