Líbím se vedoucímu?

Anonymní
16.6.21 11:39

Líbím se vedoucímu ?

Ahoj,
ráda bych znala váš názor na moji situaci. Máme v práci nového vedoucího. Atraktivní muž mého věku, kdybych byla nezadaná a nebyl to vedoucí, stál by za hřích ;).
Situace je ale taková, že je to můj přímý nadřízený, navíc mám doma spokojenou rodinu a chlapa, kterého miluju a kterého bych nepodvedla. Jsme ve věku kolem 45.
Vedoucí je zvláštní samotář, moc toho nenamluví, nicméně si myslím, že zájem o svou osobu vycítím. Poznám, jak se na mě dívá, chodí mi přát hezké ráno a hezký den, chválí tu šaty, tu něco jiného…
Na jednu stranu mi to jako ženské samozřejmě lichotí, na druhou stranu se v žádném případě nechci namočit do nějakého flirtu. Za prvé kvůli své rodině, za druhé kvůli tomu, že je náš přímý nadřízený, jsme státní zaměstnanci, pracuji tu 20 let, fakt bych nechtěla řešit nějaké komplikace.
Teď jak se chovat - jsem milá a slušná, nicméně nevím, co od něj čekat, nemám ho jako člověka prohlédnutého. Chci s ním mít hezký pracovní i lidský vztah. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32749
16.6.21 11:43

Milá a slušná. Dost pomůže vykání. Máte větší odstup. Víc bys ztratila než dostala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3677
16.6.21 11:44

Chovej se k němu normálně a občas v rozhovoru zmin svého manžela a dítě, ať je z toho vidět, že jsi ve šťastném manželství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
16.6.21 11:45

Na to musí být vždycky dva. Chovej se normálně, u nás v práci si jedna taky začla se šéfem, měla nos nahoru, jak to má dobře zařízené, ale asi to nedopadlo podle jejich představ dostala výpověď, zároveň s ní její manžel i jejich syn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2351
16.6.21 11:47

Hlavně si ho k sobě nějak nesnaz připustit… Většinou jak tohle uděláš nedělá to dobrotu chivej se k němu jako k šéfovi.. Jak píšou tady nahoře.. Vykani je způsob kdy člověk má nějaké hranice… Takže u toho zůstaň. Je jasné že ti to lichoti to asi každé ženě… Ale stůj nohama na zemi a nekaz si to hezké co doma máš 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2104
16.6.21 11:47

Sama sis odpovedela ;) vetsina vedoucich rada jedna s peknymi lidmi se sex appealem, aniz by to neco znamenalo. Pak je cast, co zkousi flirty v ramci honeni ega, a cast, ktera si chce zacit.

Zvlastni je, ze Ti teda o nic nejde, on po Tobe vlastne nevyjizdi, ale Ty uz to resis v diskuzi. Tak si rikam, jestli Ti uz nahodou nezacalo harasit v hlave ;)

Nevyzadana rada: delej, co uznas za vhodne, ale bylo by fajn si realitu nevykreslovat tak, aby to lichotilo Tvemu budovanemu image. Ono se pak lepe naklada se svymi emocemi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
16.6.21 11:49

Už je tam, milostivá, tak už bychom si mohli tykat :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10165
16.6.21 11:54

Další diskuze bude - mám poměr se šéfem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5452
16.6.21 11:55

Přestaň si namlouvat, že se mu líbíš. Problém je vyřešen. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5452
@karkarka píše:

Ano. Pak: čekám dítě, nevím jestli se šéfem, milencem, nebo manželem atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Já myslím, že v tom hledáš moc. Vykání jasně vyznačuje mantinely, pokud budeš zmiňovat spokojenost v manželství je to jasné. Vůbec nechápu proč je založena tato diskuze. :lol: přijde mi to spíš pro tvůj pocit ujištění, že o tebe jeví zájem :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
10165
16.6.21 11:56
@Zumpa píše:
Ano. Pak: čekám dítě, nevím jestli se šéfem, milencem, nebo manželem atd.
:D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5846
16.6.21 11:57

Tady se někdo potřeboval pochlubit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6370
16.6.21 12:00

Chovej se normálně, jako k šéfovi, slušně a milé. Kdyby na tebe něco zkusil, řekni mu to co píšeš tady, jsi vdaná, nechceš být nevěrná, nechceš sex se šéfem..
I když možná by jsi nad tím mohla uvažovat ne, kdy jindy když ne teď, život hrozně rychle uteče. Jsem skoro ve stejném věku a občas si říkám jak dlouho mě budou chlapi ještě balit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
16.6.21 12:02

Chovej se normálně.. kdyby sis ho nechtěla nějak víc připustit k tělu tak tu nezakládáš diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat