Litujete neceho?

Anonymní
10.4.17 15:01

Litujete neceho?

Rovnou se omlouvam za anonym, nechci aby to vedeli pribuzni.

Zajimalo by me jestli litujete v zivote neceho co jste udelaly, nejaky krok, ale takovy ktery nejde vratit, napravit, nic.
Jak se s tim vyporadavate?

Treba ja, pred 3 lety jsme se prestehovali pres 100km z mesta do vesnice. A pred rokem stejnou vzdalenost z jineho mesta do jine vesnice kousek od nas moji rodice. Lituji toho. U nas hlavne kvuli tomu, ze se nam hodne zmenil vztah. Drive jsem nebyla s bydlenim spokojena ale byla jsem stastna, ted uz nejsem ani jedno. A rodice? Jsem rada ze je mam kousek, ale radeji bych byla kdyby zili zase tam kde predtim, hrozne rada jsem za nima jezdila a citila ten pocit domova, kde jsem vyrustala. A aspon obcas si pripomenout ty casy. Ted uz to neni a ja nevim jak se s tim smirit. Takhle to nezni tak hrozne, musela bych toho napsat vic ale to nemam cas. Uz to bude rok co toho lituji a kazdym dnem je to horsi a horsi :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10.4.17 15:04

Jen lituju toho, že jsem do mužů „přítele“ bývalých vrážela zbytečně tolik peněz, než jsem se poučila, že nemakačenka a hajzlíky člověk nepředělá a než jsem se naučila, že já jsem na prvním místě v životě.
Také lituju toho, že jsem nesekla s vysokou školou a šla dělat to, co mě baví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
10.4.17 15:08

Lituju, že jsem nepotkala manžela dřív a připravila se tak o pár let s ním.
Lituju, že jsem si žila svůj život a viděla dědu naposledy 4 měsíce před jeho smrtí a pak až v ten den. To samý s babičkou a teď čerstvě se sestřenicí, byly jsme jako sestry…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2590
10.4.17 15:11

Vždycky lituju manžela, když koupím něco dvakrát, třeba zmrzlinu s tím, že jedna je pro něj, a pak mu to sežeru a on si večer posteskne, že má na něco chuť a já vím, že mohl mít a nemá. Snažím se kupovat tedy 3. Jinak zatím nelituju ničeho, občas, že jsem byla jako mladá příliš málo kur…a neužila si :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.17 15:12

Tak lituju - ono tím, že vše je provázané se vším, tak možná kdyby se tehdy něco změnilo, tak zase nemám to, co mám teď a nedokážu říct, jestli bych ve finále byla šťastnější.
Ale ano, zamýšlím se nad dvěma věcmi - za prvé, kdybych se v osmnácti po střední dostala na vysokou (na kolej přes celou republiku), tak by mi to totálně překopalo vztahy a nejspíš bych nebyla s tím samým chlapem, s jakým jsem teď a nejspíš bych žila úplně jiný život. (jestli lepší, toť otázka).
No a za druhé lituju toho, že jsem před osmi lety chlapovi nerozmluvila koupi dalšího kamionu ve firmě…měla jsem tu možnost, k mému názoru by přihlédl, já měla pochybnost, ale nakonec jsem ho podpořila v jeho vizi. No, skončili jsme bez kamionu, bez firmy, totálně zapykaní v dluzích (i když to už budeme mít brzy zaplacené). Bylo v tom samozřejmě více faktorů, ale ta koupě auta na leasing za milion nás zlomila…
Ale opět, život nás poučil, semkl, možná tato důležitá zkušenost ponese ovoce déle než kdyby to klaplo a žili bysme si jako mocipáni :srdce:
MMMM
Po delší úvaze anonymně, sděluji dost detailů :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
23358
10.4.17 15:17

Litovala jsem odstěhování že Španělska. Ale na druhou stranu, tady je to zase něco jiného a nové výzvy. Jinak já se moc nebabram v minulosti a koukám spíš jak zlepšit budoucnost.
A že jsem manžela nepotkala jako mladší :mrgreen: mohlo být víc srandy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 15:21

Lituju toho, že jsem se nerozešla se současným přítelem a podlehla jeho planým slibům a kecům, a teď trpím a nevím jak dál
Lituju jak jsem se někdy jako malá chovala ke své babičce, co bych za to dala kdyby tady byla…
Lituju některých hádek s rodiči
Jo, a občas lituju že jsem si nekoupila něco dřív než to vyprodali :lol: (to jen tak pro zlehčení)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 15:46

Vynikající :D
to sem snad psala já. Všechno manželovi sežeru, málo sem se pelešila a ještě bych přidala málo cestování. Každopádně výborný příspěvek mezi těma tragédiema, sem se nasmála

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 15:57

Dodneška nejsem vyrovnaná a tím, ze jsem se nestihla rozloučit se svou mamkou, když umirala. Byla v nemocnici skoro měsíc, mně pořád nedocházelo, ze to nebude dobrý. Pár dní před koncem mi to natvrdo řekl její ošetřující lékař dost nehezkym zpusobem a ve mně se to nějak zlomilo a uz jsem neměla sílu tam jít. Moje třídní me pak měla za ni po skole doprovodit ten den, kdy zemřela, bohužel jsem ji o pár hodin nestihla a myslím, ze litovat budu smrti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 15:59

Ano, lituji spousty věcí. Své nerozvážnosti a nezodpovědnosti, díky které jsem se dostala do hodně nepříjemné a dlouhodobé situace, ale na druhou stranu mi to dalo hodně velkou lekcí do života. Potom toho, že jsem v určité věci svou zodpovědnost přenechala jiné osobě a nedopadlo to v určité věci dobře. A čeho momentálně lituji, ze všeho nejvíce je, že jsem si kdy připustila k tělu svou tchyni. Že jsem jí kdy věřila, když jsem mohla pomohla… Krutě se mi to vymstilo a teď hořce lituji toho, že jsem jí​ neposlala do míst kam slunce nesvítí už před lety. A také lituji toho, že jsem se snažila pomoc manželově bývalé ženě, když mě o pomoc ve špatné osobní situaci požádala. Snažila jsem se jí pomoct navzdory tomu, že nám předtím neudělala nic hezkého, dělala naschvály a problémy a manžel si, abych jí pomohla ani nepřál (jednalo se o její soukromí), ale když mě o tu pomoc požádala pomohla jsem i když jsem tím šla proti přání manžela, který mě varoval, že je zlá a falešná a obrátí se to proti mě. A že taky se mi to od ní nehezky vrátilo. Takže toto jsou věci, kterých momentálně lituji nejvíc a od těchto osob jsem se již doživotně distancovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11506
10.4.17 16:00
@Nowuka2 píše:
Vždycky lituju manžela, když koupím něco dvakrát, třeba zmrzlinu s tím, že jedna je pro něj, a pak mu to sežeru a on si večer posteskne, že má na něco chuť a já vím, že mohl mít a nemá. Snažím se kupovat tedy 3. Jinak zatím nelituju ničeho, občas, že jsem byla jako mladá příliš málo kur…a neužila si :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2734
10.4.17 16:39

Lituju, že jsem se vdala. Měla jsem se místo toho rozejít, poslechnout svoje pochyby. Ušetřila bych si spoustu peněz a svému okolí včetně bývalého manžela spoustu trápení.
Ale věřím, že je nakonec šťastný a snad se nebudu smažit v pekle, jak mi předpovídal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.17 17:05

Lituji toho, že jsem dala na pár let svoje srdce někomu, kdo mi ho pošlapal a když jsem mu vezla test s // tak mu před barákem stalo auto jeho (nyní už ex) cuchty.
Dopadlo to tak, jak mělo, já nemám dítě s k… evníkem a jemu karma taky pěkně míchá s osudem

• Nahlásit
  • Citovat
205
10.4.17 17:10

Lituji toho, že jsem spoustu času v životě věnovala lidem, kteří si to nezasloužili… Lituji množství vypitého alkoholu a následně ostudy (už dávno - ale stejně!) 8o Lituji lásek a vztahů, které nebyli skutečné a neměla jsem sílu je ukončit…Lituji, že jsem byla hloupá a nešetřila jsem, takže když byly peníze opravdu potřeba, tak nebylo z čeho vzít… Lituji toho, že jsem se chovala špatně k lidem, kteří si to nezasloužili a už to nelze vzít zpět. Lituji toho, že jsem se spousty věcí v životě bála zbytečně! ALE nelituji zkušeností, které jsem z toho všeho získala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11679
10.4.17 17:14

Jediný čeho lituju, že nemám dceru. Mám 3 syny, ale dcera mi chybí :(. Říkám si, že nikdo na světě nemá všechno, ale je to to jediné, po čem jsem fakt toužila :(. Jinak nelituju v životě ničeho, zatím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama