Líbí se mužům strach o ně?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.7.22 12:36

Libi se to muzum? Strach

Dobrý den holky/kluci. Asi budu mít dotaz jako puberťačka tak se omlouvám. Mám krátce přítele co dělá v lese. Šplhá po stromech, odvětvuje ve výškách, s pilou, se stroji atd… Občas mi přijde že tu práci moc zveličuje. Je to dřina, a nebezpečná práce, tomu věřím. Občas mi napíše že musí zlikvidovat strom do kterýho se nikomu nechce, protože je křive, ve stráni, je to nebezpečný atd. Samozřejmě projevim strach, na to konto mi napíše ať jsem v klidu, že maximálně umře. :roll: A takhle je to často když zabrousime na téma práce.. Přijde mi že to všechno moc zveličuje, natahuje, dělá z toho velký halo abych měla zřejmě o něj strach. :think: Fakt se tohle chlapům líbí? Já předtím měla chlapy z jiný profese kde téměř žádný nebezpečí nehrozilo, tak jsem tohle moc neřešila… :lol: Nechci zase abych zněla jak jeho máma, kloudne vždycky nevím co víc říct, než ať je opatrnej… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10731
7.7.22 12:41
@Anonymní píše:
Dobrý den holky/kluci. Asi budu mít dotaz jako puberťačka tak se omlouvám. Mám krátce přítele co dělá v lese. Šplhá po stromech, odvětvuje ve výškách, s pilou, se stroji atd… Občas mi přijde že tu práci moc zveličuje. Je to dřina, a nebezpečná práce, tomu věřím. Občas mi napíše že musí zlikvidovat strom do kterýho se nikomu nechce, protože je křive, ve stráni, je to nebezpečný atd. Samozřejmě projevim strach, na to konto mi napíše ať jsem v klidu, že maximálně umře. :roll: A takhle je to často když zabrousime na téma práce.. Přijde mi že to všechno moc zveličuje, natahuje, dělá z toho velký halo abych měla zřejmě o něj strach. :think: Fakt se tohle chlapům líbí? Já předtím měla chlapy z jiný profese kde téměř žádný nebezpečí nehrozilo, tak jsem tohle moc neřešila… :lol: Nechci zase abych zněla jak jeho máma, kloudne vždycky nevím co víc říct, než ať je opatrnej… :nevim:

Jooo, fishuje, aby ses kacela :lol: ma to hodne chlapu, zaroveň delaj, ze o nic nejde, zaroven upozornuji na sve hrdinstvi :lol:

Pokud te to neprudi, tak bych mu to doprala…je to to same, jako kdyz my se jich zeptame, jestli ty šaty nejsou moc…a chceme slyšet, ze to je perfektni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8678
7.7.22 12:42

Dělá zajímavého, to dělá spousta lidí, nejen chlapů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 12:43
@FlorenceF Jenkins píše:
Jooo, fishuje, aby ses kacela :lol: ma to hodne chlapu, zaroveň delaj, ze o nic nejde, zaroven upozornuji na sve hrdinstvi :lol:Pokud te to neprudi, tak bych mu to doprala…je to to same, jako kdyz my se jich zeptame, jestli ty šaty nejsou moc…a chceme slyšet, ze to je perfektni :lol:

Obcas mi to trošku už přijde trapný…hlavně já nevím co mu mám pořád říkat :) :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8412
7.7.22 12:48

Až se jednou z lesa nevrátí živý, tak pochopíš, že to je nebezpečná práce. I když i takový právník se může zabít na schodech cestou z kanceláře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
7.7.22 12:48

Tak mu začni stejně zaníceně vyprávět o svojí práci. On svoje zaměstnání skutečně může jenom docela obyčejně žrát, žít tím, vůbec mu nemusí docházet, že někomu jinému to nepřijde tak zajímavé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
7.7.22 12:52
@FlorenceF Jenkins píše:
Jooo, fishuje, aby ses kacela :lol: ma to hodne chlapu, zaroveň delaj, ze o nic nejde, zaroven upozornuji na sve hrdinstvi :lol:Pokud te to neprudi, tak bych mu to doprala…je to to same, jako kdyz my se jich zeptame, jestli ty šaty nejsou moc…a chceme slyšet, ze to je perfektni :lol:

Vy jste tam pod jedním nickem celý kolektiv? Už mi je podezřelé, že máš v diskusích tolik rozumných názorů :D Jinak s tebou naprosto souhlasím. Asi každý si občas „nenápadně“ vynucuje pochvalu za to, jak je silný, chytrý, šikovný… :) Občas se u toho také sám přistihnu, když něco opravím, vyrobím, udělám a prostě se mi nedostane pochvaly, jak jsem úžasný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 12:53
@greenapple píše:
Tak mu začni stejně zaníceně vyprávět o svojí práci. On svoje zaměstnání skutečně může jenom docela obyčejně žrát, žít tím, vůbec mu nemusí docházet, že někomu jinému to nepřijde tak zajímavé.

Nevadí mi že mluví o práci, je to mnohdy opravdu zajímavé, zábavné. Spíš myslím jestli mu fakt moc dělá dobře když se o něj bojím. :) Kolikrát opravdu ráno napíše že musí nutne shodit nějaký strom do kterého se nikomu nechce. Že to je o hubu, stojí špatně, že se snad vrátí zivej. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
12358
7.7.22 12:57

@Zumpa To neznamená že ji tím bude pořád krmit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
7.7.22 12:57
@Anonymní píše:
Nevadí mi že mluví o práci, je to mnohdy opravdu zajímavé, zábavné. Spíš myslím jestli mu fakt moc dělá dobře když se o něj bojím. :) Kolikrát opravdu ráno napíše že musí nutne shodit nějaký strom do kterého se nikomu nechce. Že to je o hubu, stojí špatně, že se snad vrátí zivej. :zed:

Trapak :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2168
7.7.22 12:59
@Anonymní píše:
Nevadí mi že mluví o práci, je to mnohdy opravdu zajímavé, zábavné. Spíš myslím jestli mu fakt moc dělá dobře když se o něj bojím. :) Kolikrát opravdu ráno napíše že musí nutne shodit nějaký strom do kterého se nikomu nechce. Že to je o hubu, stojí špatně, že se snad vrátí zivej. :zed:

Ale to se opravdu stát muže. Rodinný kamarád se takhle zabil, táta od tři deti. Nevím proc to tak podcenujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12358
7.7.22 13:00
@Anonymní píše:
Dobrý den holky/kluci. Asi budu mít dotaz jako puberťačka tak se omlouvám. Mám krátce přítele co dělá v lese. Šplhá po stromech, odvětvuje ve výškách, s pilou, se stroji atd… Občas mi přijde že tu práci moc zveličuje. Je to dřina, a nebezpečná práce, tomu věřím. Občas mi napíše že musí zlikvidovat strom do kterýho se nikomu nechce, protože je křive, ve stráni, je to nebezpečný atd. Samozřejmě projevim strach, na to konto mi napíše ať jsem v klidu, že maximálně umře. :roll: A takhle je to často když zabrousime na téma práce.. Přijde mi že to všechno moc zveličuje, natahuje, dělá z toho velký halo abych měla zřejmě o něj strach. :think: Fakt se tohle chlapům líbí? Já předtím měla chlapy z jiný profese kde téměř žádný nebezpečí nehrozilo, tak jsem tohle moc neřešila… :lol: Nechci zase abych zněla jak jeho máma, kloudne vždycky nevím co víc říct, než ať je opatrnej… :nevim:

Mně přijde že dělá spíše strašně důležitého…příště bych mu řekla že už jsem to slyšela asi 100krat a jestli by si tedy nenašel bezpečnější práci aby měl klid on a hlavně ty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27542
7.7.22 13:01

No, popravdě, oba je to jedna z nejnebezpečnějších profesí a to jak na úrazy a úmrtí, tak na způsobenou škodu a on si toho musí být vědom. Možná je tohle jeho způsob, jak se s tím vyrovnávat. Asi sis nikdy v životě nevyzkoušela, jaký to je se kymácet patnáct metrů nad zemí s rozjetou motorovou pilou, viď? Evidentně je na tu práci hrdej, žije tím a baví ho to. Tak o tom rád mluví a žertuje. Já bych na tom zase tak moc špatnýho neviděla. Chápu, že pokud jsi doteď měla nějaký nudný úředníčky a klučíky od pásu, tak asi o práci moc nemluvili, co? Ono i sdílení práce je součástí vztahu. Nemusí jít jen o chlubení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12358
7.7.22 13:02

@someargue Můj bratranec byl hasič…během práce také zemřel…nebezpečných práci je hodně. To ví každý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8412
7.7.22 13:03
@Annabela11 píše:
@Zumpa To neznamená že ji tím bude pořád krmit…

No, to opravdu ne, asi holt neumí najít ke konverzaci nic zajímavějšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat