Práce v Lidlu – jaké máte zkušenosti?

Anonymní
14.8.19 17:59

Lidll - práce

Holky dělá tu někdo v Lidlu. Spokojenost nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
739
14.8.19 19:53

Ano. Jsem skladník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.19 20:51

l

Zeptám se, jak jsou tam holky pokladní spokojené, vím že dělají vše. Jak je to s těmi směnami, i když asi záleží na pobočce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.19 00:16
@Anonymní píše:
Zeptám se, jak jsou tam holky pokladní spokojené, vím že dělají vše. Jak je to s těmi směnami, i když asi záleží na pobočce.

Momentálně jsem tam měsíc, takže chvilku. Naše vedoucí je vstřícná. Nabídla mi výběr z 30 nebo 20 hodinového úvazku týdně. Nemůžu chodit na všechny směny (hlavně ne ranní), ale nějak jsme se dohodly. Nevím, jestli to tak chodí všude… Jinak práce je to normální jak v obchodě. Do Lidlu většinou chodí dost lidí, tak člověk prostě musí makat. To se přece dá čekat ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.19 05:12

Ii

Makat se nebojím spíš mám obavy co ty směny. Ať trochu vidím děti momentálně odcházím zprace kvůli penězům mám 12.500 čistého a holky my jdou na střední. Recenze nejsou moc dobré

• Citovat
  • Nahlásit
270
27.2.20 13:59

Dělá tady někdo prodavačku v Lidlu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
27.2.20 14:22

Já kdysi v olomouckém Lidlu vydržela přesně 3 měsíce a pak jsem zdrhla ;) :mrgreen:
pro mě to práce rozhodně není, jsem menší a drobnější postavy, takže tahat ráno v 5 hodin bedny s ovocem a zeleninou není nic pro mě. Měla jsem problém i dosáhnout na vyšší patra regálů, takže pro vybalování a skládání zboží docela handicap.. :zed: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama