Antikoncepce | Lindynette - těhotenství
Ahoj holky. Užívám teď deváté plato téhle antikoncepce. Prvních pět měsíců jsem spinila, krvacela téměř pořad. Teď je to ok, ale zase mě bolí posledni týden hlava a mám téměř 24/7 nevolnosti. Nebrala jsem ATB, beru je pravidelně ve stejnou dobu ráno. Žádné zvracení ani průjem. Přesto jsem si udělala test první včera, druhy dnes. A teď si říkám. Bylo někomu takhle nevolno kvůli užívání ha? Nebo mám zkusit ještě test? Dekuji za zkušenosti
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 07.10.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána