Lichořeřišnice - vaginální potíže

Anonymní
8.1.21 21:24

Lichořeřišnice - vaginální potíže

Ahojj, chci se zeptat, jestli orálně užívaná lichořeřišnice může pomoci s vyléčením vaginálních obtíží. Nebo si ji musím kapat i dovnitř. A jaká bylinka vám pomohla na mykozy, když léky nezabírají? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
269
8.1.21 21:34

Smíchej trochu tinktury s vodou a vatovým tamponem potírej spodek. Mě to takhle docela pomáhalo. Ono když to dáš samotné je to docela agresivní a pálí to (pokud máš tinkturu na bázi alkoholu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 21:39

Děkuju :)

• Citovat
  • Nahlásit
904
8.1.21 22:42

Na kvasinky je super vyplach prevsrens voda a jablečná ocet, poměr už nevím- vygoogli, při větším množství octa by jsi si mohla uškodit. Po 3 dnech vyplachu si zavedu dva večery za sebou lactofell a byl klid.
Totálně kapky u grepovych seminek a pít vodu s jablcnym octem. Protikvasinkova dieta…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
8.1.21 22:43
@Anonymní píše:
Ahojj, chci se zeptat, jestli orálně užívaná lichořeřišnice může pomoci s vyléčením vaginálních obtíží. Nebo si ji musím kapat i dovnitř. A jaká bylinka vám pomohla na mykozy, když léky nezabírají? Děkuji

Pokud jsi na přírodní cestu, tak bych doporučila chlorellu, dá se z ní udělat i čípek a zavádět… Jinak je doporučován i Wobenzyn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 01:50

@Pocahonta
A ta chlorella by mi neublížila?

• Citovat
  • Nahlásit
1213
9.1.21 09:07
@Anonymní píše:
@Pocahonta
A ta chlorella by mi neublížila?

Ta by ti rozhodně neublížila… Já ji beru jen od firmy Green Ways a má i variantu v prášku. Vydávají nějaký měsíčník a tam byl právě recept na výrobu těch čípků z drcené chorelly. V nějaké lékárně v ČR je dokonce i prodávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat