Jaké zvolit oblečení pro typ postavy hrušky

Anonymní
8.5.20 21:07

Oblekani-typ malá hruska

Omlouvám se za anonym, stydím se.
Jsem pár týdnů po 3.porodu a absolutně nevím jak se oblékat :,(. Nikdy jsem na modu nebyla a chodila spíš sportovně a pohodlné. Ale měla jsem o 30 kg min a nevypadalo to tak hrozne jako teď. Poradte mi prosím :andel:.
Jsem malinká 156 cm a 76 kg :oops: :?, mám krátké a tlusté nohy, větší zadek, trochu ještě břicho po porodu, malá prsa. Co mám pořídit abych aspoň trochu zakryla nedostatky a vypadala aspoň nějak. Nebo kde mám hledat inspiraci? Nikdy jsem to neřešila a nemám se koho zeptat :oops: :roll: :zed:.
Moc děkuji
S.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24377
8.5.20 21:14

Volila bych černé kalhoty a k tomu volnejsi výrazný vršek, at to upouta pozornost od tech nejproblemovejsich partii. Nohy opticky prodlouží podpatky, ale je mi jasné že s dětma je to blbost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
8.5.20 21:16

Mně s podobnou postavou asi nejvíc sedí princes střih šatů a lehce áčkové sukně nad kolena, ale na mateřské tedy zůstávám u pohodlí džín a módu moc neřeším…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
8.5.20 21:18

Zadej do googlu “jak se oblekat s postavou hruska”, vyjede ti hodne tipu i s obrazky, co nosit a co ne ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
8.5.20 21:28
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 23:35

Moc dekuji, popravde, taková samozřejmá věc jako podívat se na google mě nenapadla :oops: :zed: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
6049
9.5.20 07:24

Já jsem taky hruška, nechápu, jak můžu mít takový zadek a žádná prsa a přitom se nepřevažovat :lol: Já ti dám jeden typ, ale ten je vlastně pro všechny - NE LEGÍNY! a k tomu krátké triko, to je modní peklo. 99% bavlněných legín je průsvitných. Klidně černé legíny, ale na to tuniku, či triko s delším zadním dílem, balerínky a máš jarní obleček raz dva. A hlavně, si chvilinku po porodu. :hug: já jsem si ted řekla, že prostě začnu více nosit šaty, už jsem si z netu koupila patery a prostě nic, asi osud :cert: :mrgreen: musím mít nějaké, co zvýrazni pas, to je má optická spása.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
9.5.20 07:26

@kve-tinka leginy a kratke triko by snad nemel nosit nikdo. Jeste tak na sport dejme tomu, ale jen tak si vzit do mesta leginy s trickem si teda netroufam ani ja s 55kily, pokud nema clovek fakt uplne dokonalou postavu, tak to vzycky vypada děsně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
9.5.20 08:38
@Kriss Tina píše:
@kve-tinka leginy a kratke triko by snad nemel nosit nikdo. Jeste tak na sport dejme tomu, ale jen tak si vzit do mesta leginy s trickem si teda netroufam ani ja s 55kily, pokud nema clovek fakt uplne dokonalou postavu, tak to vzycky vypada děsně :mrgreen:

a přitom jsme každý den tomu svědci :mrgreen: protože legíny jsou přece pohodlné a tričko mi ladí k pleti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 12:25

Legíny jsou peklo :lol:. Ty fakt ne. Byla jsem zvyklá nosit haremky, ale ani v těch se teď nějak necítím..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat