Lindynette 20 a menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.11.19 12:59

Lindynette 20 a menstruace

Ahoj. Mám takový dotaz. Předem se omlouvám za anonymitu.
26.9.jsem porodila, přirozeně avšak ihned po porodu mi musela být provedena revize, protože mi nešla porodit placenta. Následné ultrazvukové vyšetření v pořádku. Během šestinedělí jsem krvacela jen 17 dnů a tři dny před koncem šestinedělí jsem začala opět krvácet. Můj lékař se domníval, že by se mohlo jednat o MS. Nasadil mi antikoncepci Lindynette 20,kterou jsem začala užívat.
Až do 15.11. Jsem lehce spinila, jinak žádný problém.
16 jsem ale dostala regulérní menstruaci, která trvá do teď a stále sílí i přes užívání tablet.
Do konce platicka mi zbývají již dvě tablety a tak sem se chtěla zeptat, zda - li když udělám 7 denní pauzu, menstruace přijde znovu či nikoliv, když probíhá teď a jestli je možnost, že se to ještě upraví?
Začíná to být docela otravné a nehledě na to, že mi docela dost příšerně poboliva břicho.
Nerada bych byla 3 měsíce na vlozkach…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14544
22.11.19 13:02

Tuhle antikoncepci jsem jeden čas brala, a měla jsem stejný problém. Zajdi si na gynekologii, asi to bude chtít změnu. Já jí úplně vysadila a vše se urovnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 13:05

@arinecka no právě já mu to říkala, jako mudr až. Řekl mi, že se to kdyztak změní ale ne dřív než po 3 měsících. Jsem z toho nervózní 😐 jsem po dvou porodech tak nevím jestli je pro mě nizkohormonalni antina vůbec dobrá… :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 13:49
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám takový dotaz. Předem se omlouvám za anonymitu.
26.9.jsem porodila, přirozeně avšak ihned po porodu mi musela být provedena revize, protože mi nešla porodit placenta. Následné ultrazvukové vyšetření v pořádku. Během šestinedělí jsem krvacela jen 17 dnů a tři dny před koncem šestinedělí jsem začala opět krvácet. Můj lékař se domníval, že by se mohlo jednat o MS. Nasadil mi antikoncepci Lindynette 20,kterou jsem začala užívat.
Až do 15.11. Jsem lehce spinila, jinak žádný problém.
16 jsem ale dostala regulérní menstruaci, která trvá do teď a stále sílí i přes užívání tablet.
Do konce platicka mi zbývají již dvě tablety a tak sem se chtěla zeptat, zda - li když udělám 7 denní pauzu, menstruace přijde znovu či nikoliv, když probíhá teď a jestli je možnost, že se to ještě upraví?
Začíná to být docela otravné a nehledě na to, že mi docela dost příšerně poboliva břicho.
Nerada bych byla 3 měsíce na vlozkach…

Já jsem s lindynette nikdy problém neměla, ale předpokládám že při pauze budeš zase krvácet. Jestli opravdu není problém někde jinde, tak bych ji asi vyměnila. Ale přijde mi trochu divný řešit krvácení antikoncepcí, navíc když tě bolí to břicho, jestli nevyměnit taky doktora :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
394
22.11.19 15:06

Já po porodu nejsem, ale tuhle antikoncepci jsem si nechala předepsat jako nízkohormonální a popravdě - první platíčko byl děs, menstruovala jsem téměř celé platíčko v kuse, chtěla jsem si zavolat doktorce, ale nakonec jsem si řekla, že si dám 7 denní pauzu a dám tomu šanci (protože mi bylo řečeno, že to může dělat neplechu). A druhé platíčko už ok, ke konci mě pobolívalo břicho jako když má přijít menstruace, ale už jsem to nedostala… Tak se to srovnalo. A jsem spokojená, mám pocit, že nemám žádné vedlejší příznaky, jako jsou často popisovány.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 15:20

@HrozTaj tak to jsem zvědavá na sebe. Břicho mě bolí z MS že jo… Zkusím pauzu a pak pokračovat v brani a kdyz to budu mít furt, tak letí do koše :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
20912
22.11.19 15:33
@Anonymní píše:
@HrozTaj tak to jsem zvědavá na sebe. Břicho mě bolí z MS že jo… Zkusím pauzu a pak pokračovat v brani a kdyz to budu mít furt, tak letí do koše :roll:

Nedlala bych pauzu a jela minimálně další platicko dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 15:35

@Bubla Bůčková já se právě bojím, že když ru pauzu neudělám, tak se to rozchází třeba ještě víc… Jsem po porodu takže ty hormony možná ještě šílí :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
394
22.11.19 15:35
@Anonymní píše:
@HrozTaj tak to jsem zvědavá na sebe. Břicho mě bolí z MS že jo… Zkusím pauzu a pak pokračovat v brani a kdyz to budu mít furt, tak letí do koše :roll:

Já jsem to nevzdala z toho důvodu, že by mi předepsali něco silnějšího a to nechci… Zkus druhé platíčko, pokud to bude stejný peklo, potřebuješ asi něco silnějšího :andel:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 16:37

@HrozTaj no to mě taky právě. Zarazilo mě teda množství vedlejších účinků, které popisovaly některé dámy.. Já Teda krom dřívější menstruace nemám nic.
Akorát zvažuji, že teda nakonec přeskočím tu pauzu, protože to nechci mít hned teď naráz…
Doufám, že si to sedne. Jednou jsem měla ještě před otěhotněním trifazovou a to bylo peklo teda…

• Citovat
  • Nahlásit
394
22.11.19 17:41
@Anonymní píše:
@HrozTaj no to mě taky právě. Zarazilo mě teda množství vedlejších účinků, které popisovaly některé dámy.. Já Teda krom dřívější menstruace nemám nic.
Akorát zvažuji, že teda nakonec přeskočím tu pauzu, protože to nechci mít hned teď naráz…
Doufám, že si to sedne. Jednou jsem měla ještě před otěhotněním trifazovou a to bylo peklo teda…

Heleď s tou pauzou nevím, je to na tobě, já si ji raději udělala a to jsem taky byla dost otrávená ze 14denního slabého menstruování… Na nové platíčko jsem najížděla už téměř bez menstruace a od té doby nepřišla. Ale jsou holky, co pauzu nedělají nikdy a prášky mají už několik let. Tak nevím… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 18:35

@HrozTaj no mě to právě zesiluje. Byla jsem na prohlidce a vše bylo v pořádku. Ale to zesilovani cyklu, když trvá takhle dlouho mě teda fascinuje… :roll: no uvidim, přinejhorším vyměním ale hodně ženských si na tuhle antinu stěžuje…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat