Jak řešíte letošní Vánoce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 30.11.17 12:26
Jak řešíte letošní Vánoce

Ahoj Holky, jak se perete letos s Vánoci? Nákupy pečení a jiné?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Black Cat
Kelišová 6497 příspěvků 30.11.17 12:30

@lucika.k No úplně normálně. Nakoupeno a zabaleno už mám asi měsíc. No a něco teda jako napeču. Na Mikuláše perníčky, pak pár druhů. Ono se to stejně sní už před Vánocema. Je mi to fuk. Předtím to líp chutná ;) Radši ať se to sní, než bych pak nevěděla co s tím…

lachtanice86
Kelišová 5416 příspěvků 30.11.17 12:31

Mám jen neozdobene perníčky. Jinak vůbec nic. A dárek jen jeden

happiest
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 30.11.17 12:32

Nijak - letíme do zahraničí - takže jen napeču české perníčky, které tam povezu.
No a samozřejmě dárky - ty už mám z půlky nakoupené a z druhé pořeším příští týden.
Na vánoční úklid se taky nechystám - uklízíme pravidelně a když mě to chytne, utřu skříňky, umyju okna atd. :)

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 30.11.17 12:33
lucika.k

Tak to je hezké:) Vánoční čas byl měl být klidný a pohodový a né se honit za uklidem…:)

Uživatel je onlinebublinek
Závislačka 4884 příspěvků 30.11.17 12:34

Dárky máme, v sobotu jsme pekly perníčky, ale ty teď vezmeme na jednu akci.
Budeme péct ještě sušenky na školní dílnu a jinak nepeču. O to se postarají babičky.
V prosinci je sladkého až moc.
Těším se až půjdeme koupit stromek až ho ozdobíme.

Verun83
Echt Kelišová 8390 příspěvků 33 inzerátů 30.11.17 12:35

Darky koupeny, cukrovi objednane, trochu toho jeste upecu. Uklid neresim.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 30.11.17 12:35

Já se nijak neperu - dělám jen to co se mi chce. Jednak jsem líná, druhak si myslím, že Vánoce jsou o něčem jiném než úklidu, pečení a nervování se. Takže cukroví nepeču, nebaví mě to a stejně toho vždycky hromady dostanem na návštěvách. Úklid normální jako každý týden. Dárky nakupuju a balím postupně, když padnu na něco co dotyčného potěší, to si užívám. Stejně tak výzdobu bytu, to mě taky moc baví. A většinou pak celé svátky proležím s rodinou u pohádek nebo jdeme na procházku do lesa. :lol:

blobfish
Závislačka 4416 příspěvků 30.11.17 12:36

Dárky už mám dávno, těším se, až je rozdám a uvolní se mi skříň :-) Cukroví peču vždy 2 - 3 druhy v dostatečném množství, pak si je v rámci rodiny povyměňujeme a každý pak má celkem pestrý vzorek. Vánoční výzdobu moc nevedeme, něco možná vytáhnu kvůli dětem, ale ne dřív než první adventní neděli. Stromek koupíme těsně před Štědrým dnem, zdobíme v noci mezi 23. a 24. Žádný stres ;-)

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31185 příspěvků 30.11.17 12:37

Dárky už mám skoro všechny nakoupené. Doma už částečnou výzdobu (nálepky v oknech) a hlavně koupený a nazdobený stromeček :D teď ještě budu dodělávat věnec na dveře a adventní věnec. Kolem Mikuláše začnu péct cukroví, ale nebudu to přehánět.

Black Cat
Kelišová 6497 příspěvků 30.11.17 12:39

Tak tak, teď už jenom zajistit, aby se nehrálo na schovávačku ve skříni, nebo na skříni, nebo pod postelí… jinak nevim, nevim. :mrgreen:
A taky už se těším, až se mi to ve skříni uvolní. Doufám, že tam zas něco nezapomenu a neobjevím v březnu… :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 18690 příspěvků 30.11.17 12:39

Nijak, dárky koupím přes net, stromek koupí muž, nějaké cukroví uděláme s dcerou. Letos jsem řekla, že budeme doma sami. Rodinu asi navštívíme po svátkách, dárky koupím jen dětem.
Uklizeno mám i bez vánoc. Nehodlám se nikam honit ani vyšilovat nebo soutěžit kdo má lepší Vánoce.

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 30.11.17 12:44

Jelikož v březnu očekáváme příchod miminka, tak jsme se domluvili, že to letos nebudeme přehánět. Peněz není nazbyt, takže každému jen nějaké maličkosti. Já osobně dárky koupené ještě nemám, čekám až mi přijdou peníze, jelikož jsem na neschopence kvůli rizikovému. Takže to bude všechno na poslední chvíli. Nějaké cukroví upečeme, stromeček je jasný, ale jinou výzdobu dělat nebudeme, takže tak.. Letos budou skromnější Vánoce, ale s rodinou se sejdeme, a to je hlavní ;)

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 30.11.17 12:45

Větší část dárků už mám. Nezabalené. Upečené perníčky, a dnes chci začít další druhy. Peču max 5 druhů. Jak dopeču, poklidíme a vytasíme výzdobu. Taky chodíme do města na půl dne pochodit trhy a pojíst a popít dobrůtky a každý rok si koupíme nějakou drobnost. Tentokrát bych chtěla vzít i brusle a zabruslit si na náměstí. Podle počasí.
Strašně se těším na stromeček. Miluju Vánoce a jediné co mi vadí je, když se mě lidi ptají co mají kupovat. :nevim:

TerezkaaKubik
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 30.11.17 12:47

Dárky už nakoupené a zabalené, cukroví peču, už mám rohlíčky a ořechy ty mám jen upečené, plnit je budu později. Letos mám 8 druhů pečeného cukroví a asi 4 nepečené.
Uklizeno mám, okna umytá, záclony vyprané, ještě mi zbývá umýt kuchyň, ale to až všechno upeču :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama