Decathlon zkušenosti

13993
14.5.20 11:55

Decathlon zkušenosti

Ahoj, hodně se tu řeší Pepco, Kik, Lidl, ale co ten Dec2thlon? :think: teď na mě koukly dětské tenisky za 350 s pevným opatkem, prý schváleno s ortopedy. Dámská kraťaso sukně… Úplně jsem na tenhle obchod zapomněla. Čína, šmejd? Jaký jsou vaše zkušenosti? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10012
14.5.20 11:59

Za mne se zdá kvalitnější, pepco a lidl úplnej děs, z kiku občas něco koupíme. Můj muž si kupuje boty jedině tam, vyhovují mu a rybářské oblečení. Synovi tam kupuji boty do tělocvičny, ty jsou tam fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34232
14.5.20 12:00

V pohodě, Pepco je proti tomu nejsitovnejsi shit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55095
14.5.20 12:00

@Bubla Bůčková moje zkušenosti jsou jenom dobré. Kupuju tady dětem pravidelně teplákové soupravy a drží už pár let. Synovi jsem kompletní výbavu na fotbal kupovala v Decathlonu. Máme od nich koloběžku taky už asi 2 roky a bez problémů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34232
14.5.20 12:04

Ted jsme poridili od nich perfektni stan. Syn ma sandale a manzel tenisky. Druhy syn kratasy na kolo s vycpavkou zadku a skate.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5969

Za mě je Decathlon v pohodě. Máme vyzkoušené zimní boty, trekové boty, tenisky (různé druhy), legíny, plavky, boty na atletiku, stan, spacák, karimatky samonafukovací atd. Nikdy nebyl problém.

Příspěvek upraven 14.05.20 v 12:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9736

Já tam kupuju dětem často. Boty teda ne ty nejlevnější (ty dražší jsou většinou podstatně lehčí, lépe vystlané, takže tam ten rozdíl v ceně je patrný), ale třeba funkční trička nebo k moři taková ta trika ke krku s UV filtrem jsou fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2526
14.5.20 12:05

Ahoj, manžel si tam kupuje rybářské oblečení a je spokojený. Klukovi jsme tam koupili nějaké mikiny a taky dobrý. Boty tedy kupuje kamarádka pro přítelova syna a říkala, že drží. Je tedy pravda, že ho mají jen každý druhý víkend, tak nevím, jestli je to úplně hodnotná recenze ;) akorát říkala, že se mu běžně potí nohy a od nich tedy ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59318
14.5.20 12:05

@Bubla Bůčková za mě good, kupuju klukovi běžecké boty, vel 46, stojí max 1400 Kč, což je paráda a vydrží v klidu v plné zátěži celou sezónu.. Stejně tak běžecké oblečení, boty do přírody atd.. Za mě super, pac dokud mu roste noha, odmítám do toho investovat. V normálním obchodě běžecké boty v jeho velikosti 3 tis a výše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10012
14.5.20 12:07

@mamina2017 Manžel občas leze po střechách a tvrdí, že jedině tyhle boty nekloužou, A nohy se mu taky nepotí, tak na tom něco bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9736
14.5.20 12:09
@bartsch píše:
Za mě je Decathlon v pohodě. Máme vyzkoušené zimní boty, trekové boty, tenisky (různé druhy), legíny, plavky, boty na atletiku,stan, spacák, karimatky samonafukovací atd. Nikdy nebyl problém.Příspěvek upraven 14.05.20 v 12:05

Stany asi frčí, byli jsme loni s dětmi v kempu, kde snad polovina velkých rodinných stanů byl stejný model z Decathlonu. Manžel tenkrát glosoval, že narozdíl od ostatních tatínků se nemusí bát jít večer na točené, protože on do svého stanu trefí, ostatní jsou odsouzeni k lahváči u stanu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11617
14.5.20 12:10

Já jsem spokojená snad se vším. Obzvlášť se zimníma botama pro děti, ty jsou nezničitelné, téměř nepromočitelné a krásně široké. Po dvou dětech na nich nejsou znát známky chození. Dále máme tenisky (dcera už jako druhá v pořadí) a pořád drží. Trička a další oblečení nezničili, než vyrostly. Měly i větrovky, jednu zimní bundu a nemůžu si fakt vůbec stěžovat. Oblečení pro sebe na sport totéž. Kupovali jsme tam i dětské kolo 16", bez problémů, jezdí na něm druhé dítě. Letos nám Ježíšek donesl jejich stan, ten budeme teprve testovat, ale má výborné recenze. Podle mě je Decathlon přesně to, co slibuje - dostupné sportovní vybavení v kvalitě, která je plně dostačující pro amatérské sportovce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13413
14.5.20 12:11

Samozřejmě že šijí v asii, ale kvalita vcelku slušná. Respektive poměr cena-výkon hodně dobrý.

Nevydrží to na věky, ale rok, rok a půl v pohodě. Certifikátům bych věřila.

Příapdně teda ještě na sportovní a outdoorové věci je vcelku slušný i Tchibo eshop.

Do hor a delší výpravy máme standarntí vybavení z vyšších řad a spíš evropských výrobců co jsou sami horalé. Ale na kondiční sportování a zejména pro děcka co rostou mi decathlon přijde ideál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8893
14.5.20 12:11

Taky jsem s věcmi s Decathlonu spokojená. Sportovní oblečení, oblečení pro myslivce, sportovní výbava i batohy v pohodě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6505
14.5.20 12:13

@Bubla Bůčková Nejraději mám Lidl, pak Pepco, Kik… Decathlon není špatný, kupují trika a opravdu vydrží netahajii se a stojí pár korun

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama