Vánoční výzdoba, už máte?

Fotoalbum tématu (40) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NikysekR
Extra třída :D 10249 příspěvků 3 inzeráty 27.11.17 08:52
Vánoční výzdoba, už máte?

:mavam: Tak už jste se pustili do vánoční výzdoby domu/bytu nebo to necháte až na neděli? Kamarádka zdobila už teď v sobotu, ale já teda ještě nemám nic :). A jakou si děláte vánoční výzdobu? A adventní věnce si děláte samy nebo kupujete? :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Agrion
Závislačka 2737 příspěvků 27.11.17 08:56

@NikysekR Zdobily jsme s detma uz ted o vikendu… svitici hvezdy do oken, svetylka na balkon a par dekoraci do bytu… klasickej adventni venec nevedeme, ale mame svucky ve sklenenem podnosu

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 27.11.17 08:56

Já už mám udělaný adventní kalendář a věnec na dveře. Tenhle týden dodělám adventní věnec, omotám světýlkama trám, koupím vánoční hvězdu, vyndám vánoční hrnky, v neděli uvařim svařák a lehnu ke krbu, odkud se už nehnu :mrgreen: :dance:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9100 příspěvků 27.11.17 08:57

Nemám nic! Jen objednané cukroví a jeden usmoleny dárek :zed: věnec na dveře mam z loňska, svícen na stůl keramický, svetylka a svícny do oken - taková klasika - jen to musím vyhrabat, zkontrolovat a pověsit. Koupit vánoční hvězdu a jmelí, nenapadne ztratit toho sviticiho led soba, co přitáhl manžel a pokusit se s triletakem vyrobit pernikovou chaloupku a nálepky na okna. Ročního ideálně nekam zamknu a vypustim ho az na tři krále, když bude odstrojeny stromeček

Aries6
Generální žvanilka 21865 příspěvků 2 inzeráty 27.11.17 08:58

Jsem v tomto asi příliš svázaná tradicemi, ale začnu až příští víkend = začátkem adventu. Teď jsem myla okna, ať na ně můžeme dát ozdoby.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31177 příspěvků 27.11.17 08:58

Včera jsme nalepili do oken obrázky a nazdobili stromeček :D Ještě musím dodělat věnec na dveře a adventní věnec.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 27.11.17 08:59

@Tichošlápek No jo, jmelí taky musim pořídit :palec:

PS. svítícího soba bych taky ztratila 8)

supermanka20
Stálice 73 příspěvků 27.11.17 08:59

My budeme vše dělat v sobotu. Adventní věnce si vyrábíme a k tomu začneme péct nějaké cukroví. Víkendová předpověď počasí k tomu doslova vybízí. No a pak nás čeká výzdoba doma, nákup stromečku..jůůů těším se moc!

NikysekR
Extra třída :D 10249 příspěvků 3 inzeráty 27.11.17 08:59

@Agrion To je krásný :kytka:

masima
Kecalka 310 příspěvků 27.11.17 09:00

Díky za téma. Já jsem na to letos celá nažhavená. Dneska chci domýt okna a v týdnu do nich dám výzdobu. Posháněla jsem si letos podle pintetestu úplně nové věci. Chlap opravoval o víkendu terasu, ale světýlka už nestihl, tak je dá v týdnu. Ve čtvrtek půjdu na větve na adventní věnec, budu dělat tři. Jeden domů, jeden náhradní, který vyměním 23., protože už ho mám vždy škaredý suchý a jeden na hrob. Budu dělat asi v pátek večer no nebo spíš v sobotu, protože v pátek jdu na vánoční večírek.

NikysekR
Extra třída :D 10249 příspěvků 3 inzeráty 27.11.17 09:00

Já mám adventní věnec z loňska, dělala mi ho jedna paní. Dám ho na stůl i letos :). Předloni jsem si dělala sama.

NikysekR
Extra třída :D 10249 příspěvků 3 inzeráty 27.11.17 09:02

@Aries6 Právě protože advent je až v neděli, tak mě to zajímalo. Spousta lidí dávala už včera, týden předem. Já na to o víkendu vůbec neměla čas, takže to nechám taky až na neděli, možná se do toho pustím v sobotu.

NikysekR
Extra třída :D 10249 příspěvků 3 inzeráty 27.11.17 09:04

@masima My máme v sobotu s dětma u chlapa v práci mikulášskou, tak taky nevím jak to stihnu. Přes týden to nehrozí, to jsem sama doma s malým a to by dopadlo :mrgreen: Asi bych měla po ozdobách :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 27.11.17 09:08

@NikysekR nemáme výzdobu, ani ji neplánujem.. až stromek :think:

Kriss Tina
Závislačka 4520 příspěvků 1 inzerát 27.11.17 09:08

Ja mam par drobnosti (vanocni hvezdu, zimni svicen, pleteny stromecek) a vic doma naresim. Mame slavit vanoce u pritele a tam se este ani nezaclo uklizet :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama