Péřovka v sušičce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 29.11.17 09:20
Péřovka v sušičce

Prosím o osobní zkušenosti. Na kolik sušíte péřoví budny v sušičce. Dík

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Laurie
Kecalka 387 příspěvků 29.11.17 09:23

No já bych jí tam asi nedala :) je na tý bundě znak, že může do sušičky? Pokud jo tak asi spíš nižší teplotu, ale bundu ani kabát bych tam prostě nedávala, nechala bych volně uschnout na ramínku

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 29.11.17 09:24

Taky bych nedala

Loll
Závislačka 2928 příspěvků 29.11.17 09:26

Ja susim bezne, davam na co nejvyssi teplotu, vse v cajku :)

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 29.11.17 09:29
Ach jo. Prosim o OSOBNIZKUSENOSTI
@Loll píše:
Ja susim bezne, davam na co nejvyssi teplotu, vse v cajku :)

Dik

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 29.11.17 09:29
@Laurie píše:
No já bych jí tam asi nedala :) je na tý bundě znak, že může do sušičky? Pokud jo tak asi spíš nižší teplotu, ale bundu ani kabát bych tam prostě nedávala, nechala bych volně uschnout na ramínku

Perovka naopak volne schnout nesmi

saadet
Extra třída :D 11859 příspěvků 4 inzeráty 29.11.17 09:31

@Lama Lama susim normalne. Akorat hodim micky (asi vis). Dam na setrnejsi napr jemne, pak casovy program opet setrne + a jedu po 20min a zkoumam pokazde ;) mam miele. Jestli chces presne stupne nebo cas?

kadlina
Neúnavná pisatelka 17251 příspěvků 29.11.17 09:33
@Lama Lama píše:
Perovka naopak volne schnout nesmi

Samozřejmě, peří seschne, je tuhé a i zatuchne, když dobře neproschne. Suším jako normální prádlo. Prý by se tam s bundou měl dát i tenisák, že to hezky načechrá, ale nikdy jsem si na to nevzpomněla.

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 29.11.17 09:35

@Lama Lama Dám do kapes míčky a suším na program na funkční oblečení a dosušit nechávám na program, který má prádlo nafoukat, aby byly hezky nadýchané.

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 29.11.17 09:48

Péřový kabát dávám na program na peří a je pak krásně načechraný, nedávám k němu žádné míčky nic a výsledek je super.

Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 29.11.17 09:57

Jedině v sušičce, ale je pravda, že jí pak nechám doschnout cca den dva na plocho- jak bundu, tak i synovu kombinézu. Vše bez újmy. Ale bála jsem se sušit na max, takže možná proto to musím nechat doschnout.-)

Evulina
Neúnavná pisatelka 15353 příspěvků 29.11.17 10:05

Tý jo, tak to jste dobré..já radši dávám všechny péřové věci do čistírny..Pak ale protočím vždycky panenky, kolik Kč tam za to nechám. Prosím na jaký program tedy doma péřové oblečení perete? Sušičku zatím nemám, ale nadělí mi ji Ježurda, už se moc těším :dance:
O těch míčcích slyším poprvé - co je to zač, na co to je a kde to seženu?

Evulina
Neúnavná pisatelka 15353 příspěvků 29.11.17 10:05

Smazáno, omylem 2×.

Laurie
Kecalka 387 příspěvků 29.11.17 10:10

@Lama Lama a když nemá někdo sušičku, tak co jako :mrgreen:

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 29.11.17 10:15
@Lama Lama píše:
Prosím o osobní zkušenosti. Na kolik sušíte péřoví budny v sušičce. Dík

Mám bohužel program PEŘÍ a teplotu nevidím. Ale doporučuji používat míčky (klidně 2 tenisáky) při sušení. Je to sice rachot ale bunda je pak krásně nadýchaná.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >