Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Holky nevíte co je to za symbol? Blbne mi sušička…
Zkoušela jsi jsi najít chybu na netu dle značky sušičky?
Každá to má jinak
Kdyz to zavru a nenastartuju ji, ale jen nastavim nejaky program, tak spusti cerpadlo a slysim jak tam trochu sploucha voda, ale zadobnik je prazdny…
Mě to dělá taky. Vypnu a zapnu znovu a jde to. Siemens už nikdy víc. Pračka mi odešla po 5 letech a ještě jsem do ní investovala dost peněz na opravu.
@Netopirek píše:
Zkoušela jsi jsi najít chybu na netu dle značky sušičky?
Každá to má jinak
Tak nám napiš značku a typ a my se taky koukneme ![]()