Reklama

Péřovka v sušičce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lama Lama
Hvězda diskuse 48328 příspěvků 29.11.17 09:20
Péřovka v sušičce

Prosím o osobní zkušenosti. Na kolik sušíte péřoví budny v sušičce. Dík

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 29.11.17 09:23

No já bych jí tam asi nedala :) je na tý bundě znak, že může do sušičky? Pokud jo tak asi spíš nižší teplotu, ale bundu ani kabát bych tam prostě nedávala, nechala bych volně uschnout na ramínku

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 29.11.17 09:24

Taky bych nedala

Loll
Závislačka 2924 příspěvků 29.11.17 09:26

Ja susim bezne, davam na co nejvyssi teplotu, vse v cajku :)

Lama Lama
Hvězda diskuse 48328 příspěvků 29.11.17 09:29
Ach jo. Prosim o OSOBNIZKUSENOSTI
@Loll píše:
Ja susim bezne, davam na co nejvyssi teplotu, vse v cajku :)

Dik

Lama Lama
Hvězda diskuse 48328 příspěvků 29.11.17 09:29
@Laurie píše:
No já bych jí tam asi nedala :) je na tý bundě znak, že může do sušičky? Pokud jo tak asi spíš nižší teplotu, ale bundu ani kabát bych tam prostě nedávala, nechala bych volně uschnout na ramínku

Perovka naopak volne schnout nesmi

saadet
Extra třída :D 11841 příspěvků 29.11.17 09:31

@Lama Lama susim normalne. Akorat hodim micky (asi vis). Dam na setrnejsi napr jemne, pak casovy program opet setrne + a jedu po 20min a zkoumam pokazde ;) mam miele. Jestli chces presne stupne nebo cas?

kadlina
Neúnavná pisatelka 17197 příspěvků 29.11.17 09:33
@Lama Lama píše:
Perovka naopak volne schnout nesmi

Samozřejmě, peří seschne, je tuhé a i zatuchne, když dobře neproschne. Suším jako normální prádlo. Prý by se tam s bundou měl dát i tenisák, že to hezky načechrá, ale nikdy jsem si na to nevzpomněla.

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 29.11.17 09:35

@Lama Lama Dám do kapes míčky a suším na program na funkční oblečení a dosušit nechávám na program, který má prádlo nafoukat, aby byly hezky nadýchané.

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3079 příspěvků 29.11.17 09:48

Péřový kabát dávám na program na peří a je pak krásně načechraný, nedávám k němu žádné míčky nic a výsledek je super.

Kateřina Hubálková
Kecalka 137 příspěvků 29.11.17 09:57

Jedině v sušičce, ale je pravda, že jí pak nechám doschnout cca den dva na plocho- jak bundu, tak i synovu kombinézu. Vše bez újmy. Ale bála jsem se sušit na max, takže možná proto to musím nechat doschnout.-)

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 29.11.17 10:05

Tý jo, tak to jste dobré..já radši dávám všechny péřové věci do čistírny..Pak ale protočím vždycky panenky, kolik Kč tam za to nechám. Prosím na jaký program tedy doma péřové oblečení perete? Sušičku zatím nemám, ale nadělí mi ji Ježurda, už se moc těším :dance:
O těch míčcích slyším poprvé - co je to zač, na co to je a kde to seženu?

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 29.11.17 10:05

Smazáno, omylem 2×.

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 29.11.17 10:10

@Lama Lama a když nemá někdo sušičku, tak co jako :mrgreen:

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 29.11.17 10:15
@Lama Lama píše:
Prosím o osobní zkušenosti. Na kolik sušíte péřoví budny v sušičce. Dík

Mám bohužel program PEŘÍ a teplotu nevidím. Ale doporučuji používat míčky (klidně 2 tenisáky) při sušení. Je to sice rachot ale bunda je pak krásně nadýchaná.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >