Lindynette - těhotenství

Anonymní
27.5.20 15:51

Lindynette - tehotenstvi

Ahoj, minuly mesic jsem prechazela z jina HA na HA lindynette. Nyni jsem v pauze a nedostala jsem mesicky, ackoliv si nejsem vedoma chyby v uzivani, zpetne si uvedomuju ze jsem mela par dni problem s prujmem coz mohlo HA ovlivnit. Na test je asi zatim brzo :oops:..je tu nekdo z vas kdo pres lindynet otehotnel? Mam strach kdyz ma navic mene hormonu nez moje predchozi ha. Diky
Anonym - info o zdrav stavu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32708
27.5.20 16:11

Udělej si těhotenský test. Někdy prostě menstruace není při braní antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
27.5.20 16:19

Nechci tě strašit, ale takhle přesně jsem to měla i já. Brala lindynette, pak mě jednou chytly průjmy, které trvaly měsíce. Doktorka mi předepsala léky a jaksi mi vůbec nedošlo, že některé léky můžou snižovat účinnost HA. Při pauze jsem to nedostala, udělala test, ten byl negativní, ale menstruace nikde. O pár týdnů později další test, ten už byl pozitivní a byla jsem v 8tt. Takže občas se stane i při HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
27.5.20 16:21

Jo a jinak teda ještě to mám u lindynette tak, že čím déle jí beru, tím víc se mi nedostavuje ms. Mě to ale takhle vyhovuje, takže to neřeším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 16:47
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 16:50

@Sarael
No ja ji mam prave prvni mesic…
test ted odpoledne negativni, zkusim jeste rano… jinak deti uz mam 3 a malicky, 4. bych asi nezvladla (ale musela bych, manzel by ho chtel, takze kdyby se “povedlo”, tak nemam jinou moznost)

• Citovat
  • Nahlásit
391
27.5.20 16:59
@Anonymní píše:
@Sarael
No ja ji mam prave prvni mesic…
test ted odpoledne negativni, zkusim jeste rano… jinak deti uz mam 3 a malicky, 4. bych asi nezvladla (ale musela bych, manzel by ho chtel, takze kdyby se “povedlo”, tak nemam jinou moznost)

Jasně, chápu tě,3 malé děti je zahul. Taky jsem měla 3, když jsem s lindynette otěhotněla, ale naštěstí už byly holky větší.
Ale bohužel se stane i při HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 17:11

Lindynette jsem brala víc jak 10 let a neotěhotněla. Pokud jsi četla příbalový leták, tak zvracení nebo průjem může snižovat účinek HA a je potřeba se pak do konce cyklu chránit i jinak. Ale jestli jsi přecházela z jiné HA tak to může být jen nějaká hormonální nerovnováha. Zkus ten test.

• Citovat
  • Nahlásit
841
27.5.20 19:11

Já teď najizdela po delší době na Lindynett a první měsíc mi ms též vynechala..Ale já věděla, že těhotná být nemůžu no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
27.5.20 19:19

Beru Lindynnette přes deset let a často ms ani nemám. Jen takové silnější špinění na 3 dny. Ale test pro jistotu udělej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1990
27.5.20 22:47

Brala jsem Lindynette 9 let a neotěhotněla jsem. Já to dělala tak, že jsem vynechávala na MS až po dobrání 3 platicek. Vyhovovalo mi mít MS co 3 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat