Co to je za symbol na sušičce?

26.11.17 19:09

Co to je za symbol na sušičce?

Holky nevíte co je to za symbol? Blbne mi sušička…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1824
26.11.17 19:19

Tipla bych plný zásobník na vodu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11391
26.11.17 19:28

Nebo filtr?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.17 19:29

Zásobník na vodu je prázdný a filtry ciste.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
26.11.17 19:29

Zkoušela jsi jsi najít chybu na netu dle značky sušičky?
Každá to má jinak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.17 19:31

Zkoušela a nemohu najít :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25219
26.11.17 19:33

@Šťastná.máma.4 Napiš typ, najdeme manuál

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116616
26.11.17 19:34

Nemáš návod k použití?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.17 19:34

Kdyz to zavru a nenastartuju ji, ale jen nastavim nejaky program, tak spusti cerpadlo a slysim jak tam trochu sploucha voda, ale zadobnik je prazdny…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.17 19:35

Již ne :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35964
26.11.17 19:36

Co to je Siemens? Nebo Bosch?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.17 19:41

@pikola Siemens

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.17 19:51

IQ700 siemens

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
547
26.11.17 20:06

Mě to dělá taky. Vypnu a zapnu znovu a jde to. Siemens už nikdy víc. Pračka mi odešla po 5 letech a ještě jsem do ní investovala dost peněz na opravu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
26.11.17 20:08
@Netopirek píše:
Zkoušela jsi jsi najít chybu na netu dle značky sušičky?
Každá to má jinak

Tak nám napiš značku a typ a my se taky koukneme ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný