Levoboček: dotaz pro pány

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 22:48

Levoboček dotaz pro pány

Omlouvám se, že anonymně. Kvůli kamarádce, nechci, aby znala můj profil, pokud sem náhodou zavítá.
Věc, co jsem dnes probírala s kamarádkou a nejde mi z hlavy, pořád na ni myslím.
Stejný případ jak Anna Gaislerová, kdo zná ten příběh.
S manželem 2 děti. Vztah už spíš přátelský, ale žádné velké problémy. Našla si asi před rokem milence (prosím nehodnotit, nepohoršovat se), nechci rozebírat proč a zda to bylo správné. Dnes mi říkala, že je asi těhotná. Dítě si nechá (nekomentovat). Milenec je ženatý a rozvádět se ani jeden z nich nechce. Dítě může být milence i manžela, s oběma používala přerušovaný styk (nekomentovat).
Těhotenství nemusí dopadnout, je jí 40, udělala si zatím jen test, nebyla ani u lékaře.
Zajímalo by mě, jak byste pánové postupovali, pokud byste se to dozvěděli. Rozvod? U nich by to znalo prodej domu, dohoda o dětech, rozbití rodiny dětem. Oni jako rodiče fungují dobře. Nebo byste zvládli vychovávat levobočka a nedělat rozdíly?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1015
16.10.21 22:52

Takze manzel vi, ze ona ma milence? Nebo to manzelovi rekne- jsem tehotna a nevim s kym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 22:55
@Capricorn61 píše:
Takze manzel vi, ze ma milence? Nebo to mu rekne- jsem tehotna a nevim s kym?

Až tak detailně jsme to neřešily. Manžel to neví. Myslím, že by po narození udělala nějaké testy a pokud by to nebylo manžela, tak by asi zvážila, jestli mu to říct. Přemýšlím, co by chlap dělal, kdyby to řekla. Každé řešení je špatné, já vím. Ale když odejde, rozbije rodinu i svým dvěma dětem.

• Citovat
  • Nahlásit
1015
16.10.21 22:57
@Anonymní píše:
Až tak detailně jsme to neřešily. Manžel to neví. Myslím, že by po narození udělala nějaké testy a pokud by to nebylo manžela, tak by asi zvážila, jestli mu to říct. Přemýšlím, co by chlap dělal, kdyby to řekla. Každé řešení je špatné, já vím. Ale když odejde, rozbije rodinu i svým dvěma dětem.

Tak v tomto pripade jsou vetsinou zenske svine, pardon, ale napisu to tak, a jednoduse to nereknou a tvari se pred manzelem, ze je to jeho miminko, i kdyz nemusi byt. :think:

A jak by to kdo resil? To tezko rict, ale vetsina chlapu takovou krivarnu fakt nesnese a s takovou zenskou byt fakt nechcou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 22:59
@Capricorn61 píše:
Tak v tomto pripade jsou vetsinou zenske svine, pardon, ale napisu to tak, a jednoduse to nereknou a tvari se pred manzelem, ze je to jeho miminko, i kdyz nemusi byt. :think:A jak by to kdo resil? To tezko rict, ale vetsina chlapu takovou krivarnu fakt nesnese a s takovou zenskou byt fakt nechcou.

Já právě nevím, jestli by mu to řekla, ale řeším situaci, pokud ano.
To je jasné, že to asi nesnesou, ale rozvodem potrestá i sebe a své děti. To je strašně složité.
Já myslím, že tváří v tvář realitě to pak není tak jednoduché.

• Citovat
  • Nahlásit
1015
16.10.21 23:00

A to mi prijde uplne zvracene, ze by cele tehotenstvi delala, ze je vse ok, a pak teprve delala testy. Taky otazka, kolik je detem let? Rozvod neni prijemny tak ci tak. No situace zapeklita. Momentalne by mela zajit k doktorovi, at opravdu potvrdi tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
16.10.21 23:02
@Anonymní píše:
To je jasné, že to asi nesnesou, ale rozvodem potrestá i sebe a své děti. To je strašně složité.

No, ja v kuzi toho chlapa bych takhle cizi dite nesnesla. A drzet manzelstvi kvuli detem je nesmysl. To je jeste horsi nez rozvod, kdyz je doma atmosfera husta, ze by se dala krajet. To neni dobre ani pro deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36843
16.10.21 23:02
@Anonymní píše:
Omlouvám se, že anonymně. Kvůli kamarádce, nechci, aby znala můj profil, pokud sem náhodou zavítá.
Věc, co jsem dnes probírala s kamarádkou a nejde mi z hlavy, pořád na ni myslím.
Stejný případ jak Anna Gaislerová, kdo zná ten příběh.
S manželem 2 děti. Vztah už spíš přátelský, ale žádné velké problémy. Našla si asi před rokem milence (prosím nehodnotit, nepohoršovat se), nechci rozebírat proč a zda to bylo správné. Dnes mi říkala, že je asi těhotná. Dítě si nechá (nekomentovat). Milenec je ženatý a rozvádět se ani jeden z nich nechce. Dítě může být milence i manžela, s oběma používala přerušovaný styk (nekomentovat).
Těhotenství nemusí dopadnout, je jí 40, udělala si zatím jen test, nebyla ani u lékaře.
Zajímalo by mě, jak byste pánové postupovali, pokud byste se to dozvěděli. Rozvod? U nich by to znalo prodej domu, dohoda o dětech, rozbití rodiny dětem. Oni jako rodiče fungují dobře. Nebo byste zvládli vychovávat levobočka a nedělat rozdíly?

Kdybys aspoň napsala správně to její jméno :roll: Normálnímu chlapovi by se zhroutil svět. Zjistit, že má nevěrnou ženu, co nezná slovo kondom, otěhotní ve 40 jako mladá a blbá a pak mu chce ještě podstrčit kukačku. Jestli má zbytek sebeúcty, manželovi to řekne ještě teď, kdy může na potrat. Protože je to hnus, jak se chová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36843
16.10.21 23:04
@Anonymní píše:

To si měla rozmyslet dřív, než si začala naostro s ženáčem. To jí její vlastní děti byly ukradené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 23:04

@Russet
Omlouvám se, Geislerová. Tak právě ten její manžel to dal.

• Citovat
  • Nahlásit
36843
16.10.21 23:06
@Anonymní píše:
@Russet
Omlouvám se, Geislerová. Tak právě ten její manžel to dal.

Hm, tak ať "kámoška pošle manžela za manželem Geislerové. Mu promluví do duše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2371
16.10.21 23:07
@Capricorn61 píše:
Tak v tomto pripade jsou vetsinou zenske svine, pardon, ale napisu to tak, a jednoduse to nereknou a tvari se pred manzelem, ze je to jeho miminko, i kdyz nemusi byt. :think:A jak by to kdo resil? To tezko rict, ale vetsina chlapu takovou krivarnu fakt nesnese a s takovou zenskou byt fakt nechcou.

Staci, aby mimino melo nejakou jinaci krevni skupinu a chlapovi to dojde. Kazdopadne je to opravdu pribeh ‘kamaradky’ nebo primo zakladatelky? Kamaradka se s necim sveri, ani ne detailne, a zakladatelka s tim hned leti na emimino a pta se cizich co oni na to :roll: to je fuk, i kdyby 10 z 10 tady napsalo jednu reakci, neznamena ze chlap z prispevku bude reagovat taky tak. To si musi kamaradka vyridit doma sama. Taky i kdyby manzel se rozhodl levobocka vychovat jako vlastniho, neznamena ze milenec nebude chtit dite uznat za vlastni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
16.10.21 23:10

@hani28 samozrejme, chlap to vyciti, nebo i pozna, ze to dite vypada jinak. Ja pro to nejsem, mi prijde uz nevera hnus, natoz jeste resit tehotenstvi. Ale vim, ze nektere jsou schopne takovou krivarnu udelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 23:11

@hani28
Můj příběh to není, ale i kdyby byl, je to jedno, čí je to příběh.
Dnes jsme spolu mluvily jen po telefonu, o tom milenci vím, ji i manžela znám dlouhodobě. Ptám se tady jen proto, že mě zajímají reakce mužů. Podle mě to není jednoduchá situace. Ona si dítě asi nechá, pokud to dopadne, i kdyby měla zůstat sama. A prosím, nezaložila jsem to proto, aby jsme se tu pohoršovaly nad nevěrou. Spíš si zkusit představit ten fakt.
Jestli třeba vy, co máte děti, si dokážete připustit, že kdyby se to stalo vám (vím, že se to vám nikdy nestane), tak jestli si myslíte, že by vás manžel vyhodil a rozvedl se?

• Citovat
  • Nahlásit
3722
16.10.21 23:13
@Anonymní píše:
@Russet
Omlouvám se, Geislerová. Tak právě ten její manžel to dal.

Znám ještě jeden případ, kdy to chlap dal, ikdyž bylo evidentně vidět, že to není jeho dítě, Zuzany Tvarůžkové z ČT táta…

Obecně si ale myslím, že bude víc mužů, co toto nezvládnou…
jo a ještě detail, myslím, že u Geislerky o milenci manžel věděl a nějakou dobu spolu nežili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat