Lidl nakupování

Anonymní
21.5.20 12:26

Lidl nakupování

Kupoval někdo tento týden v Lidlu šaty? Jak odpovídají velikosti skutečnosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1993
21.5.20 12:32

Nevím, jaké konkrétní saty, ale Lidl z dospělé i dětské módy mám zkušenost, že je vše o číslo větší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5562
21.5.20 12:37

Mě tedy zase vše sedí přesně. Kupuji M/L a sedí vždy. Ale je fakt, že dítku beru o číslo menší, jinak by se v tom ztratilo :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
21.5.20 12:44

Mám opačný problém. Bundu a kalhoty jsem si objednala ve vel. 40 naschvál o číslo větší a byly mi malé. Přitom mám vel. 38. Já co si kupovala před časem dlouhé šaty az na zem tak jsem brala 42vel. A ty mi seděli. Nakupují v různých obchodech. Klidně i do dětské 176cm se vejdu. Ale Lidl prostě na mě velikostmi nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
21.5.20 12:46

Ja jsem si koupila saty v Lidlu 2× a vzdycky to byl hroznej pytel kterej se mi nelibil :D vzala bych o cislo mensi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9030
21.5.20 12:57

Dospělá velikost seděla (ale nekupovala jsem teď šaty), dětská velikost byla vždy o velikost větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
21.5.20 13:17

Dle meho je o cislo vetsi…kdyz ale nevim, beru dve cisla a jedno pak donesu na PPL parcel shop - bezplatne vraceni. Behem par dni mam penize zpet ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2648
21.5.20 13:28

Pokud nemáš dosud zkušenosti, tak je to fakt loterie. Já bych měla mít L, ale trika beru určitě S a jedno sportovní tílko jsem musela vyměnit za XS, protože mi úplně vlála ramínka. Šaty ber určitě menší, ty jejich střihy jsou takové rovné beztvaré, ať to nemáš jak stan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 19:56

@Kukacka123 děkuji, paráda že je tahle možnost. Štve mě že to nejde vrátit na prodejnu když objednáváš :nevim: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
7674
21.5.20 20:09
@Anonymní píše:
@Kukacka123 děkuji, paráda že je tahle možnost. Štve mě že to nejde vrátit na prodejnu když objednáváš :nevim: :kytka:

Jo, to je skoda bohuzel. U me teda jedno, mam Lidl daleko zatim no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20137
25.5.20 10:09
@Anonymní píše:
@Kukacka123 děkuji, paráda že je tahle možnost. Štve mě že to nejde vrátit na prodejnu když objednáváš :nevim: :kytka:

nech si zavolat vedoucí, jít by to mělo, u nás není problém., oni to přepošlou na eshop a ty ti pak vrátí peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
14.3.21 19:02

Chtěla bych koupit malý z Lidlu jak byla edice šmoulové či ovoce ale celou sedící ale kdo by měl i s tou krabici na zandavani za nabídky dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 21:09
@Anonymní píše:
Kupoval někdo tento týden v Lidlu šaty? Jak odpovídají velikosti skutečnosti?

Dospělá taky někdy nesedí, jakou chceš velikost?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat