Myslíte, že se mu líbím?

Anonymní
2.5.21 11:18

Myslíte, že se mu líbím?

Ahoj, píšu si s jedním klukem (je z jiného města). Píše mi skoro pořád, respektive každý den a dokážeme si psát až do pozdních hodin. Ptá se jak se mám, co dělám, naslouchá mi a je mi velkou oporou, vždy se mi můžu se vším svěřit.
Třeba mi píše, že obdivuje to, že umím dva jazyky na takové úrovni a pak se klidně můžu odstěhovat do jiné země. Nebo mi píše, že mám jeho respekt. Poslala jsem mu svoji fotku maturitního plesu a řekl mi, že mám hodně pěkné šaty. Pak mi třeba píše" A mě žádná holka na ploužák nepozve". Nebo mi posílá citát o samotě, že je na ni špatné, že se o ni nemá s kým dělit. Pak jsem mu minule poslala fotku z procházky mým městem a na to mi napsal, že by si sem taky rád ten výlet udělal. Tak jsem mu odepsala, ať přijede, že mu udělám průvodce po městě, když bude chtít. Na to odepsal:„Jak rád, třeba tady budu jednou i pracovat“. Tak jsem mu napsala, že se domluvíme na výletě a na to mi dal like emotikony srdíčka. Včera mi napsal, že půjde spát a přeje mi krásnou májovou noc. Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1116
2.5.21 11:21

Viděli jste se osobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
2.5.21 11:35

Co si máme myslet? Tak atˇpřijede, projdete se po městě a uvidíte ne? Vy jste se ještě osobně nepotkali že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2102
2.5.21 11:38

No ja nevim, pokud se nechytil na tu pozvanku na vylet, a nedomluvil se kdy, a misto toho ti posila jen srdicka, tak myslim, ze se moc sejit nechce. Mozna je jen extremne stydlivy, nebo proste chce zustat jen u psani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MalaModra
2.5.21 11:40

Řekla bych, že se mu líbíš, ale z některých těch situací, které popisuješ, na mě působí jako patetický zoufalec. A na to pozor, protože takových se pak špatně zbavuje.

• Citovat
  • Nahlásit
12980
2.5.21 11:40

Prijde mi jako kňoural a slibotechna, ale tak nevim kolik Mu je let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3403
2.5.21 11:42

Myslím, že autorem je náš milý Zdeněk a zkouší to z druhé strany…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
2.5.21 11:46
@Alriga píše:
Myslím, že autorem je náš milý Zdeněk a zkouší to z druhé strany…

Někdy by to chtělo trochu vysvětlení pro nic netušící čtenáře. :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
2.5.21 11:50

Myslím si o tom, že byste měli dospět :think:
Mimo jiné je strašně snadný vymyslet co napsat, aby se to tomu druhýmu líbilo, ale realita a fyzická přitažlivost může být úplně jinde - jakože na živo si nemusíte vůbec rozumět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31724
2.5.21 11:52
@Anonymní píše:
Ahoj, píšu si s jedním klukem (je z jiného města). Píše mi skoro pořád, respektive každý den a dokážeme si psát až do pozdních hodin. Ptá se jak se mám, co dělám, naslouchá mi a je mi velkou oporou, vždy se mi můžu se vším svěřit.
Třeba mi píše, že obdivuje to, že umím dva jazyky na takové úrovni a pak se klidně můžu odstěhovat do jiné země. Nebo mi píše, že mám jeho respekt. Poslala jsem mu svoji fotku maturitního plesu a řekl mi, že mám hodně pěkné šaty. Pak mi třeba píše" A mě žádná holka na ploužák nepozve". Nebo mi posílá citát o samotě, že je na ni špatné, že se o ni nemá s kým dělit. Pak jsem mu minule poslala fotku z procházky mým městem a na to mi napsal, že by si sem taky rád ten výlet udělal. Tak jsem mu odepsala, ať přijede, že mu udělám průvodce po městě, když bude chtít. Na to odepsal:„Jak rád, třeba tady budu jednou i pracovat“. Tak jsem mu napsala, že se domluvíme na výletě a na to mi dal like emotikony srdíčka. Včera mi napsal, že půjde spát a přeje mi krásnou májovou noc. Co si o tom myslíte?

Dokud se neuvidíte naživo, tak bych si nemyslela nic, nic bych neočekávala, realita může být úplně jiná, než si ted představuješ.

Zeptej se ho, kdy tedy přijede? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
2.5.21 11:53
@Anonymní píše:

Z mého úhlu pohledu ke setkání nedojde. A pokud ano, pak budete dost zklamaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18745
2.5.21 12:01
@Aquarius79 píše:
Z mého úhlu pohledu ke setkání nedojde. A pokud ano, pak budete dost zklamaná.

Tak nějak si to myslím taky… Pisálek, co působí dobrým dojmem a nikdy ho nikdo neviděl, hodně sladkých lichotek a narážek… Zajímalo by mě, kolik jich má takto rozpracovaných.
Rada pro zakladatelku, nikdy nic nepoznáš bez osobního kontaktu, chce to víc reálnýho života a míň socsítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5821
2.5.21 12:06

A jak si pisete dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
2.5.21 12:46

Tipla bych, že je zadaný a baví ho flirt. Chlap, co si do noci vypisuje, ale na nabídku setkání nereaguje, nemá čistý svědomí, nebo nemá minimálně úmysly, které od něj čekáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10957
2.5.21 13:10

Myslim si to, ze posilas prilis osobnich informaci nekomu, koho jsi v zivote nevidela. Ze das na sladka pismenka spis nez na ciny. Ze si od toho prilis slibujes a davas do toho prilis casu a energie.
Ale mlada a „blba“ jsem byla taky, tak chapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat