Reklama

Vy už fakt pečete???

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2285 příspěvků 29.11.17 16:15
Vy už fakt pečete???

Dle fotek tady a na fb už některé hospodynky pečou. Není to moc brzy? ja vždy začala tak 10 prosince.Co už máte? rohlíčky, pracny, perníky atd? prostě to suché? můžu být jistá že se to nezkazí hned po štědrém dnu? jinak začnu taky :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21116 příspěvků 29.11.17 16:18

Furt se chystám na perníčky. :think:

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 29.11.17 16:21

Znám takové blázny, kteří začínají už začátkem listopadu, ale ty toho pečou fakt miliony druhů, tak asi aby to stihly :-) Já osobně začínám tak v prvním týdnu v prosinci.. to suché se nezkazí :-) Pak to kde je krém a nepečené cukroví jako kuličky, vosí hnízda.. tak to peču tak 22.12 a skladuju v lednici ;)

bjetuschka
Závislačka 4638 příspěvků 29.11.17 16:22

Perníčky, rohlíčky. Ale jen proto, že jsem s nemocnými dětmi doma, tak toho chci využít, když na to mám čas. Navíc je to i prima rozptýlení pro nás všechny, už je to doma pruda. :-)

Ijen
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 29.11.17 16:23

Ne ještě nepeču. Moje mamka vždycky začínala až po Mikuláši a já na tom nehodlám nic měnit. Ale na rozdíl od ní nepeču 12 druhů. Manžel a starší syn nejedí sladké vůbec a mladšího syna to baví víc tvořit než jíst, takže uděláme linecký, perníčky a rohlíčky a abych to nakonec nesežrala všechno já, odnesu krabici do veřejné lednice.

lachtanice86
Kelišová 5972 příspěvků 29.11.17 16:23

Mám upecene perníčky. Zdobit budu tento víkend ostatní tak za 2tydny. Budu dělat už jen ulky, linecke a tyčky se šlehačkou

cecetka
Kelišová 7208 příspěvků 29.11.17 16:24

Pernicky uz mame, jeste cast zbyva nazdobit. Ty chystam uz na Mikulase.
Po Mikulasi uz taky budu pect. Suche cukrovi. Nepecene az v tydnu pred vanoci.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2285 příspěvků 29.11.17 16:27

No takže já taky zůstanu u svého osvědčeného termínu 10 prosince :D

Paoloska
Echt Kelišová 8066 příspěvků 29.11.17 16:35
@GabinkaCh píše:
No takže já taky zůstanu u svého osvědčeného termínu 10 prosince :D
..to víš, že jo. To je v pohodě termín. Dělám to stejně a i tak toho mám zbytečně moc ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19049 příspěvků 29.11.17 16:40

Napeču a ani nezdobím obydlí :think:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32067 příspěvků 29.11.17 16:42

Ne… u nás se vždycky začínalo až kolem Mikuláše a nehodlám na tom nic měnit

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 29.11.17 16:45

Máme jen perníčky. Zrovna včera jsme pekly. Vždy je pečeme kolem Mikuláše. Ale letos jsme to stihly s holkama dříve. Příští týden máme doma nějakou rekonstrukci, tak nebude čas.
Co se týká cukroví, tak to mám tedy objednáno :mrgreen: ale rohlíčky a linecké si peču sama. Až kolem 15.prosince. Dříve ne! Nebudu na Vánoce pojídat staré cukroví.

Markéta80
Hvězda diskuse 39621 příspěvků 29.11.17 16:46

@GabinkaCh :jazyk: skoro měsíc staré cukroví? To musí být chutovka, já vždy začínala po Mikuláši, ted jsme zjistila že linecké jeden den upeču druhý den slepit a je to dobré takže to vidím že začnu po výročí které máme 14.12. :lol: To udělám jen linecké a malá chce ovocné košíčky a košíčky počítám upeču cca 20.12 a plnit a zdobit 23.12. A jestli udělám trubičky tak taky kolem 20 upéct a 23 plnit :lol:

Hobitka
Závislačka 3209 příspěvků 29.11.17 16:48

Pernicky dnes. Teda, prvni pernicky, my peceme na dvakrat, jednu varku snime tak do toho 10. prosince a muzem pect nove :mrgreen:. A jinak musim zacit pristi tyden, 11.12. mame do skolky donest cukrovi na besidku.

Uživatel je onlinexstrasilka
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 34 inzerátů 29.11.17 16:58

Letos jsme začali dřív, ale taky děti marodí, tak se zabavime. Samozřejmě jen to suché, slepovat budu až později. Máme perníčky, citronové, kávové, linecké, košíčky a ořechové. Jen trochu od každého.

Příspěvek upraven 29.11.17 v 16:59

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >