Líbí se mi starší ženy

12
4.5.21 21:09

Líbí se mi starší ženy

Ahoj maminky,
Je mi 17 let a poslední dobou se mi začaly líbit starší ženy(30+).Chci se zeptat jestli je to podle vás normální a jestli se starším ženám líbí náctiletí kluci. Také by mě zajímalo jak se můžu s nějakou starší ženou seznámit, přijde mi, že jsou nedostupné a berou mě jako miminko. Mají to tak všechny nebo jsou i výjimky?
Předem děkuji za odpověď.

Příspěvek upraven 05.05.21 v 07:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1260
4.5.21 21:13

Tak nenormalni to neni ale myslim, ze 30 leta zena nebude mit zajem o 17 leteho kluka. Ja bych te jako dite jeste brala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21074
4.5.21 21:15

Jsou výjimky. Jeden příbuzný si našel v 18 letech ženskou, které bylo 32. Ale moc jich nebude, pro takhle stare budeš spis dítě než partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
4.5.21 21:19

No spíš bych si nasla nejakou ve svem věku, a časem dorostes do veku kdy te budou brat jako partnera ale my zeny spíš obecne chveme starší nebo stejne stare muze aby nam dali jistoty. Prostě v 17 upřímně tezko bude chlap mit práci, spíš bude studovat. Ve 30 zena mysli hlavně na založení rodiny a na děti. Tak to je, hormonálně, to uz nezměníme ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25488
4.5.21 21:23

Osobně jsem v 30 měla brigádu, kde byli převážně studenti VŠ, takže kolem 20. Tehdy jsem měla dva malé syny a už jsem je brala spíše jako děti. Bylo s nima fajn, dlouho netušili kolik mi je a že mám děti, bylo to velmi osvěžující :D
Ale třeba kamarád se v 19 oženil s 30 letou ženou. Vydrželo jim to ale krátce.
Ve 30 by pro mě mladý kluk zajímavý nebyl, žádná zvláštní hodnota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
4.5.21 21:30

A co postarší ženy :mrgreen:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8325
4.5.21 21:36

Ve 30 by mě 17 lety pubertak fakt nezajímal. Ani na sex. Ale některý ženský na to můžou být. Kdo hledá najde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
4.5.21 21:36

@Královna Kosmíru koho si mám představit pod pojmem postarší ženy?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
4.5.21 21:47
@VojKv píše:
@Královna Kosmíru koho si mám představit pod pojmem postarší ženy?:)

50+

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
944
4.5.21 21:57

Tak asi se takový ženský najdou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5007
4.5.21 22:15

Moje mile damy, vy nejdete s dobou,
vase staromodni nazory,
podivejte se,
jak to bezva klape Macronovi s tou jeho,
treba z nej bude jednou president a po jeho boku takova 70 nice se bude dobre vyjimat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.21 01:06

Tak za prvé, koloušku, pokud neumíš používat ani tvrdý a měkký i, moc přitažlivě působit nebudeš.
A až se doučíš češtinu a vyrazíš na nějakou tu seznamku, neříkej třicítkám Starší ženy. Myslíš to dobře, ale zrovna lichotivě to nezní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
5.5.21 06:22

@VojKv Je normální že se někomu líbí někdo starší než je on sám, jak u chlapů tak u ženských.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
5.5.21 06:54

S kamosem jsme litali v 18-cti po osvedcenych barech a dycky tam nejaky smutny mamky 30+ rozveselily.. nekdy na vikend.. nekdy na tyden.. nekdy na pul hodky :-) krasny vzpominky
Dneska kdyz vidime dvacítku.. rozveselovali by jsme zas mladsi rocniky… takze jses uplne normalni (ale to rikaj vsichni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
5.5.21 07:11

Tak žádná normální žena ( prej starší žena - 30+ :cert: ) do toho nepůjde, ale to neznamená, že žádná. Brácha měl spolužáka a jeho maminka ( 33) zaučila 3 spoluhráče ze sportovního oddílu a to byli kluci v osmé třídě. Taková mamina to byla, na zápasy pekla buchty, byla žena v domácnosti, její muž věčně nebyl doma, protože vydělával, aby paní nemusela do práce a rodina měla veškeré pohodlí. Nejvíc ji vadilo, že se manžel nevěnuje v posteli a je pořád unavený, tak to vyřešila po svém. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat