Kdy kupujte vánoční stromeček

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VercaNela
Stálice 51 příspěvků 196 inzerátů 28.11.17 21:07
Kdy kupujte Vanocni stromecek

Ahoj maminy
Chtela jsem se zeptat kdy zacinate kupovat stromecek? Kdy zdobite stromecek? A co szromecek v kvetinaci mate nekdo zkusenost? A co Vase deti na stomecek? Nam bude 23.12 1rok tak jsem zvedava jak si to uzije proncezna :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 28.11.17 21:17

Měla jsem stromek v květináči a držel až do ledna,31.1. sem ho dala na zahradu. Jinak děti moje princezny stromek moc neoslovil.Psa jo, měla sem na něm perníčky…hned 1.den po ozdobení jak SME odešli na procházku, perníčky zmizely :lol: zůstaly po nich jen maslicky. Nechapu jak to udělala, ale stromek stál, nic jinýho nezhodila.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44499 příspěvků 28.11.17 21:20

Tento tyden budeme zdobit 5-6 mini zivych v predzahradce. Plus dnes jsem lepila chystala siskovy. Decka maji radost a uzivaji si to. Do zdobeni se zapojuji. Doma mame vysoky po strop, husty, ale umely.
Zdobime ho spolecne pro Jeziska mezi 21-23 dle nalady, ale vetsinou 23. odpoledne. Musi hrat nejaky oblibeny film nebo pohadka a jde se zdobit.

amka.82
Kecalka 403 příspěvků 1 inzerát 28.11.17 21:28

My si jezdime na plantaz k soukromnikovi po 10.12., jinak ho zdobime 23.12. odpoledne s manzelem, deti jsou u babicky a od te doby mame zamceny obyvak a to je pro holky (3 a 8 let )poradny napeti, stale nakukujou klicovou dirkou a nic tam nevidi. Stejne je to krasny, kdyz ty deti jeste veri na Jeziska

Algera
Kecalka 484 příspěvků 28.11.17 21:29

Taky jsme to kdysi měli 23. Ale když je umělý, klidně na začátku Adventu. Ale to máme jenom takový pidi stromek na stůl, kdyby byl opravdový a velký, zdobil by se později.

viky23
Neúnavná pisatelka 16244 příspěvků 28.11.17 21:51

Dneska jsem byla koupit stromecek. Chtela jsem si jeste vybrat nejaky krasny. Ne co na me zbyde :lol:

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 28.11.17 22:05

@viky23 kolik stojí letos stromky?

LLenule111
Závislačka 3366 příspěvků 3 inzeráty 28.11.17 22:08

My kupujeme tak týden před vánoci a zdobíme 24.ráno po snídani.

Malike
Extra třída :D 11663 příspěvků 28.11.17 22:09

4 roky po sobě byl živý a ten nejhezčí co kdy byl doma byl i zadarmo.
Letos bohužel díky neschopnosti lidí nemáme stále balkony ( panelák procházel rekonstrukcí) a budou možná až těsně před štědrým dnem. Živý tak nepřichází v úvahu a bude umělý ( který je taky moc hezký)
Jinak kupuji tak 1-10 prosince.
A synovo první Vánoce jsem prořvala dojetím. :mrgreen:
A zdobíme ho 23.12 večer a až 24.12 se ukáže v plné parádě :mrgreen:

Příspěvek upraven 28.11.17 v 22:36

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 22:20

Nekupujeme, vykopeme v lese.

xjuklickova
Kelišová 5099 příspěvků 1 inzerát 28.11.17 22:29

Vetsinou 23.12.kupujeme, zatim jsem mela stesti, ze na me zbyl krasny vysoky. Zdobim vetsinou v noci na 24.jako prekvapko, nebo 24.dopoledne s detmi.

Angličanka
Stálice 69 příspěvků 28.11.17 22:40

Stromeček kupujeme pár dní před vánoci. Budeme mít smrk od soukromníka. Chodím kolem těch stromků na procházku, tak už jsem si jeden vyhlídla :mrgreen:
Zdobíme vždy 24. ráno (letos jsem vyrobila patchwork banky).

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 28.11.17 22:56

Klidně na jaře ve výprodeji :lol: :lol: :lol:

Janli
Kelišová 5734 příspěvků 9 inzerátů 28.11.17 23:06

Stromeček jsem nikdy nekupovala, chodila jsem ho krást do lesa :oops:. Samozřejmě plevelný z náletu. Manžel ovšem nemá pro tuhle moji vášeň ani pochopení, ani nervy… :nevim: Takže stromky kupuje. Zdobíme ho 23. večer, když dcerka usne.

IvaB
Kelišová 6114 příspěvků 29 inzerátů 28.11.17 23:07

Kupuje manžel cca 14 - 10 dnů před Vánoci, stromeček je pak v plechové garáži u tchyně. 23. nám ho donese Ježíšek, odpoledne nebo večer ho společně zdobíme. Vydrží u nás nejméně do Tří králů.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Kdo příště vypadne ze StarDance? Mišík! Blbě kouká, neustále si kontroluje účes

Jsou výsledky taneční show StarDance …když hvězdy tančí opravdu tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >