Lhář, lhář

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.12.21 20:35

Lhář, lhář

Dobrý večer,

prosím o nezaujaty názor, jelikož jsem už s rozumem v koncích.
Partnerství 16let, 2 děti - 4roky/10měs.
Ideální vztah to nikdy nebyl, ale věřila jsem, že základ máme dobrý.
Před cca měsícem a půl začal partner chodit domu s tím, že je mu smutno, brečel, nemohl spavat, prý se cítí ​sám atd. Snažila jsem se mu být oporou, ikdyz jsem vůbec nechápala, co se děje. On mi tu psal zamilované básničky, říkal, jak nas miluje, jsme jeho jedine štěstí atd..a najednou bum. Konec.
Z jeho velké lásky jsem se ze dne na den stala údajně největším stresovým faktorem jeho života a odchází. Prý kvůli mě pije, dokonce i kašle. Vše lži.
Zjistila jsem, že našim společným známým vykládá, že jde na těžkou operaci a to kvůli stresu, co mu způsobuji. A přede mnou to prý záměrně zatajuje. Pomlouva me u nich-rika o mně věci, které dělá teď on mně.. např, že mi schovává klíče od auta, tak tvrdí, že to dělám já jemu..že jsem mu nechtěla dat syna na procházku, přitom syn byl nemocný, takže by ani nemohl.
Největší ranou pro mě však je, že jsem zjistila, že nejde na žádnou operaci srdce, jak všem okolo tvrdí, ale na liposukci břicha.

Ptám se, co si o tom myslíte? Protože já se cítím jako ve špatném snu a že toho člověka snad vůbec neznám.
Díky za přečtení moji slohovky, i za vaše rady..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3983
7.12.21 20:42

Myslím si o tom to, že by mi nejspíš bylo lépe bez něj.
Neznám moc chlapů, co by šli na liposukci břicha.
Blbý jsou ty společné závazky, ale netuším, jestli bych chtěla a zvládla žít s někým takovým jen kvůli dětem. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26110
7.12.21 20:56

Kdybych něco podobného nezažila u kamarádky, tak si řeknu, že vyšiluješ.
Já bych to asi ukončila. Došla bych na soud a nechala si svěřit děti do péče a vyměřit alimenty. Zrušit to lze vždycky. Nevím, jestli bych měla sílu na to, něco zachraňovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.21 20:57

@Magical-eyes
Právě, ty závazky.. ještě v létě se rozplyval, jak je šťastný za naši rodinu a teď.
Liposukce by mi byla jedno, stačila by mi upřímnost a ne, aby vsem tvrdil, že se stěhuje zpět k rodičům, aby se o něj po „operaci“ starali a me prostě jen, že odchází, že se jen hadam a stresuji ho.

• Citovat
  • Nahlásit
26110
7.12.21 21:01

Jinak si troufám, říct, že je v tom jiná baba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
13358
7.12.21 21:02
@Anonymní píše:
Dobrý večer,

prosím o nezaujaty názor, jelikož jsem už s rozumem v koncích.
Partnerství 16let, 2 děti - 4roky/10měs.
Ideální vztah to nikdy nebyl, ale věřila jsem, že základ máme dobrý.
Před cca měsícem a půl začal partner chodit domu s tím, že je mu smutno, brečel, nemohl spavat, prý se cítí ​sám atd. Snažila jsem se mu být oporou, ikdyz jsem vůbec nechápala, co se děje. On mi tu psal zamilované básničky, říkal, jak nas miluje, jsme jeho jedine štěstí atd..a najednou bum. Konec.
Z jeho velké lásky jsem se ze dne na den stala údajně největším stresovým faktorem jeho života a odchází. Prý kvůli mě pije, dokonce i kašle. Vše lži.
Zjistila jsem, že našim společným známým vykládá, že jde na těžkou operaci a to kvůli stresu, co mu způsobuji. A přede mnou to prý záměrně zatajuje. Pomlouva me u nich-rika o mně věci, které dělá teď on mně.. např, že mi schovává klíče od auta, tak tvrdí, že to dělám já jemu..že jsem mu nechtěla dat syna na procházku, přitom syn byl nemocný, takže by ani nemohl.
Největší ranou pro mě však je, že jsem zjistila, že nejde na žádnou operaci srdce, jak všem okolo tvrdí, ale na liposukci břicha.

Ptám se, co si o tom myslíte? Protože já se cítím jako ve špatném snu a že toho člověka snad vůbec neznám.
Díky za přečtení moji slohovky, i za vaše rady..

Nemá babu? Nebo chlapa? :think: Chová se jako hééérečka, to by na zamilovanýho geronta s druhou mízou i sedělo. :D

Hele, drž se, ono ho to možná přejde - ale i kdyby jo, mohla by ses na něj ještě někdy spolehnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.21 21:02

@lleennttiillkkaa
To je další věc.. mě nechá s dětmi bydlet v jeho bytě, bude prý platit nájem, ikdyz při jeho spatne náladě mi říká opak a ze si mam sbalit věci a jít.
Ale měl by nás tu jak na dlani. Když jsem řekla, že už sem potom nebude moct chodit jako do holubniku, tak se velice rozcilil a nemám si sem prý vodit návštěvy.
Další den sbalil tašku, že odchází.. a ve 3 ráno byl zpet. A takhle by to bylo podle mě pořád.. ale.jine bydlení nemám, sháním, ale nemám moc možností

• Citovat
  • Nahlásit
4653
7.12.21 21:04
@Anonymní píše:
@Magical-eyes
Právě, ty závazky.. ještě v létě se rozplyval, jak je šťastný za naši rodinu a teď.
Liposukce by mi byla jedno, stačila by mi upřímnost a ne, aby vsem tvrdil, že se stěhuje zpět k rodičům, aby se o něj po „operaci“ starali a me prostě jen, že odchází, že se jen hadam a stresuji ho.

Popravdě je to srab, který neumí se normálně rozejít, tak vymýšlí tyto chujoviny. Mám podezření, že má nějakou kočičku. I ta liposukce by tomu odpovídala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
7.12.21 21:05

Základ je si promluvit.Od toho bych se odpíchl. Vy spolu žijete a vy dobře víte co jste prožila, co za trápení a zda byl oporou.Pak bych jednal dál. Rozchod je vždy až poslední možností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
7.12.21 21:08

To je blázen…a jako otec funguje dobře?
To je těžké rozseknout, když jsi na mateřské..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
7.12.21 21:09

Nemůžeš třeba na víkend k rodičům?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.21 21:12

@Blashyrk
To bohužel nejde. Pokoušela jsem se. Jeden večer to i vypadalo, že jsme si vše vyrikali, ale asi to jen hrál, aby se se mnou mohl vyspat.
Na ospodu jsem nám domluvila i poradnu, kde jsme byli. Vše uvedl jako mou vinu..i poradkyně se ho ptala, zda opravdu vidí chybu jen u mě..to prý ne, ale svoje neřekl, nespecifikoval. A jakmile jsem začala říkat věci, co se jemu nelíbily, sebral se a odešel.. prý se to tam opravdu stává málokdy. Pracovnice byla dost překvapená.

• Citovat
  • Nahlásit
26110
7.12.21 21:14

Mno možná nemá babu, ale je psychicky nemocný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.21 21:15

@desbes1993
Jako otec nijak extra nefunguje. Taky mi řekl, že jsem na děti stejně furt sama, tak co..
A že se tu cítil nepotřebný atd.. jenže když byl pořád pryč, musela jsem se naučit vše zvládat sama.
Vyčetl mi spoustu..od dětí v loznici až po česnek v leču-ano, to není vtip..kdo chce druhého nervovat, důvod najde.

• Citovat
  • Nahlásit
178
7.12.21 21:15
@Anonymní píše:
@Blashyrk
To bohužel nejde. Pokoušela jsem se. Jeden večer to i vypadalo, že jsme si vše vyrikali, ale asi to jen hrál, aby se se mnou mohl vyspat.
Na ospodu jsem nám domluvila i poradnu, kde jsme byli. Vše uvedl jako mou vinu..i poradkyně se ho ptala, zda opravdu vidí chybu jen u mě..to prý ne, ale svoje neřekl, nespecifikoval. A jakmile jsem začala říkat věci, co se jemu nelíbily, sebral se a odešel.. prý se to tam opravdu stává málokdy. Pracovnice byla dost překvapená.

A jak to máte vy s ním? Chcete tomu dát šanci a najít nějakou terapii nebo cítíte, že chcete odejít? To jsou důležitý věci. Teď nekoukejte na děti ale i na svůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat