lezeni po linu?

204
12.1.06 17:11

lezeni po linu?

Ahoj holky,
zajimalo by me, kdyz vase mimca zacly lezt, nechali jste je i na line? Koberec mame jen v obyvaku. Presouvat porad deku nestiham, ale bojim se, ze nastydne. Sice podlaha moc studena neni, jsme v 1. patre RD, ale podlahove topeni nemame. Neni mi jasne, jak bych ji mela udrzet jen na vyznacenem miste. Diky za nazory. misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1785
12.1.06 17:15

U nás je studený odchov, máme doma přes den 19C, koberec malý pouze v obýváku, z hrací deky malej spolehlivě zdrhá, nejraději na dlažbu v kuchyni:-) Já to řeším pořádnýma teplákama a nechávám ho:-)

Jazzi a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
12.1.06 17:19

Jo, přesně, a taky ještě jedny požtičky navíc… :D
Iriss + 2kluci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
12.1.06 18:19

My mame od podlahy dost chladno, protoze je pod nama sklep. Mame plovouci podlahu. Resime to puncoskama, sibirkama a teplakama. Vic snad ani neni v mych silach. V obyvaku ma Charlie na hrani 5cm vysoky molitan 2*2m, ale stejne vetsinou leze vsude jinde.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
12.1.06 19:11

Taky máme doma hodně studené plovoucí podlahy. Oblíkala jsem Matýska normálně a když začal chodit, tak samozřejmě hned vyfasoval bačkory. Nikdy to nemocí neodnesl, naopak, téměř do 13m ani nezakašlal, až teď nás postihl zánět průdušek, ale to spíš chytil od jiného dítěte (myslím, že i vím od kterého :wink: ). U nás byl spíš problém v tom, že když začal lézt, hrožně mu to na té plovoučce podkluzovalo, takže pořád ryl čumáčkem po zemi :lol: , ale brzo se to naučil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama