Logest a jeho užívání

11.8.13 19:40

Logest a jeho uzivani

Ahojky holky, chtela jsem se poradit HA Logest jsem pred tehu brala 6 let a ted po 2 letech je mam zase alenuz si nepamatuji kdy se maji zacit uzivat. Pamatuji si akorat, ze zacinaji myslim nedeli??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20386
11.8.13 19:44

Ja zacala vzdy uzivat prvni den menstruace. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10048

A příbalový leták u nich není??
Co si pamatuju tak je uplně jedno jakým dnem začneš prostě začínám prvním dnem MS a od toho pak jedeš plato…je jedno jeslti to je pondělí nebo středa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840

Nedělí? CO to s tím má společného 8o
Stačí si přečíst příbalový leták, třeba zde.
Pokud s HA teď začínáš, užívá se 1.den menstruace, další případy máš v příbaláku popsány taky 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.13 19:48

Ja si teprve pro Logest jdu zitra tak hi nemam u sebe. takze proste prvni den menstruace a je jedno jaky je den psan na platu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.13 19:57

A ted si ctu letak a tam jasne pisou ze se ma brat prvni den menstruace ale pilulka se ma vzit v den ktery to. tudiz kdyz to dostanu v patek mam si vzit pilulku se zkratkou patek a pokracovat.ale nechapu proc kdyz jsou vsechny stejne :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2845
11.8.13 20:23

Aby jsi vedela, ze jsi si tem den uz prasek vzala ;) Jinak nedelni start je, ze je zacnes uzivat v nedeli a melo by ti to vyjit, ze menstruaci budes mit mimo vikend.Ale ten prvni tyden nejsi chranena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
11.8.13 20:35

:lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak 6 let se prece neda jen tak zapomenout :P :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.13 20:46
@kaseny88 píše: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak 6 let se prece neda jen tak zapomenout :P :P :P

Uz je neberu pres 2 roky tak uz jsi to opravdu nepamatuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
11.4.14 15:34

Ahoj holky, logest neberte. Můj gynekolog říkal, že to má hodně nežádoucích účínků!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
15.10.14 00:23

Ahoj, menila sem antikoncepci a zbyly mi dve platicka logestu. nemel by nekdo zajem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama