Logopedie Blanensko/Boskovicko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arrow
Stálice 89 příspěvků 5 inzerátů 18.11.18 19:25
Logopedie Blanensko/Boskovicko?

Dobrý den, můžete mi prosím někdo dát tip na dobrého logopeda v okrese Blansko? Děkuji moc!

Reakce:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 18.11.18 19:29
@arrow píše:
Dobrý den, můžete mi prosím někdo dát tip na dobrého logopeda v okrese Blansko? Děkuji moc!

Zkus Ivanu Dlapovou :kytka:

https://www.chocholik.cz/kontakt/ :kytka:

Michalka80
Kelišová 5894 příspěvků 18.11.18 21:55

Nam pomohla Mgr. Olga Hložková (Boskovice, ul.17 listopadu). Byla moc prijemna, mila, trpeliva. Dcerka zacala rikat R uz na tretim sezeni. Krome vyslovnosti se zamerovala i na dalsi dovednosti (spravny uchop tuzky, pravoleva orientace…). Akorat je teda na soukromo, takze brala 180 Kc/hodinu, ale fakt se to vyplatilo. Jeste je pry vyborna Mgr. Michaela Dufková (pracuje myslim v PPP) taky z Boskovic.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >