Reklama

Logistika Vánoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4605 příspěvků 01.12.17 16:29
Logistika Vánoc

Jak byste vyřešili následovné?
Tcháni i naši projevili přání být na štědrovečerní večeři s námi. Já osobně jsem pro, všichni pohromadě.
Puboši nejsou nadšení, mají prarodiče rádi, ale bývalo zvykem léta, že na ŠD byli naši u sestry ( co je sama s dcerou- MMCH neteři je 19 a k otci už nechodí vůbec (viz má předchozí témata)) a tcháni rok co rok byli u moře, sešli jsme se vždy s našima na Štěpána a s tchánama až na Nový rok.
Letos je tchán nemocný, tak neletěj a sestra si našla přítele (konečně).
Druhá sestra je v cizině s rodinou.

Pozvali byste je najednou nebo rodiče na Štěpána a tchány na Boží hod???

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 01.12.17 16:31

Tvuj dotaz se mi jevi jako hlavolam

Lenka002
Závislačka 4605 příspěvků 01.12.17 16:33

?

Lenka002
Závislačka 4605 příspěvků 01.12.17 16:33

@zudina Tak odpověz jen na to hlavní.
Pozvali byste je najednou nebo rodiče na Štěpána a tchány na Boží hod???

Slečna Ferka
Extra třída :D 10010 příspěvků 01.12.17 16:34

@Lenka002 Záleží. Pokud se dají do bytu narvat, tak bych se jim pokusila vyhovět - s tím, že je varuješ, že tedy to bude takto a jestli to chtějí, být tam i druhými prarodiči. Pokud ne, tak rozhodit. (Třeba losem.)

Pubošům bych slíbila, že zase bude v klidu domácí veget celý svátky.

Ale já to teda mám tak, že mi přijde, že 24. by mělo být pospolu víc lidí - jen užší rodina, to je jak kterýkoli den v roce, takže já jsem ráda, když někdo na večeři přijde.

Lenka002
Závislačka 4605 příspěvků 01.12.17 16:35

@Slečna Ferka Jo, máš pravdu.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 01.12.17 16:36

Já bych je pozvala všechny najednou na Štědrý den. Taky tak slavíme, i když už je nás bohužel méně :(. V rámci rodiny máme i rozdělené úkoly. Já lavor salátu, ségra rybí polévka, máma kapra, ochutnávka cukroví atd. Za mě lepší model než všechny postupně objíždět a navštěvovat.

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 01.12.17 16:36

Pokud s vámi chtějí trávit Štědrý večer a je to logisticky možné, nebránila bych se tomu. Puboši to nějak rozdýchají a pokud máte v rodině normální vztahy, tak proč ne. Osobně by to pro mě bylo příjemnější než mít návštěvy celé svátky a starat se. Takhle se to odbyde najednou.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10060 příspěvků 01.12.17 16:37

Na stedry den bych je nezvala. To jsem rada jen s dětmi a manželem. Takže bych je pozvala později a je jedno jestli dohromady nebo zvlášť, pokud spolu vyjdou a je místo

Heivka
Závislačka 3090 příspěvků 01.12.17 16:37

Pokud se rodiče snesou a vejdou pozvala bych všechny na štědrý den a pak si užila poklidný zbytek vánoc :mrgreen:

Lenka002
Závislačka 4605 příspěvků 01.12.17 16:40

Díky, většina je pozvat a pubošům slíbit zbytek svátků v klidu.
:kytka:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 01.12.17 16:43

A souhlasím s @Slečna Ferka že ty „hromadné“ vánoce byly jedny z nejlepších. Máme pár historek, třeba jak mi chytly vlasy od svíčky, babička propálila koberec prskavkou, jednou se urazila jedna z babiček a tak. Já už teď jsem vděčná, že se vůbec sejdeme ve zdraví jako rodina.

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 01.12.17 16:49

Hodne zalezi, jak se rodice a rodice snesou. U nas by to slo v pohode, ale znam i rodiny, kde se rodice-rodice moc nemusi a pak si to moc predstavit nedokazu. Ale pokud jsou spolu v poho, tak pubose „uplatit“ klidnym zbytkem svatku a vyhovet, proc ne. ;)

Lenka002
Závislačka 4605 příspěvků 01.12.17 17:01

@sakota Snesou :D

hani28
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 01.12.17 17:29

Taky bych je pozvala vsechny na Stedry den, pokud spolu vsichni vychazite. Pubosi to preziji a pozdeji oceni, ze se nebudou muset nikam tahat zbytek vanoc :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >