Koronavirové slevy v obchoďácích - kde?

Anonymní
15.5.20 09:19

Koronavirové slevy v obchoďácích - kde?

Ahoj maminky, otevřely se obchoďáky a bylo jasné, že budou potřebovat vyprodat jarní a někde dokonce i zbytky zimní kolekce. Takže, že budou slevy, bylo jasné. Protože řada krámů bojuje o přežití a nemají na nájem, dalo se očekávat, že některé krámy budou honit peníze velkým výprodejem a že půjdou pod cenu. Zatím jsem zjistila, že nejvíc srazil ceny Lindex. Slevy jsou 75 až skoro 90%. Takže jsem nakoupila extra výhodně a mám děti z větší části na rok dopředu oblečené, včetně mě. Holky vy, co máte přehled, je ještě nějaký obchod, který ceny srazil takto hluboko? Potřebuji ještě pár věcí pro děti dokoupit a nejsem tak majetná. Radši píšu anonymně kvůli oblíbeným odpovědím některých pisatelek o tom, jaká jsem socka. Těm ostatním předem děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5240
15.5.20 09:24

Slevy neřeším, kupujeme oblečení když ho potřebujeme, ne na rok dopředu, když nevíš, jestli ta velikost pak padne a skladovat to doma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16901
15.5.20 09:28
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, otevřely se obchoďáky a bylo jasné, že budou potřebovat vyprodat jarní a někde dokonce i zbytky zimní kolekce. Takže, že budou slevy, bylo jasné. Protože řada krámů bojuje o přežití a nemají na nájem, dalo se očekávat, že některé krámy budou honit peníze velkým výprodejem a že půjdou pod cenu. Zatím jsem zjistila, že nejvíc srazil ceny Lindex. Slevy jsou 75 až skoro 90%. Takže jsem nakoupila extra výhodně a mám děti z větší části na rok dopředu oblečené, včetně mě. Holky vy, co máte přehled, je ještě nějaký obchod, který ceny srazil takto hluboko? Potřebuji ještě pár věcí pro děti dokoupit a nejsem tak majetná. Radši píšu anonymně kvůli oblíbeným odpovědím některých pisatelek o tom, jaká jsem socka. Těm ostatním předem děkuji za odpověď.

ale na eschopu žádné slevy u Lindexu nejsou :think: to myslíš, fyzicky v obchodě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 09:30
@Keyllah píše:
ale na eschopu žádné slevy u Lindexu nejsou :think: to myslíš, fyzicky v obchodě?

Ano, fyzicky v obchodech, na eshopech je nemají.

• Nahlásit
  • Citovat
5041
15.5.20 09:36

FF má slevu na oblečení 40% ale musíš mít Tesco kartu, v CA jsou taky nějaký slevy, ale nic velkého 10-30%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17053
15.5.20 09:38

Tak ono asi taky zalezi odkud jsi, pokud je to jenom v kamennem obchode, tak mas otevreno 5 dni, to uz lidi udelali nálet a většina věcí bude pryc :D navic teda kupovat detem zimní věci na jaře, to je dost hazard, co když jim to v zimě nebude?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10843
15.5.20 09:39

Vcera jsem vlezla do Pepca a valila bulvy. Uplne vybrakovane ve slevach 30% na vse 8o A to jsem tam sla jen pro papirenske veci… ty nastesti zbyly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
15.5.20 09:44

Já byla nakupovat dětem a manželovi v M&S a jsem spokojená, ale nakupuji tam i bez slevy neboť mi to oblečení tam vyhovuje a vím, že vydrží. Být jak ty píšeš né tak majetná, tak před zimní sezonou nakoupím v Lídlu :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 09:47
@Kriss Tina píše:
Tak ono asi taky zalezi odkud jsi, pokud je to jenom v kamennem obchode, tak mas otevreno 5 dni, to uz lidi udelali nálet a většina věcí bude pryc :D navic teda kupovat detem zimní věci na jaře, to je dost hazard, co když jim to v zimě nebude?

Dělám to běžně a vychází mi to.

• Nahlásit
  • Citovat
27641
15.5.20 09:49
@Petkaelik píše:
Já byla nakupovat dětem a manželovi v M&S a jsem spokojená, ale nakupuji tam i bez slevy neboť mi to oblečení tam vyhovuje a vím, že vydrží. Být jak ty píšeš né tak majetná, tak před zimní sezonou nakoupím v Lídlu :grinning:

Nevím, jestli jsem nemajetná, spíš ne, ale Lidl je i tak boží :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 09:50
@Petkaelik píše:

V Lidlu nakupuji také. Ale když je příležitost, ráda koupím i oblečení z Lindexu a podobných obchodů.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.20 09:51
@Bábrdl píše:
Nevím, jestli jsem nemajetná, spíš ne, ale Lidl je i tak boží :mrgreen:

Hezká odpověď. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
2329
15.5.20 10:05
@Bábrdl píše:
Nevím, jestli jsem nemajetná, spíš ne, ale Lidl je i tak boží :mrgreen:

Přesně to jsem si říkala taky :D Co se týká poměru cena/kvalita, tak za mě velký dobrý:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2329
15.5.20 10:06

Jinak já se dnes chystám do Pepca, prý má 30% slevu, ale je mi jasný že to bude už vše vyrabovane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1146
15.5.20 10:12

Jsou slevy v Taku, Deichman, Pepco, FaF v Tescu, Kik a mnoho dalších..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama